Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Super Elcia,że wszystko już dobrze,cieszę się. Mama85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Ela dobrze ze wszystko jest w porządku i oby tak zostalo do końca. Dobrze ze się nie poddałaś mała za tobą taka silna ☺ A mała ile teraz waży? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki kuleczka , powiem Ci szczerze ze nie mam zielonego pojecia jaki wozek zakupic , mam budzet okolo 4 tys i nie chce kupowac wozka ktory mi sie rozleci lub bedzie nie funkcjonalny dlatego tez postanowilam spytac . Nie mialam nawet okazji zadnego nigdy prowadzic :(:(:( nie mam kogo nawet podpytac... w sklepie pokazywal mi musty i dal ulotke... i nadal jestesmy w kropce nie wiemy czy kupowac wozek gondola plus spacerowka czy sama gondole narazie ? Fotelik samochodowy pokazywal nam avionaut ultralite i bardzo nam sie spodobal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Gościu. Kup 2w1 :) polecam Bugaboo cameleon 3 będziesz zadowolona z gondolki i że spacerówki. Po patrz poczytaj recenzje o tym wozku, włącz na YouTube , a potem jedz do sklepu i zobacz wizualnie, za kochasz się w nim, jest lekki. Co do fotelików miałam maxi cosi ? A teraz kupiliśmy by safe izy go zobaczymy, narazie jest lżejszy od maxi i jakby większy więc dwa plusy do przodu:)) jak będziesz mieć pytanko to pisz. To moje 3 dziecko. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
A i kwota jaką masz na wózek spokojnie Ci wystarczy na solidny wozeczek. Bugaboo nie robią problemów nawet w przeglądzie wózka, dzwonisz wysyłają kuriera przyjeżdża na drugi dzień przywozu wozek jeśli trzeba coś wymienić wymieniają gwarancja 3 lata. Tylko polskiego nie kupuj bo to wielkie g****a. Te osoby które mają te niby" fajne polskie wozki" pisze w cudzysłowiu bo i samochód trzeba mieć od razu vana:-/ później wsadzasz dziecko w spacerówke i okazuje się że o matko ciężko pchać. Wozek jest dobry wtedy kiedy wozisz dziecko które waży 5kg i wozek pcha się tak samo i podbija jak wtedy kiedy wsadzisz już dziecko o wadze 10kg uwiez jest różnica:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Kuleczkaaaa ja testowałam ten wózeczek bugaboo ... zresztą większość przetestowałam i miałam niezłą zagwostkę... wybrał mąż, bo razem z synem mieli sprecyzowane oczekiwania... ze względu na komfort prowadzenia , zwrotność i ,,bajerki" wybrali foppapedretti :) poza tym mam męża sporych gabarytów :) więc jęczał, że wszystkie są niskie:) strasznie się cieszę, że ten zakup mam za sobą bo już myślałam, że zwariuję... dla starszego syna wybrałam sama wózek... i nie był to dobry wybór:/ niestety... a mąż wtedy chciał inny, więc tym razem mu zaufałam :) dziewczyny, pytanie z innej beczki, jak radzicie sobie z bladością skóry:D ?ja w sobotę mam wesele... użyłam pierwszy raz samoopalacza strropez w piance :) przeczytałam, że skład jest bezpieczny dla kobiet w ciąży:) czekam na efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten greeton classic to jaki podeslij prosze linka.. jak sie go prowadzi?nie jest twardy? mi sie podoba inglesina classic https://www.ceneo.pl/52560718#mh=E0L2spHB65009inglesinabmwlsC2mUrWvdRO5Y5AnwCEkyhOQpTqy8uJjPBHz0vogFkQvDmXGEqbULNqDERdLbSiBLJh4YseaVdFnD3Qh5n8DNgqqNbDir1SVfjbYzQ6Z1qUIKQdvNIteEAi5X1Iu4TYihQaUcC2P-64f_4s9qCey26RfKUq4dwuk-kiA84-nQnvQ0hBap7e9Z2RITpxk0 Ale duzy.... Ela P.S pytaluscie ile mala wazy dziekuje za troske pomimo trudnosci urosla do okolo 450 Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadziłam bugaboo bo przyjaciółka na - owszem prowadzi się bajkowo, funkcjonalność super ale mam z nim jeden problem - kompletnie mi się nie podoba wizualnie :( No i jeszcze jedno "ale" - jest bardzo nisko zawieszony jak dla mnie, a jestem wysoką osobą, ojciec dziecka tym bardziej. Dlatego właśnie wybrałam Mutsy - bo jest wysoki. Jeszcze joolz też spełnia to wymaganie, ale też mi się nie podoba :( Z cybexów podobał mi się tańszy model i to wcześniej niż Lewandowscy zaczęli używać tej marki :p no ale właśnie na żywo okazał się brzydki. Co do bladości skóry - ja preferuję nie od dziś