Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Jesteście już spakowane do szpitala? Ja nic nie mam, kompletnie nic, nawet torby.. Remontujemy mieszkanie i mam nadzieje ze do września sie wyrobimy, a to nie lada wyczyn bo nawet trzeba plytki i panele klasc. Z tego wszystkiego nawet nie mam glowy do tego, co powinnam kupić do szpitala. Poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zamierzam nigdzie i nikomu płacić za poród.ewentualnie mogę przynieść kawę w podziękowaniu na wyjście ze szpitala. A co do szczepionek to jak czytam to to jest ładna loteria, zaszczepić i sie modlić by wszystko było dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ankass ja łóżeczko/kolyske będę miała w przyszłym tygodniu lub pod koniec tego tygodnia pewnie rozłoże , ale pościeli itp nie będę wkladala bo się za kurzy itp:))) ale to taka frajda :))) więc rozumiem że nie możesz się doczekac:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, na stronie swojego szpitala na pewno jest lista rzeczy ktore musisz spakowac. Ja na razie torby nie pakuje, ale powoli skladam rzeczy do szpitala na jedno miejsce, tak w razie czego. Spakuje sie w walizke na kolkach zapewne. Na razie mam przygotowane 3 koszule do karmienia, majtki siateczkowe, podklady poporodowe, podklady na lozko, wkladki laktacyjne, reczniki, zel do higieny intymnej, Maltan na brodawki, Bepanthen, kilka saszetek Femaltiker, suszarke, gaziki jalowe, paczke pampers premium. Ciuszki, pieluchy tetrowe i flanelowe, rozek musze jeszcze uprasowac. Jest jeszcze troche czasu wiec mysle ze na spokojnie uda nam sie spakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy przy dużym biuście to normalne ze się odbijają szwy, fiszbiny, ogólnie łączenia materiału na piersiach? Już któryś raz wymieniam biustonosz i niby jest wygodny itd, fajnie leży, a jak sciagne to widzę te wgłębienia na biuście. Boję się ze te kanaliki czy gruczoły się od tego poblokuja jak będę karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmienie boli? Tak wyczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mam tak samo ze stanikami też mam duży biust.już w żadnym mi znów niewygodnie.jutro idę po jakoś nowy.ostatnio kupiłam nawet brzszwowy Ale w takim ciągle też nie mogę chodzić bo będę miała zwisy nie piersi.mam ten sam problem wszystko do odciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty mi już się zwisy zrobiły bo chodziłam w takim jakby topie. Jestem załamana. A teraz też zainwestowalam w laktacyjny i wszystko odbite gleboko w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez piersi zmieniły kształt kupilam sobie jakis krem ujedrniajacy do biustu specalnie, ale stanika za cholere dobrac nie moge. a trudno mi tez cokolwiek znalezcv w moim rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
szczerze dla mnie karmienie bolało może nie bardzo ale było nie przyjemnym uczuciem, psychicznie było koszmarem bo chcialam a nie mogłam i nie umiałam.nie wiem dlaczego kobiety sie aż tak zachwycaja karmieniem piersia. moze mam juz wyrobione takie zdanie i nie nastawiam sie akurat do tego pozytywnie dlatego ze córka nie umiała dobrze złapać sutka moje brodawki były płaskie jedna nawet wklęsła a to duży problem. troche karmiłam przez osłonki, troche ścigałam pokarm i po 6 tygodniach juz całkowicie sie poddałam.do tego mam małe piersi siare miałam dopiero w 2-3 dobie.ogólnie dla mnie masakra ale większosc babeczek to chyba strzela pokarmem na odleglosc juz po paru godzinach ja do nich nie należałam i pewnie bedzie to samo teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się obawiam żeby jakiś właśnie zastojow w gruczolach nie miała. Ja kupiłam już 3 staniki w błoto. :/ moje piersi strasznie miękkie są ale to nie powinno być przyczyną takich odbić. A te babki w sklepie to też liczą na to by coś wcisnąć. Prosisz o pomoc i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kupilyscie już te wozie??? na jakie się zdecydowalyscie Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Karmienie na początku troszkę boli ale to macica boli bo się obkurcza:) ja