Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Gościu to jest forum od różnych tematów, więc zejdź z betty. Ja też nie wiem jakie ubrania kupować. Szczerze nawet nie wiem jak dziecko ubierać, by nie było mu ani za gorąco ani za zimno. Czy ubierać je na początku tylko w ubranka typu body, pajac czy też spodenki, sweterki. No zielona jestem. Ogólnie mama mówiła mi że z tych pierwszych rozmiarów to moment wyrośnie. W Tesco kupiłam własnie tylko ten spiworek bo ubranek byłam nie pewna a tanie były. Więc szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zerkam.tu z myślą ze dziewczyny juz po wizycie sa i dowiedzialy sie czegos wiecej .... ja Betty ubranka mam na.56 chyba ze 2 szt na.50 ale to wszystko dostalam i nie wiem czy cos dokupie bo sa jak nowe ale lubię je przeglądać to mi.sprawia radosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra tydzien temu urodziła i nie jest zwolenniczka spiochow i pajacow nie kupila tego . Maly spi w bodach i spodenkach i nie jest zadowolona maly zimne raczki i jezdzila za pajacami:-)dalam jej to co mialam bo malec zaraz wyrosnie z tego:-) ja uwazam ze jesli o noc chodzi to takie pajacyki sa dobre nic sie nie podwija ani nie uciska podczas spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za obronę :):*.ja na sumie mam ubranka na 62 i 56 czy jakoś tak.dzidzia już jest duża więc możliwe że w te mniejsze nawet się zbytnio nie zalapie.też jestem zieloną zieloną w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za obronę :):*.ja na sumie mam ubranka na 62 i 56 czy jakoś tak.dzidzia już jest duża więc możliwe że w te mniejsze nawet się zbytnio nie zalapie.też jestem zieloną zieloną w ogole. Dajcie spokój.nie mam pojęcia w co ubrać że szpitala w co lepiej itd.co do lozeczka najlepsze co fo wozka w sensie przykrycia.nie mam pojecia.mój chyba będzie latał i kupował później hehe.meble już zamówiłam do pokoju.wzięliśmy takie uniwersalne w kolorze jesion z wstawkami selwdynowymi bo kolor ścian robimy kawowo pistacjowy.wzielam meble już takie na lata.zamiast szafy i komody wzięliśmy duża dtrzydrzwiowa szafe bo i nas nigdy nie ma gdzie niczego pochować do tego regał nieduży i biureczko.mąż ma córeczkę piec latek więc wzięliśmy już takie meble żeby były uniwersalne i kolor też taki ino jakby się jeszcze może chłopak trafil:)mi to siw mega podobaja białe meble.Ale kurczę drogie sa z reguły i wiem ze później bym się wkurzala na siebie bp bym ciągle musiała zmazywać różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tesco widziałam nawet rozmiar 44cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupilismy biala komode i biale lozeczko bo tez bardzo mi sie podobaja biale meble, a mysle ze dla dziewczynki beda w sam raz bo nie jestem fanka zbyt odwaznych kolorow ;) sciany sa jasnoszare, nasze lozko sypialniane tez szare i ciemnoszary puchaty dywan na podlodze. Wiec klasycznie :) Co do ubranek, to my mamy juz duzo- przede wszystkim body na dlugi rekaw, pajace, spodenki - po kilka sztuk na rozm 56, 62 i 68. Mamy tez kilka kaftanikow, spiworek do spania i cieply kombinezon na spacery zima w rozm chyba 68 z tego co pamietam. Mamy tez czapeczki. Teraz jestem na etapie robienia listy kosmetyczno/aptecznej bo chcialabym zamowic mozliwie wszysyko razem z jednej apteki internetowej zeby miec z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musiałam patrzeć też na piecialatke siostrzyczke ali jak będzie nieraz u nas.musiałam gdzieś postawić komputer mieć miejsce na jakieś kredki książeczki i kolorowanki.a białe biurko jak sobie wyobrażałam to mi słabo od razu się zrobiło bo bym ciągle ze sviera chodziła no a to plastelina a to kredka swiecowa.teraz lozeczko będzie stało w naszym pokoju też w pastelowych kolorach meble jasne a ten dziecięcy to aki bardziej za przyszłość ze tak powiem hehe.no i meble musiały pasować dla