Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Mi ciągle dretwieja ręce i mam wibracje nieraz w środku mięśni.gin powiedziała ze mozna brac magnez ale może to być od kręgosłupa już bo jest ucisk pomału coraz większy.ja przedwczoraj tak miałam ze całą byłam roztrzesiona od środka nie wiedziałam co się dzieje ale póki co już tak nie mam Na szczesvie tylko sporadycznie.Za to w nocy coraz bardziej czuję kręcenie malucha w brzuchu.tzn wieczorem fo późnego wieczora.od rana nie czuję nic praktycznie a popołudniu zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa mi mierzyła ciśnienie i było książkowe. byłam dziś u ginekologa i wytrzeszcz oczu zrobiła i stwierdziła ze jak się to powtórzy to do neurologa mi da skierowanie a tak to ona nie wie od czego to mogłobybyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 19tc lekarz zapewniał mnie ze spodziewam się syna, poszłam w 21 tc do innego lekarza i nic nie mówiąc stwierdził mi ze będę mieć córkę :/ i teraz sama nie wiem miała któraś z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama wrześniowa 35
Ja miałam tydzień temu połówkowe i wyraźnie widać, że chłopiec ( teraz 21 tydzień), wcześniej lekarz prowadzący nie był w stanie określić, a ja nie dopytywałam... młody też już przesyła mi kopniaki... a że jeszcze mam stresującą pracę to emocjonuje się razem ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, wiekszosc lekarzy raczej nie podaje plci dziecka jezeli nie jest na 100% pewna... tak przynajmniej mowili ci na ktorych ja trafilam. Widocznie Twoj piwrwszy lekarz byl troche bardziej beztroski... albo 0o prostu dzidzius zrobil psikusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy lekarz nawet mi pokazał po czym tak twierdzi, na początku sam nie był pewny ale zaraz tak się mały obrucil że stwierdził że bankowo chłopak. A ta lekarka stwierdziła ze dziewczynka. No trudno dalej jestem z płcią w punkcie wyjścia. Ważne by zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie naszczesvie wiadomo bo mi moja gin mówiła i na polowkowym potwierdzili.no ale nieraz tak jest.jeszcze musisz poczekać kilka tygodni i się pewnie wyjaśni.i póki co kupować to co uniwersalne i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz na polowkowym powiedzial ze dziewczynka i nawet wpisal w papiery ale dodal ze nigdy nic na 100% pewne nie jest 100% jest dopiero przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dziewucha:) Dzisiaj wyszłam ze szpitala trafilam przed wczoraj mam zapalenie pluc:( Dlaczego ja mam ciagle pod górke:(:( Moje Kochane ciesze sie ze jestescie i ciesze sie ze coraz wiecej nas po polowkowym :) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela a juz lepiej sie czujesz ? Na pewno jestes na jakis antybiotykach jeszcze co? Zycze szybkiego powrotu do zrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja im bliżej tym bardziej jestem przerażona. Tak się boję porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Ela zdrowiej !! u mnie tez szpital w domu mała znowu chora wczoraj mąż miał chyba jakąs jelitówke jakiś wirus i córka to chwyciła od niego i dziś goraczka cały dzien i nic nie je.ja juz mam dość tych chorób dobrze że odpukać mniej na razie nic nie łapie wystarczy mi rosnąca tarczyca, skaczące tętno u lekarza i inne moje dolegliwości... jeszcze wczoraj straszna sytuacja mnie spotkała tak sie zdenerwowałam wole o tym juz nie myslec, znalazlysmy dziewczyne ktora skoczyła prawdopodobnie z okna w wieżowcu dzwonilysmy po karetke ze znajoma masakra nie chce nawet wam opisywac szczegółow ale po prostu dramat. jutro idę w koncu na to połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky nawet wyobrazic sobie nie umiem co czulas widziac cos takiego:-( jelitowka idzie tasmowo po calej rodzinie dobrze ze cie ominela a polowkowe masz rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u ginekologa, dostałam Pimafucin na tą moją infekcję intymną i luteinę dopochwowo na bóle i twardnienie brzucha. Czytałam w internecie, że po tej luteinie są strasznie obfite upławy, wiem, że kilka z Was ją stosuje, możecie się podzielić wrażeniami? W ogóle to mnie cena zszokowała, bo 55zł za jedno opakowanie, ja kupiłam 2 op. plus magnez i jeszcze to pimafucin i mi wyszło ponad 155 zł :o Farmaceutka mi wyjaśniła, że jak się ma receptę od prywatnego lekarza to nie ma żadnych zniżek, nie wiedziałam nawet o tym, myślałam, że tylko badania w laboratorium trzeba robić za swoje. Kupuje któraś