Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Mi ten żurawia niebardzo pomagał niestety.bardziej sok ale zależy od organizmu.ela ale ciebie tez cos szczypie i ciagnie w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten żurawia niebardzo pomagał niestety.bardziej sok ale zależy od organizmu.ela ale ciebie tez cos szczypie i ciagnie w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka bardzo az swedzi i wdół... Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do niej czy mogę wziąć pimafucin bo mam możliwość.mecze się masakryczbie.w badaniach moczu wyszły mi bakterie ale nieliczne a leukocytów brak i wszystko w normie albo nieobecne więc nie bardzo to od pęcherza...może ten pimaficin by pomógł..Ale narazie nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam wczoraj w Tesco fajny spiworek z 75zl za 37zl z firmy disney baby. Mam nadzieję że to dobra firma. Są duże znowu promocje na ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Gruby ten śpiworek tzn czy na jesień i zimę będzie ok???super promocja☺musiałabym się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ta grubość określić, cienki nie jest a do jakiś specjalnie grubych nie należy. Poszukam może jest na internecie zdjęcie to wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelka
Wylądowałam w szpitalu :( rano miałam duże krwawienie, taka jasna i rzadka krew, całkiem inna niż cały czas miałam z polipa, dosłownie wszystko mi tą krwią przemokło, to pojechałam to sprawdzić i już mnie nie wypuścili. Oprócz tego niskiego łożyska okazało się, że szyjka mi się "otwiera"... Mam bezwzględny nakaz leżenia, jak wychodzić to tylko do wc i na szybki prysznic. No i dostałam zastrzyk na rozwój płucek u dziecka w razie, jakbym już miała rodzić ;( Podpięli mnie pod pompę z magnezem i sobie leżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh paelka przykro mi.Ale będzie dobrze jestem przekonana...Ja też dziś pod wieczór jadę do szpitala do mojej gin bo mi ciągle żołądek odmawia posłuszeństwa a dodatkowo mam stan zapalny jajnikow i brzuch twardy.mam nadzieję że wrócę do domu.musisz przetrwać paelka.zleci szybko oszczędzaj się.urodzisz zdrowiutkiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka trzymam kciuki niech maluszek grzecznie siedzi sobie w brzusiu...dawaj znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki żebyście z dzidziusiem wytrwali jak najdłużej. A nic nie mówili o szwie albo pessarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tez leze na Patologii chyba plod juz mi siadl na pecherz przez chwile myslalam ze wody mi odeszly...posiusialam sie bezoroentu ze tak to ujme moj zawiozl mnie na pisztal moja gin ka wyjechala na sympozjum dzisiaj wraca dali mi leki na podtrzymanieprzepraszam za bledy ale pisze z telefonu ,wczoraj mnie tak zlapalo jeszcze z rana bylam wpepco i tesco i byla promocja na ubranka w tesco na jesien wzielam jakies z myszka miki spiochy Byc moze wygaladam na wyrodna matke jak pisze o zakupach ale tu oszalec mozna w tym szpitalu Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paelka daj znak co i jak bo martwimy sie o Ciebie Ela p.s poztale dziewuszki u Was wszytsko okik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za wsparcie :) na razie wiem tylko tyle, co napisałam, jutro będzie więcej lekarzy, ordynator, może też ten mój ginekolog już wróci z urlopu to mi coś więcej powiedzą. Ela trzymaj się tam, jakoś musimy dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela a to lekarze sprawdzili ze to nie wody tak? Za szybko cos te wasze maluchy sie pchaja na swiat. Bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, Paelka, trzymajcie sie! Mam nadzieje, ze uda Wam sie jak najszybciej wyjsc ze szpitala, nawet jezeli bedziecie musialy lezec... do wrzesnia juz coraz blizej, wiec mysle ze jest to do przetrzymania. Oby dzieciaczki jeszcze zostaly w brzuchach i dalej rosly spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Trzymajcie się dziewczyny! !!!ja juz mogę trochxe chodzić ale bez szalenstw. Nic przyjemnego takie leżenie nie tym bardziej w szpitalu. No ale tamoże macie lekarzy na miejscu jakby co. Śpieszno tym dzieciaczkom coś. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia889
Heej kochane, jak jeszcze nie myślałyscie o szkole rodzenia albo macie ją gdzies daleko to polecam Prenalen, internetowy kurs ciążowy :) miałam taką sytuacje, że sama nie moglam chodzic, bo mialam ciaze zagrozona, wiec dokształcałam sie w domu wlasnie tam, wiec z czystym sumieniem moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchają się te nasze dzieci na ten świat trochę za szybko. Ja leżałam pięć dni szew mi założyli i teraz w domu muszę leżeć. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - dzięki za pomysł, w sumie nie skłaniałam się do zwykłej szkoły więc faktycznie jakis kurs moze nie byc glupi. zwłaszcza, że to moja pierwsza ciąża. Paelka - bedzie dobrze, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia889
polecam serdecznie, szczególnie mamom w pierwszej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Paelka i Ela trzymamy kciuki, musi być dobrze. Odpoczniecie trochę i życzę Wam żeby wszystko wróciło do normy. U nas wczoraj był tragiczny dzień kręgosłup wysiadl, zebra strasznie bolały i do tego myślałam że mnie grypa rozkłada Ale dziś już jest dużo lepiej. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalenie Wam dziekuje za wsparcie. Tak sprawdzili ze to nie wody tylko plod mi osiadł na pecherz prostym jezykiem mowiac i stad taka kacja jutro ginka mi powie co i jak!!! Jak tylko dojde do siebie popatrrze na ten internetowa skzole...moze byc fajna sprawa Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w szpitalu i swojej gin.powiedział a że brzuch i macice mam miękką i ze nic się złego nie dzieje.szyjka ok.mała wazy już 1100gramów.Ale dała luteine pod język żeby sobie brać rano wieczorem bo być może coś tam się skurcza jak mam takie wrażenie.z zolodkiem niestety taki mój urok ze będę miała niestrawność i pimafucin mam brać bo leciutka jest infekcja.Ale geberslnie teraz tak będzie bo dziecko jest już duże i wszystko uciska.a geberaknie luteina pod język dla mnie jest bez smaku.a się tak bałam bo każdy mówi że niedobra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty ..nie da sie czytac tych twoich wywodow.kobiety w ciazy maja powazniejsze problemyi tak nie jecza jak ty! .jak zreszta widac wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie czytaj.nikt Ci nie karze:):)a każdy problem jest poważny jeśli niepokoi.to moja pierwsza ciaza a nie 5 żebym wszystko wiedziała.Może ktoś ns podobne objawy i komuś pomoze co mi powiedział lekarz.także nie czytaj moich postów jak nie są dla Ciebie.proste.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Tesco rzeczywiście aa fajne promocje warto się przejechać.narazie nie mam możliwości ale jak byłam to fajne rzeczy były.niestety się bardzo spieszylsm.Ale pewnie się wybiorę.muszę ogólnie jeszcze kupić większe rzeczy.Ela Ty to widzę wpadlas w szal z tymi ubrankami:)kurde js to się boję i te rozmiary jakie mam brać i w ogole.ale rzeczywisvie wybieranie ich jest przyjemne i cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×