syna i córkę karmilam prze półtora roku cudowny czas:)) ale już byłam zmęczona ponieważ dzieci cycusia traktowały jak smoczek więc z biegiem czasu to była masakra w późniejszych miesiącach:-) ząbki itp:) tak Elu wozek kupiłam pierwszy to moj konik:))) stoi ,gondolka przeprana czeka na księżniczkę:)) i myślę że ten wózek skrajnie mi serce:))) ale już myślę o drugim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka, piszesz ze karmilas dzieci po poltora roku- czy laczylas to z praca zawodowa? Ja planowalam karmic rok, a potem wiadomo, powrot do pracy i chyba trzeba by kilka razy dziennie odciagac mleko laktatorem zeby laktacje utrzymac...a nie wydaje mi sie to zbyt wygodne ;) chyba bez odciagania mleka laktacji nie da sie podtrzymywac czy jak to jest? Ela, my mamy wozek zamowiony, bedzie na poczatku sierpnia. Po przetestowaniu wielu innych zdecydowalismy sie na Baby Jogger City Mini 4W + do tego gondola deluxe. Prowadzi sie cudownie, ale tak naprawde dopiero po jakims czasie uzytkowania bede mogla stwierdzic ze faktycznie jest taki super jak go chwalą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Ja dłużej niż rok nie zamierzam karmić na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pół roku i zaczynam przestawiac. Dziewczyny nie wiem czy to zgaga bo mnie nie pali w przełyku, ale cały czas mi nie dobrze i mam wrażenie że coś mi siedzi i uciska w gardle. I odbija mi się tak pusto co jakiś czas. Macie na to jakiej sposoby? Byłabym wdzięczna za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgage niby mleko chłodne pomaga albo espumisan z apteki.Ale mi nic nie pomagallo a oprocz palenia wszystko czulam w gardle jalbym miala.i pomoglo trocge tylko picie herbatki z kopru wloskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spróbuję tego mleka od kilku dni całymi dniami mnie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomanalogowe tylko mleko zimne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Cześć. Październik ja pracować zaczęłam jak syn miał 2 lata i 4 miesiące coś koło tego ,a z córką poszłam na zwolnienie, później macierzyński rok, a później na wychowawcze, wróciłam do pracy jak ona miał też około 2 lat i 4 miesiące i za szłam w ciążę:-)))) więc nie martwilam się tym że muszę ściągać. Ale mam znajoma, której ustawowo przysługiwała jej godzina wyjścia wcześniejszego z pracy wiem że tak mozna:) i ściągala mleczko tak, żeby chociaż raz babcia/niania mogła podać jej mleczko:)) także jest to do pogodzenia:) jesli tylko będziesz chciała karmić, bo to sprawa indywidualna każdej kobiety jak długo będzie to dasz rade:) a maluszek będzie czekał na Ciebie aż wrócisz z cycusiem;-) to będzie wspaniale:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to normalne ze po ćwiczeniach odczuwam kłucie w szyjce co jakiś czas? Chciałam poćwiczyć klatkę piersiową i po paru minutach mialam takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciążenie. Odpuść jeśli coś zaczyna dolegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu przestałam, doszły mi bóle w okolicy nerek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam strasznie nabrzmiale te piersi w sensie ze uroslu a miękkie jak nie wiem co...jak poduszka Ela a jaki wozek kupilas kuleczka? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Ela, kupiłam Bugaboo cameleon 3 szary z kremowym pikowanym wnętrzem w srodku:) mi się bardzo podoba:) ale to rzecz gustu:) moja córkę do sklepu na spacer w nim zabrałam, a moja już prawie 3 latka mało nie waży... wtedy miała z 15kg i wozek jechał jak marzenie:) więc myślę że spełni moje oczekiwania, a opinie ma bardzo dobre:) i zawsze jest w pierwszej 10 naj lepszych wózków, jest w pierwszej 3:))) a Ty się już zdecydowalas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Hej Ela !!!! Odpisałam Ci wczorajeszcze ale nie pojawił się mój komentarz :((( kupiłam Bugaboo cameleon 3 dla mnie ekstra, ale kwestia gustu;) ale Bugaboo cameleon mieści się w pierwszej 10:) jest na 1lub 2 miejscu))) naj lepszych wózków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×