dziewczynki i dla chlopca bo mo wiem co może będzie jeszcze.a mebli mo chce kupować na trzy czy cztery lata.Tylko może dłużej przetrwają.dlatego musiałam zmienić trochę swoje wymarzone zamysly na pokój w stylu vintage.polaxze style i będą takie dodatki.ramki białe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musiałam patrzeć też na piecialatke siostrzyczke ali jak będzie nieraz u nas.musiałam gdzieś postawić komputer mieć miejsce na jakieś kredki książeczki i kolorowanki.a białe biurko jak sobie wyobrażałam to mi słabo od razu się zrobiło bo bym ciągle ze sviera chodziła no a to plastelina a to kredka swiecowa.teraz lozeczko będzie stało w naszym pokoju też w pastelowych kolorach meble jasne a ten dziecięcy to aki bardziej za przyszłość ze tak powiem hehe.no i meble musiały pasować dla dziiewczynki i dla chlopca bo mo wiem co może będzie jeszcze.a mebli mo chce kupować na trzy czy cztery lata.Tylko może dłużej przetrwają.dlatego musiałam zmienić trochę swoje wymarzone zamysly na pokój w stylu vintage.polaxze style i będą takie dodatki.ramki białe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość 2
Uuu w końcu ktoś Betty wygarnal, że tylko jeczy i smeci na swój temat!!! A dolegliwości ciążowe zadne:-D taka prawda!!! I nie trzeba być w 5 ciąży żeby podchodzić do tego spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Siemka Siemka. Laski. Czytam i czytam i jakieś konflikty na Cafe:-( i u Eli i Paelki problemy i to duze:( naj ważniejsze żebyście leżały i czekały na ten tydzień ciąży już bezpieczny. Myślcie o tym że lapiecie siły przed porodem no i oczywiście dla dzieciątka, i tych nocy nie przespanych;-) ja byłam na długim weekendzie u Mamusi;-) domowe obiadki od Mamusi rozumiecie odpoczynek pierwsza klasa:))) z wyprawki dalej nie mam nic. Sierpień, wtedy będę szalec:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolegliwości żadne.hrge kto jak kto ale na pewno Ty gościu wiesz to najlepiej...zastanów się co piszesz.jak nie masz żadnych dolegliwości i chilout totalny to gratuluję.nie każdy ma takie podejście jednak. Bo każdy inna miarodajnosvi nadwrażliwości.także wiesz ..na wygarnisnie to sobie raczej inne miejsce znajdź bo to do tego nie dluzy a do tego ze się od początku dzielimy problemami dużymi i malymi.bo to forum nie ma sztywnych zasad i czym piszemy a o czym nie piszemy także emocje na wodzy. Kuleczka ja też u rdziców byłam a nawet jestem bo remont w mieszkaniu.domowe obiadki to jedt to.chociaz sama też robię takie coraz częściej już na tym etapie ciazy.a tak właściwie mógłby ktoś podsunsc jakieś fajne dania bo ja to pomysłów nie mam już heh.ela paelka hsk bedzie cos wiafomo po kolejnych badaniach to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do moich dolegliwości to nadal czuję jakbym miała skaliste brzuch i mimo że lekarz powiedział że jest ok ze to nie jest zbytnio twarde to uczucie mam hskie mam.Nie jest mi lepiej może psychicznie tak.i ktoś może mając podobne odczucia już nie będzie się martwił ze macica się stAwiA bo nie zawsze to o tym świadczy.wierz mi gościu ze przezzlam w ciąży wiele od początku.krwiaki leżenie tygodniami, ciągle zapalenia ze m pogotowiu w yladowalam.także gratuluję ze Ty masz wyluzowane jak to Ty mówisz "spokojne podejsvje"ale nie każdy jest Tobą i nie mów czegoś o czym nie masz pojęcia.to tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wolę teraz dmuchać na zimne.i wszelkie dolegliwości które przychodzą nagle sa niepokojące i nie każdy przyjmuje wszystko z otwartymi ramionami tłumacząc sovie"tak chyba musi byc ,nic się dziehe"także skończmy temat bo Ci niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuuurwy jestem tu nowym troooolem i wam rozbije temat szmaaciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bettyzgr jesteś k******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Dziewczyny