Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Moj maz ma ciotke w Argentynie chcielismy w tym roku jechac na wakacjach aler troche sie boje... Ja tez daje jedno imie poki co Basia,nie znam zadnej malej Basi Polskie itp.Kazdy ma swoj gust rzecz jasna:):) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Hej. Byl dzisiaj na krzywej cukrowej i tak glukoza nie jest taka zła z cytrynka☺pani mówiła żebym nie ruszala głową i nie wstawala bo wtedy blednik wariuje i są wymioty. Było mi strasznie duszno i przez chwilę kręciło mi się w głowie. Ale sam smak glukozy myślałam że będzie gorzej z wypiciem. Ja smaruje się kremami firamy palmers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Do gość (22:14) bo druga ciaze zakończyłam przez cc i nie będę tu kłamać miałam ja na żądanie. To i ta tak zakończe:)) podoba mi się imię Nadia ale mąż nie za bardzo więc narazie zostaje Inez:)) a Ty jakie wybrałaś bo już jest na forum mala Basia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Do gość (22:14) bo druga ciaze zakończyłam przez cc i nie będę tu kłamać miałam ja na żądanie. To i ta tak zakończe:)) podoba mi się imię Nadia ale mąż nie za bardzo więc narazie zostaje Inez:)) a Ty jakie wybrałaś bo już jest na forum mala Basia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ja używam Mustela dla mam rewelacja:) jest dużo produktów dla kobiet w ciąży z tej firmy. Używałam w drugiej ciąży i używam teraz. Zresztą moja Córka używa też tych kosmetyków dla maluszkow są produkty dla noworodków i maluszkow super są żadnego uczulenia pomagaja w problemach skórnych POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Aaa a moja pierwsza córka ma na imię Nina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina tez super ale juz u mnie w miescie za duzo jest tych Nisiów Tak trudno sie mi zdecydowac stad wybor Basia bo w sumie nie znam zadnej malej basi moja sasiadka urodzila przeszlo rok temu dala na imie Stenia tzn Stefania oryginalnie nie powiem,Dziewczyny czujecie ciagle ruchu czy np. raz na dobe? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela u mnie zależy od dnia.nieraz czuję ze małą wariuje a nieraz czuję tylko kilka podskpkow na dzień.nieraz rano mnie budzi a nieraz do popołudnia cisza.od dwóch dni ma spokojniejszy czas.Ale codziennie coś tam czuję raczej więcej niż raz na dobę.Ale js to czuję bardzo delikatnie. do ciała używam teraz oliwki rekomendowanej lirene dobrze nawilża jest do biustu i ciała i nawet spoko pachnie.wcześniej kupiłam efectima krem ale mi średnio pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czuje wyraznie ruchy golym okiem widac jak brzuch sie rusza i tez mam.dni ze ruchow jest mniej albo poprostu cos robie i nie czuje :-) a krem używam perfecta mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam olejek z rosmanna ale nie wiem czy się sprawdzi. Narazie nie widzę rozstępów ale nie wiadomo jak to później będzie. Mój mnie kopie zwłaszcza na wieczór, czasami w południe. Na początku mnie to draznilo, bo delikatne kopniecia to nie są, ale jak ich nie ma to się schizuje. Chyba mi się instynkt wlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie smarowałam zwykłym masłem kakaowym i nie wyszły mi rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tylko raz miałam sytuację ze widziałam jak mi brzuch skacze.takto to tylko delikatne musniecis delikatny dotyk.Ale przez lozysko na przodzie ruchy nie aa tak intesywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
U nas mała kopie bardzo często A najgorzej jest jaka cala się obraca, czasami aż mnie boli. My dziś odpoczywamy bo mam straszne zawroty głowy. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka to jak masz lozysko przodu to brzuszek masz bardziej do przodu? Ja dzisiaj z tego goraca to zle sie czulam wymioty zawroty a W y kochane jak? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj na basenie siedzialam bo pootwierali kąpieliska i bylo ok wszystko dobrze sie czulam a co do lozyska na przedniej scianie to ja tez mam i wielkosc brzuszka chyba nie ma nic do tego :-) a dwa najgoretsze dni to u nas maja byc dziś i jutro juz teraz jet upal jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 35
