Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haczku123

Czy to jest normalne i można wszystko przywrócić ?

Polecane posty

Gość Haczku123

Witam chciałem się z wami podzielić pewna sprawa kobiety myślę że będą najwięcej wiedziały.. jestem ze swoją dziewczyną nie mal 2 lata mamy po 17 lat ona nie dawno temu skończyła przez półtora roku nasze życie seksualnej było genialne.. nie było żadnych problemów z seksem oboje mieliśmy taka sama ochotę.. od 2 miesięcy byliśmy w bardzo trudnej sytuacji.. miała dołek wrócił jej nałóg palenia chciała się mnie pozbyć ale dosłownie od kilku dni juz wszystko wraca do normy oprócz dwóch spraw.. seksu powiddizla ze ona nie chce się narazie kochać ze nie ma takiej potrzeby ze w tej chwili tylko macanie.. ucieszyło mnie yo bardzo ze ogólnie się pogodzilismy dodam to ze miała bardzo mokro (narazie był to dotyk taki ze robótki ręczne chwilowe i dotykalem jej piersi nagich ) i jej sutki stanęły po chwili były takie sterczace! Wiec nie mam wątpliwości że ma na mnie ochotę.. ale przed kłótnia dużo narzekała ze mało wychodzimy z domu tylko ze się kochamy i kochamy .. ale mimo tego sama namawiał na seks.. (ogólnie kiedyś mówiłem jej ze za dużo się przejmuje i ze to jest już wkurzające.. ubzdurala sobie ze chce ja żeby była zimna w uczuciach... wiec na taką się zmieniła i zaczęła palić i mnie ranić ale już tp minęło i widzę że wraca prawdzjwa ona ) i jq nie wiem czy ona po prostu nie chce się kochać.. czy potrzebuje czasu żeby wróciła stara ona , a druga kwestia to taka ze także nie potrafi jeszvze mi pisać "chce się bardzo doniesienia przytulic usnac w twoich ramionach " i takie słodkie teksty... także jeszcze tego nie pisze a bardzo mi tego brakuje :( jestem choryteraz to pisze mi ze mam iść do lekarza a ja mówię że potrzebuje jej ciepła to ona ":***" ehh... ja sądzę że potrzebuje ona trochę czasu możecie jakoś doradzić bądź pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haczku123
Jeszcze z tym pisaniem no po prodtu nie widz3 jakby była uczuciowa w tym pisanie ... dla was to może być żałosny problem ale no jesteśmy młodzi wiadomo ze 40 latki tego nie zrozumieja ale taka kwestia jest dla mnie ważna bo nie mieszkamy razem potrzebuje jej miłości i bliskości kiedy jej nie ma jeszcze bardziej a ona narazie nie daje mi tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona narazie nie daje mi tego :/// bo daje już innemu, a ty spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haczku123
Prosilem o normalne odpowiedzi ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×