Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Znów strona nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Ja sie dziś czuje jakbym miała zaraz urodzić od rana mała jest jakiś inaczej ułożona i czuje ciagle nacisk na szyjkę czy nie wiem na co ale tak na dole. Jest tak gorąco ze nie sa sie żyć byłam na zakupach w centrum handlowym i pobrać ten gbs i czuje suw jakbym maraton przebiegła dramat :( robicie jyz ten gbs ja mam w środę wizytę i chciałam jyz mieć wynik bo 5 fmi to trwa chyba. Co do sudokremu to u mas pomagał jak pupa sie czerwona zrobiła wlasnie wysuszał i zaraz nic nie było i można było używać znowu delikatniejszego. A nie wiedziałam ze emolientow lepiej nue używać ktoś mnie wprowadził w błąd i używałam przy starszej i teraz juz kupilam. Październik to co do kąpieli tylko woda i mydełko bedziesz używać czy masz jakiś płyn ze sprawdzonym składem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky, ja na temat emolientow bardzo duzo czytalam i o ile sa wybawieniem przy pielegnacji skory bardzo przesuszonej i atopowej, tak podczas codziennej pielegnacji zdrowej skory malucha sa po prostu za silne i za mocno ja obciazaja- maja bardzo ciezkie, chemiczne sklady, tworza na skorze cos na zasadzie bariery ochronnej. Czesto niestety po jakima czasie okazuje sie ze skora dziecka tak przyzwyczaila sie do dzialania emolientow ze bez nich sprawia problemy i jest nadwrazliwa bo wlasnie zostala pozbawiona szansy na naturalne przystosowanie sie do dzialania czynnikow zewnetrzynych. Ja do kapieli kupuje zwykly, naturalmy olejek migdalowy i kosmetyki Hipp Baby Sanft albo Babydream. Maja calkowicie naturalne, krotkie sklady. Jak chcesz sprawdzic jakis kosmetyk zawsze mozesz wpisac jego nazwe/firme na blogu srokao i tam zobaczyc analize skladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Pazdziernik dzieki i przeraziłam sie troche :)analiza niektorych składów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie? Ja tez bylam w szoku. Wiadomo, uwazam ze nie mozna popadac w skrajnosci i zyc tylko natura, ale jednak wychodze z zalozenia ze tam gdzie sie da mozna przynajmniej troche tą chemię ograniczyc i wybierac z glowa :) i tak wystarczajaco duzo chemii nas otacza na co dzien. A te naturalne kosmetyki bardzo czesto wychodza nawet korzystniej cenowo - no i przynajmniej wiemy wtedy za co placimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja SIE tak zle czułam miałam wrazenie ze mnie rozrywa od środa...rozpycha.. nie wiem co moje dziecko tam wyprawiało... Tez macie takie czasem uczucoe? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia ja mam bardzo często...choć teraz itak mniej niż jeszcze dwa tygodnie temu.Ale od paru dni przy żołądku mi się wypina mi mega ciężko na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nie dosc ze brzuch sie napina i rusza non stop to czuje takie prady ktore ida w dol jakby z pecherza w dol do.wyjscia paru sekundowy bol ale okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Ela tez tak miałam wczoraj na przykład plus jak posiedze chwile, poleże to potem nie moge sie podnieśc i nie moge chodzic bo tak mnie boli wszytsko pachwiny biodra i nie moge zrobic pierwszych kroków jak kaleka plus ten upał...jaa nie wiem czy ja tak mialam w pierwszej ciązy :( przynajmniej upału nie było bo była zima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Wielki dzień zbliża się szybkim krokiem :D dlatego te dolegliwości:) ja dziś od 5 na nogach po nieprzespanej nocy :( w każdej pozycji niewygodnie :( pocieszam się, że lada chwila a synek będzie na świecie :) od przyszłego tygodnia rezygnuję z pracy:) czas i pora... niech inni trochę popracują za mnie :D ... a i u mnie ruszyła produkcja mleka:) piersi nabrzmiałe, wydzielina i bolesność :) piękny stan ta ciąża :D ... mąż stwierdził, że skoro tak dobrze znoszę ciążę to on będzie chciał jeszcze jedno dziecko :D ... zobaczymy:D ... czy będzie taki chojrak jak młody nam da popalić w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się martwilam że tylko ja cierpię pod koniec ciąży. Też tak mam zwłaszcza