Ja jestem po krzywej cukrowej... diabelstwo niedobre::// pokuta jestem miemiłosiernie:/ u mnie remont i przygotowania:)) większość rzeczy mam już kupione i przygotowane ... młody kopie mnie mocno( ale to z miłości:) strasznie bym chciała, żeby był wrzesień... sił mam trochę mniej ale głowa nie daje odpocząć :)) na plusie mam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam zazdroszczę ze tak mało z wagą na plusie jesteście :/ 14+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam lozysko na przedniej scianie i brzuch maly, taka pileczka. A mala kopie codziennie, ma dziewczyna sile, az brzuch faluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
A ja mam lozysko na przodzie i brzuch duży. Taki wkasnie sterczacy w przod.także to chyba nie zależy od łożyska jak niektóre mają mały inne większy .chociaż mi gin mówiła że lozysko z przodu ti teoretycznie brzuch powinien być większy bo to taka jakby poduszka dodatkowa.Ale zależy też jaka grubość.ja mam dosyć grube lozysko.ja ogólnie czuję się dobrze ale wczoraj bardzo się zdenerwowalam ogólnie na kilka kwestii są oddechu złapać nieoglam.pół nocy nie spałam ciśnienia dostałam masakra.mała z rana trochę pomixisla mnie od środka trochę się i sie uspokoilam.Tak to jest jak się ma dwa mieszkania i każdy chce mieszkać gdzie indziej i nie można się porozumieć...a ja nie lubię nie wiedzieć ns czym stoję...wszystko poustslame i nagle zmiany...człowiek chce już gdzieś remont zacząć i wiedzieć gdzie z dzieckiem żyć będzie S co chwilę zmiana planów.p*****lca dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie jestem8 kg do przodu ale gin nic nie mówiła że to za dużo czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, faktycznie trudna sytuacja... szkoda, ze nie mozecie dojsc do porozumienia, ale z dwojga zlego to ciesz sie ze macie dwa mieszkania, a nie problen ze zadnego miejsca dla siebie :) na pewno na spokojnie wszystko da sie ustalic i ruszycie z remontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwi mnie to czy dziecku nie szkodzi to ze jak stoje to serce zaczyna mi szybko bić i mam uczucie ze zaraz zejde. Wizyta dopiero w następnym tygodniu. Ma któraś z was już wózek? Zwracacie uwagę na jego wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózek zostawilam na ostatni zakup.październik wiem że aa plusy i minusy ale ja nienawidzę czegoś takiego.mi go w zasadzie już obojętne gdzie będę byle bym już mogła sobie coś urządzać i być pewna ze parę lat będę w jednym miejscu.a te zmiany zdania mnie wykanczaja.boję się tylko żeby nic się dzidzi przez te nerwy nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie idę w czerwcu do szkoły rodzenia.jeszcze nie ma grup ale jak się znajdą to od razu idę.Akurat przy szpitalu gdzie mam rodzić.od razu nawet jest oprowadzanie po szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w czwartek mamy pierwsze zajecia w szkole :) niestety nie w szpitalu, bo jeszcze nawet nie wiem gdzie bede rodzic, poza tym do szpitala i tak bede musiala dojechac do Warszawy kilkanascie km, a szkole mam w swojej miejscowosci :) Co do serca- zdarzaja mi sie kolatania, ale nie sa one dla mnie jakies bardzo ciezkie, po prostu serce zaczyna trzepotac i po chwili przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelka
Pisałam prawie 2 tygodnie temu, że idę na połówkowe, potem nie miałam możliwości zajrzenia na forum, a tu nawet nikt o mnie nie zapytał, jak tam :( w ogóle chyba w jakąś depresję wpadam, nic mnie nie cieszy, jestem wiecznie zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Paelka głowa do góry, czasem tak jest ze człowiek łapie doła. Ja znowu mam straszne humory, czasem się dziwię jak Maz ze mną wytrzymuje. Ps. A poza tym wszystko dobrze? Jak po badaniu polowkowym? Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka, ten zly humor to pewnie kwestia hormonow- ja np zrobilam sie strasznie placzliwa, byle co potrafi spowodowac ze zaleje sie lzami :) opowiedz jak bylo na badaniu polowkowym, z dzidzia wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×