nie dajmy się sprowokować tłumaczenie nic nie da. Ja lubię czytać o różnych waszych rozsterkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Dobrze że w dzisiejszych czasach tak łatwo namierzyć IP...szczególnie jak się S tudiowalo informatykę i ma certyfikat rządowy.szkoda tylko że wszelkie dane wypalapane przez program aa przekazywane policji:) no ale cóż takie czasy...jak komuś się nudzi i nie ma zajęcia...może jak powliczt się po komisaruatach będzie miał co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę ludzie sa az tak głupi że nie wiedzą na kogo mogą trafić...tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za wyzwiska w kierunku cię żarnych w sieci równa się ze sprawą chęci umyślnego spowodowania ubytku na zdrowiu. także rzaden problem :)jedziemy z koksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
To jakieś p***y ! Co w ciążę nie potrafią zajsc z wredoty i głupoty , także luzik:)) no ja Bety też gotuje domowe obiady mam dwójkę dzieciaków jeszcze ,ale wiesz te Mamusi obiadki są naj lepsze;-) jeśli chodzi o dolegliwości to też zadnych nie mam, no może kolejny ząb do leczenia,masakra , to już 3 a bez rentgena nic nie zrobi:( i tak chodzę z opatrunkiem:((( pozatym dzidzia rośnie:))) i kupiła bym trochę już ubranek aż mnie ręce swedza, ale przeprowadzamy się za dwa tygodnie i tak bez sensu:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja stwierdziłam ze chyba pokupuje reszte takich podstawowych juz po narodzinach bo nie wiem jakiej wielkosci w jakim tempie bedzie rosnąć. urodzimy na jesień wiec tez nie ma co kupowac wielu cienkich ubran ale z drugiej strony jaka bedzie pogoda tez nie wiadomo...teraz wystarczy wyjsc z domu i jest tego od groma nbie ma co sie zaopatrywac chyba jakos nie wiadomo jak. mąż wyjdzie i kupi i tyle hehe. ja tez siedze na walizkach teraz i czekam az sciany beda odmalowane. nie ma to jak z rodzicami i choc niby mam swoje mieszkanie na pietrze w jednym domu z nimi to tak sie przyzyczailam do takiego spokoju w czterech scnianach i w ogole ze szczezre mowiac to juz bym poszla do siebie do bloku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja się po wizytach wiele nowego nie dowiedziałam, mam po prostu leżeć plackiem, bo jest bardzo duże prawdopodobieństwo przedwczesnego porodu. Mój lekarz po badaniu powiedział, że szyjka niby się bardzo nie skróciła, bo ma 31mm, ale że jest wypukła czy tam wklęsła (nie pamiętam co dokładnie powiedział), ale że to źle... Eluś a jak tam u Ciebie? A złośliwe posty najlepiej ignorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny 27tc waga płodu 1300 to nie za dużo? To pewnie duże dziecko urodze? Ogólnie forum Cafe mnie drażni, wchodzę tylko tu i widzę że i tu nie najlepiej się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu ogólnie jest fajnie tylko dziś coś się zadzialo.ja wczoraj byłam ma usg i 26 tc a mała wazy 1100 więc też dużo.i też się przejelam ale gin powiedział że to w normie.zresztą usg nigdy Ci na tym etapie bardzo dokładnie wagi nie zmierzy więc też trzeba trochę z przymrużeniem oka patrzeć.a twój lekarz mówił coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłaś cukrzycę ?dobry miałaś wynik?większe dzieci sie rodzą jak się większy poziom cukru przy cukrzycy ale też ogólnie jak się bierze witaminy dla ciężarnych podobno.dlatego niektórzy biorą do drugiego trymestru tylko.Ale ja tam biorę normalnie i się tym nie przejmuje.cukier też mam.wysoki ale cukrzycy nie mam. Będzie najwyżej większe a jak będzie trzeba to się urodzi przez cesarke i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 27 tygodniu i mała waży 800g. Betty nikt mi nic nie mówił, ile będę w szpitalu, może mnie niedługo wypuszczą i w domu po prostu będę leżeć... Ale nie wiem kiedy, na razie pod tą pompą cały czas jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×