ze zniżką luteinę? Bo chciałabym się dowiedzieć, czy to duża różnica w cenie... Lekarz potwierdził, że to na pewno dziewczynka, nawet widziałam na usg co ma między nóżkami :) A waży 350g. Trochę się boję tej luteiny, bo ma ten sam progesteron w sobie, co duphaston, a po duphastonie byłam strasznie nerwowa, wszystko mnie do szału doprowadzało, mam nadzieję, że to nie wróci :( Ela Ty to biedna jesteś z tym szpitalem :( Dużo zdrówka! Redsky nie zazdroszczę przeżyć :( Napisz jutro jak tam na połówkowym było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja biorę luteinę upławy a raczej resztki tabletki są na szczęście już tylko jedną na noc biorę aż się opakowanie skończy i koniec. Bo to już 22t3d. A z receptą u mnie kosztuje ok 7 zł z kawałkiem op. 30 tabletek a op. 60 tabletek 6 zł z kawałkiem. Z tym że chodzę do mojej ginekolog prywatnie a po recepty i skierowania do niej tylko że do przychodni. Niestety tak muszę ponieważ mam malutkie dziecko którego nie mam z kim tak wcześnie w tygodniu zostawić a żeby się dostać na nfz to trzeba czekać pod przychodnią od 6 rano :/ Trochę głupio mi że chodzę do niej prywatnie a po recepty i skierowania na nfz ale z powodu podanego wyżej innej opcji nie mam. Zresztą sama każe mi przychodzić na usg do szpitala jak ma dyżur albo przyjmuje w pracowni usg. Spoko kobietę ginekologa mam:) Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja biorę luteinę upławy a raczej resztki tabletki są na szczęście już tylko jedną na noc biorę aż się opakowanie skończy i koniec. Bo to już 22t3d. A z receptą u mnie kosztuje ok 7 zł z kawałkiem op. 30 tabletek a op. 60 tabletek 6 zł z kawałkiem. Z tym że chodzę do mojej ginekolog prywatnie a po recepty i skierowania do niej tylko że do przychodni. Niestety tak muszę ponieważ mam malutkie dziecko którego nie mam z kim tak wcześnie w tygodniu zostawić a żeby się dostać na nfz to trzeba czekać pod przychodnią od 6 rano :/ Trochę głupio mi że chodzę do niej prywatnie a po recepty i skierowania na nfz ale z powodu podanego wyżej innej opcji nie mam. Zresztą sama każe mi przychodzić na usg do szpitala jak ma dyżur albo przyjmuje w pracowni usg. Spoko kobietę ginekologa mam:) Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka ja biore luteine 100 od miesiaca juz i place 6zl za opakowanie 30 tabl oczywiscie na recepte wiec roznica wielka a jesli chodzi o samopoczucie po niej to ja akurat czuje sie dobrze biore ja raz dziennie wieczorem. Co do uplawow to ja nie mam wzmozonej ilosci jedynie jak Paulina napisala rano czasem i to nie zawsze resztki rozpuszczonej tabl widac.Podsumowując czuje sie tak jak zanim jej nie bralam :-) duzo wrzesniowych dziewczynek bedzie :-) paelka ja tez widzialam na usg wyrazne dwie biale kreseczki miedzy nogami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina a ty czemu bierzesz luteine ? Mi przepisala 2 op wiec chyba 2 miesiace mi ja jeszcze zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Cześć dziewczyny. My już po badaniu polowkowym i wkoncu wiemy kto siedzi w brzuszku, no i będzie kolejna wrześniowa dziewczynka. Ogólnie wszystko jest dobrze, mała wazy 370g, tylko lekarz stwierdził że mała może mieć refluks żołądka bo na usg kawałeczek żołądka nachodzi na przepone Ale za miesiąc na kontroli sprawdzi to jeszcze raz. No i musimy iść pilnie do endokrynologa bo tarczyca idzie w górę mimo brania leków. Poniedziałkowy wynik to 5,0. Teraz mam podwyższoną dawką euthyroxu. A co do luteiny to ostatnio placilam za 2 opakowania około 20 zł i miałam na zniżkę A też chodzę do lekarza prywatnie. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Hej ja mam dziś o 11 badanie Ewa gratuluje dziewczynki:) Co do luteiny to ja brałam na początku ta dopochwowa była tania ale podjęzykowa jedno opakowanie 50zl zapłaciłam a potem i tak mi zmienił na duphaston ale to było na początku ciąży Ja pół nocy nie przespanej córka z biegunka i gorączka nie życzę nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam jeszcze całe opakowanie to też jeszcze pobiore. Ponieważ dwie pierwsze ciąże to ciąże bezzarodkowe były i z tego względu ryzyka poronień z synem w ciąży brałam prawie do końca i teraz też od pierwszej wizyty musiałam brać. Ja jeszcze nie wiem kto tam siedzi bo nic ostatnio nie mogła zauważyć ale coś napomknęła jak się mocno przyjrzała że może chłopak ale to nic pewnego. Może się dowiem w przyszłym tygodniu na usg. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam luteine kilka tygodni zamiast duphasyonu dopochwowo i też mniej plavilam niż 5 dych na pewno.Ale ja się po niej źle czułam bo mi podrazniala wszystko w śr odku i wróciłam do dupchastonu ale już nic nie biorę bo gin kazała odstawić.brzuch też mi nietaz twardnieje ale ti bardziej wzdęcia bo popołudniami.ja zamierzam iść po skierowanie i zrobić sobie badanie na gronkowca.podobno często łapię ciężarne w ja mam ciągle wydzieline w gardle i zatokach mini ze brałam antybiotyk to to zostało.i ciągle mi to nawraca.możliwe że coś złapałam jakiś czas temu i mnie yo trzyna i dlatego tak choruje a to przed porodem trzeba wyleczyc.i czekam na posiew moczu.odebrałam ogólne badanie moczu i wyszło ok.więc chyba posiew też powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny może któraś z was ma doświadczenie?można w ciąży stosować jakiś delikatny balsam brazujacy?zaraz lato imprezy rodzinne a moja skóra wygląda tragicznie.pisałam do mojej gin ale już jest na zwolnieniu i nie odpisaka.czytałam coś o balsamie palmers ale nie mogę u mnie znaleźć.może sa jakieś inne a może jakieś Wy używacie bądź uzywalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam czasami chusteczek samoopalajacych nie sa drogie bo w rossmanie szt kosztuje 1.40 jak po 3 godz posmarowalam sie druga chusteczka po buzi to za brazowa sie zrobilam wiec co za tym idzie szybko lapia i nadaja naprawde fajny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem używałam ich kiedyś ale tylko twarz smarujesz?ja to całe ciało delikatnie chciałam. Słuchajcie jak to jest z tym sluzem.ja ogólnie nie mam go dużo jest kremowy ale bardzo gęsty.jak byłam u mojej gin i zajrzala to poeuedzuaka ze tę bole co miałam to może nie pecherz tylko infekcja rodnych dróg bo mam gesty sluz w nich jak widzi i ze może pomoże pimafucin.wzielam 6 globulek dodaj ze nie miałam i nie mam takich objawów jak swędzenie czy pieczenie ani przykry zapach.a mimo wszystko po globulkach śluz jest jaki był gęsty i biały.więc już sa na nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruje cale cialo z tym ze brzuch na koncu reszta nawilzonej juz chusteczki skupiam sie raczej na buzi rekach i nogach . Co do uplawow to pawidłowa fizjologiczna wydzielina jest bezbarwna, przejrzysta albo lekko biała i bezwonna stanowi naturalną ochronę pochwy moze jej byc wiecej niz zwykle i to niby normalne jesli zmieni zapach lub kolor to juz cos sie dzieje. Najwazniejsze ze nie piecze i nie swedzi ja w sr do lekarza ide i niech mi spr co i jak bo przed chwila poczulam jakby pieklo a za chwile jest ok i nie wiem czy wmawiam sobie czy to juz zaczyna sie cos dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam białą mleczną wydzueline.Ale gęsta jest bardzo.no ale skoro po pimafucinie mam taką samą jak przed to chyba taka po prostu już mam.za dwa tyg idę do gin to jej zapytam.nie mam jej dużo jakoś bardzo.kilka razy dziennie trochę i tyle.przestań jak Cię chwilę zapieklo i przeszło to jest ok.też tak mam nieraz.ja to kurde w ciągu dnia odczuwam tak bapiwry brzuch wszystko mnie ciągnie.Ja rana jest mięciutki a z biegiem czasu twardy.też muszę o tym powiedzieć choć wydaje mi się że to wzdęcia bo po posiłku się nasila.a co do tych chusteczek to pytałaś może gin czy można używać albo kogoś?bo jak sprawdzałam zdania podzielone.kusi mnie ale się boję.niby to nie przechodzi nawet głęboko do skóry ale obawy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z tymi balsamami i chusteczkami opalajacymi jest kontrowersyjny temat, bo wiadomo ze jednak jest to chemia i to dosyc mocna. Mi sie wydaje, ze nie zaszkodzi, ale na pewno zanim bym kupila to bym sprawdzila sklad takiego produktu- jest taka aplikacja Cosmetic Scan ktora sprawdza czy kosmetyk nie zawiera substancji szkodliwych- wyszczegolnia tez substancje szkodliwe dla kobiet w ciazy lub podejrzane o dzialanie rakotworcze. No i moim zdaniem lepiej wziac balsam brazujacy ktory ma np jakis naturalny wyciag z orzecha wloskiego i delikatnie opala a nie chusteczki samoopalajace bo chusteczki sa nasaczone samoopalaczem, ktory jest duzo mocniejszy niz substancje w balsamie brazujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Hej. Ja dzisiaj tez miałam polowkowe. Mała ma ponad 500 g i wszystko jest w porządku. Co za ulga☺ co do balsamów to jeszcze nie szukałam bo taka pogoda ze szkoda gadać ale jakby któraś miała sprawdzony to polecajcie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×