balsamy brązujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela w końcu się odezwała i nas uspokoilas.oszczędzaj się kochana.ja royskam nad mutsy transporter trzy w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie można używać każdego samoopslacza choć lepiej balsamow brakujących lub mgielek.raczej nie typowych sprejow.bo to nie przenika do krwi.Ale wszystko w granicach oczywiście.raz na jakiś czas.ja użyłam kilka razy mguelki takiej co opalenizna się tydzień trzyma.choć pierwszy raz to była masakra bo niby pachnie ładnie ale ze skórą później mi zapachnieodpowiadal za kolejnym razem było już lepuej.js osobiście nie lubię tego typu specyfików mam taką skórę ze chodziłam raz na dwa tygodnie ns trochę ns solarium i byłam czekoladą a teraz niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Bettyzgr dla mnie to nawet te balsamy brązujące śmierdzą spalenizną:( wstałam dziś rano i jestem brązowa:) zapach też jest inny:) przeczytałam, że jest bezpieczny dla kobiet w ciąży ze względu na skład i sposób działania:) jeszcze zrobię ze cztery aplikacje i będzie lux :D... muszę sobie humor poprawić bo ostatnio wszystko mnie denerwuje :( do tego stopnia, że najchętniej wywróciłabym swoje życie do góry nogami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chyba zdecydowałam się na pn. Co ma być to będzie. Jednak więcej pozytywów jest przy pn niż cc. Wkurze się jedynie jak mnie wymorduja a potem cc zrobią. A wy co wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wiadomo co będzie i jak będzie.ja póki co pn ale to do rozwiązania zawsze może się zmienić.zależy od sił zdrowia i tego jak się dziecko ułoży.będzie dobrze.nie ma co wariowac i się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce probowac rodzic naturalnie, ale oczywiscie wszystko zalezy od tego jak los zadecyduje ;) chcialabym zeby sie udalo i poszlo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Bettyzgr ja zamówiłam w Douglasie w zestawie z rękawicą i żelem pod prysznic i kosmetyczką, do tego dostałam kosmetyczkęYSL dla męża i próbki:) dziewczyny ja dziś przeczytałam o hipnoporodzie i włączyłam sobie na you tube 10 minutowy pokaz:) kiedyś o tym czytałam:) coś w tym jest:) chciałabym ułatwić młodemu przyjście na świat bo dla niego to też nie lada wysiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ela ale karete wybrałaś:))) kocham te wozki piękne są elegancja szyk klasa mistrzostwo:))) też chciałam taki:)) dopóki nie usłyszałam jak babeczka go pcha po kostce :)) strasznie głośny jest:) i nie wiem jak on się składa, myślę że jest tych większych gabarytów:-/ a tak po zatym jest sliczny:))) a i jeszcze jedno nie ubrała bym na spacer do niego dresow po prostu nie pasują zawsze musisz być elegancka ja tak to widzę bo do takiego wózka dres no niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ela wejdź na stronę Pony plum i tam wpisz zestaw greentom wyskoczy Ci gondola która jest spora widziałam na żywo później od 6 miesiąca jest siedzisko up revers a później jak mała już wyrośnie z up revers sądzisz dziecko w up clasicc ja mam clasicca to spacerówka dla większych dzieci od 1,5 roku. Co mogę powiedzieć wozek bajka. Jeśli chodzi o składanie o zajmowanie miejsca po złożeniu jest to malenstwo wygoda dla dziecka rewelacja prowadzenie ,nie ma pod tym względem lepszego wózka:))) na serio:) moja waży 1 kg prowadzę jedna ręką i podbijam go jedna ręką przy wadze dziecka 16kg :)))) a i ma serwis wózka też to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