pod wieczór, tak mnie kluje w szyjce macicy ze z bólu mnie skręca przez chwilę, w brzuchu też się tak rozciąga, że aż boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Maurycego na kiedy masz termin bo doszukac sie nie umiem w postach kieys ktos zrobil spis kto na kiedy mial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te skurcze przepowiadajace są okropne :/ nie wiem czy dam radę na porodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ankass u mnie sytuacja się skomplikowała:() mąż się przyznał, że poprzestawiał mi kalendarzyk:D ogólnie termin miałam na 8-10 wrzesień :) ale on jest już wymiarowi i rozwojowo na 37 :) więc idę za tydzień na usg i będziemy myślały z panią doktor co dalej :) myślę, że teraz jak zwolnię tempo to mam szansę przytrzymać młodego do początku września :) ... trzy tygodnie z kawałkiem to niedługo :) pozostaje kwestia ułożenia ... siedzi sobie na pupci i ani myśli się przekręcić :D ... chyba trochę ma za ciasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz prowadzi ci kalendarzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Nie :D ale tak manewrował, żeby zrobić dzidziusia :) i to był jedyny sposób bo bał się, że będę odciągać w czasie decyzję, po tym co przeszłam :) ... z całego serca mu za to dziękuję, ale nie jestem w stanie precyzyjnie określić OM... zwłaszcza że te cykle po wycięciu tarczycy miały zbliżoną, ale nie identyczną liczbę dni ... ja żyję w takim tempie i na takich obrotach, że nawet się nie zorientowałam :D ... zdaję się na termin z testu Pappa i z tego usg co będę miała robione w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sr do lekarza moja tez siedzi na pupci :-) rusza.sie duzo najbardziej po bokach czasem wysoko ze oddycha sie źle ... termin mam.na 19 tego ale od 1 wrzesnia normalnie okna myje i nie wiem.co.jeszcze by juz sie cos rozkrecilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick | wiek | termin porodu | województwo ELA | 30 lat | 3 września | pomorze ANIA | 31 lat | 8 września | mazowieckie PAŹDZIERNIK | 28 lat | 9 września | mazowieckie PAULINA | 25 lat | 10 września| lubelskie REDSKY |30 lat | 10 września | małopolskie EWA | 29 lat | 15 września | wielkopolskie PAELKA | 31 lat | 18 września| mazowieckie DZIDZIULKOWO | 33lata | 20 września| wielkopolskie NICKY LAUDA | 30lat | 20 września | mazowieckie BETTYZGR |28 lat | 29 września | łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopisujcie sie jak coś dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick | wiek | termin porodu | województwo ELA | 30 lat | 3 września | pomorze ANIA | 31 lat | 8 września | mazowieckie PAŹDZIERNIK | 28 lat | 9 września | mazowieckie PAULINA | 25 lat | 10 września| lubelskie REDSKY |30 lat | 10 września | małopolskie EWA | 29 lat | 15 września | wielkopolskie PAELKA | 31 lat | 18 września| mazowieckie ANKAS | 36 lat | 19 września | śląskie DZIDZIULKOWO | 33lata | 20 września| wielkopolskie NICKY LAUDA | 30lat | 20 września | mazowieckie BETTYZGR |28 lat | 29 września | łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Ja mam na 11 września ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz później się dziewczyny decydują na dzieci. Ja też 28 lat /15 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tu miałam 29 a z usg 17 dni wcześniej teraz wychodzi hehe.na początku września będziemy sie badać to sie okaże którego terminu będziemy się bardziej trzymać.i zobaczymy też jaka duża będzie dzidzia.póki co wizyta 17 sierpnia później te wymazy i commbasa robie.w przyszłym tygodniu kupuje resztę do toreb szpitalnych żeby było na tip top.kupiłam kilka cueplejszych s weterkow dla małej.i powinny orzyjsc w końcu już te meble w przyszłym tygodniu.akurat na styk remont będzie dokonczony. Staram się już mniej słodyczy jeść.dwa ciasteczka dziennie do slabej kawy zbożowej.zobaczymy jak to będzie.po porodzie najwyżej kluska Ala będzie ćwiczyć ze mną z chodakowska hehehe.ja poki co nie mam wycieków a piersi mam miękkie jak wata.zobaczymy po porodzie czy będzie pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×