A MamoMaurycego mąż wybrał wozek foppadretti ten z napędem elektrycznym?? Też na niego patrzyłam podobał mi się z gondola a w spacerówce już nie za bardzo:-/ ale uważam że wozek bardzo dobry dużo bajerów i możliwości obrót o 360° super sprawa. Ale i cena prawie 8tys też mnie nie od strasztyla ale ja potrzebowałam lekkiego żeby móc pchać wozek z dostawką, no i został mi bugaboo cameleon 3 ale coś czuję że skradnie mi serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Kuleczkaaaaa nie zgodziłam się na ten z napędem:/ aczkolwiek budżet miałam do 10 tysi. Jednak dużo będzie nim operował starszy syn, więc trochę bym się bała, że nad nim nie zapanuje:( prowadzi się tak bajecznie lekko, że jakoś chłopcy przeboleją brak napędu ;D i tak jak znam siebie to po pół roku będę kombinowała coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Mama Maurycego to Ty masz tak jak ja z tymi wózkami!!! kocham je posiadać:)) ja już rozglądam się za drugim takim na zmiane:-/ wariatka że mnie:) będę mieć grentom-a od 6 miesiąca:) znaczy dokupie siedzisko ale jeszcze z jeden by się przydał wozeczek. :))) a podaj nazwę Twojego foppadretti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że się na tym znacie hehe ja to szczerze mówiąc nie wiem o czym piszecie hehe jakoś nie mam parcia na wypasiony wózek.byle był klasyczny klasyczny miarę lekki i w fajnym kolorze hehehe.bardziej mam mega ucieche z urządzania pokoju i kupowania dodatków hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny faktycznie widze prawdziwe wozkowe szalenstwo ;) ja na razie prowadzilam jeden wozek w zyciu i to tylko ze 3 razy wiec tez w zasadzie sie nie znam, wiec sie nie wypowiadam, ale super ze macie z tego taka frajde :) Ja za to sie przeziebilam, wczoraj temp 38.2 i fatalne samopoczucie :( pierwsze takie chorobsko od poczatku ciazy. Po konsultacji z polozna wzielam jeden paracetamol i goraczka na szczescie spadla i dzis na razie nie wrocila, ale czuje sie na tyle kiepsko ze dzis odpuszczam zajecia w szkole rodzenia bo nie chce zarazic innych ciezarnych. I teraz w kolko syrop i tabletki na gardlo Prenalen, mleko z miodem, masc majerankowa i wachanie Amolu na katar... oby te domowe sposoby szybko pomogly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszły mi żylaki :/ po ciąży się nie cofna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październik współczuję.nie wiem jak ty Ale ja każda chorobę w ciazy przechodziłem niestety trzy razy gorzej przez to ze nie mogłam wziąć po prostu aspiryny i być po dwóch dniach jak Nowa a to zawsze pomagalo.ja póki co oszukać się jakoś trzymam.mam nadzieję ze mój limit chorób w ciazy się wyczerpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żylaki należałoby na wizycie zgłosić lekarzowi.Październik kup sobie herbate z lipy bardzo dobra na drogi oddechowe i miódspadziowy najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A haknoli cie gardło to imbir świeży ukroic plasterek i ssac.mi to o wiele bardziej pomogło już czosnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miod mam i tez zawsze stosuje, tesciowa przywiozla mi jeszcze domowy sok z czarnego bzu wiec leze i sie kuruje. Kupilqm nawet mieso i warzywa zeby rosol ugotowac ale nie mam sily sie do tego zabrac, wiec zostawie to mezowi jak wroci z pracy. Ale faktycznie mam wrazenie ze niby zwykle przezirbienie a znosze je duzo gorzej niz normalnie :/ wczesniej przeziebiona czesto szlam normalnie do pracy, a teraz po prostu mnie scielo z nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi dzisiaj w racezj zapewne wnocy wyszedł hemoroid jakas masakra... Boloijak cholera..wiszaca zyłka..bylam u lekarza pierwszego kontaktu z rana a raczej do poludnia dal mi zel na chlodno sie go stosusje w lodowce trzyma zobaczymy... A co do wozka tego inglesiny classic jego sie nie sklada tylko zeby zlozyc trzeba kolka odmontowac tak czytalam na necie i dlatego wlasnie go nie kupie chyba moj to sie postukal w glowe..i powiedzial ze takie cos to tylko baba moze wymyslec taki wozek i stawia wlasnie na boogaboo i te inne co podalyscie wszytskie tylko nie moj :) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Kurczę, nie wyświetla wszystkich moich postów:( albo coś popierniczyłam:) ja mam model myo granatowy gondola, spacerówka fotelik i baza do samochodu+ torba:) któraś z Was pytała o koszule do szpitala:) polecam wejść na stronę granatovo.pl:) koszula stworzona specjalnie do porodu:) koleżanka miała i nawet położne się zachwycały;) ...u mnie ubranka i przybory skompletowane w 100% teraz muszę jeszcze zadbać o siebie :) teraz mogę pomyśleć o wakacjach i odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×