Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMarta

Moj facet nie chce sie kochac ze mna

Polecane posty

Gość gośćMarta

Czy podrzucicie mi jakies pare swoich uwag do mojego problemu? Jestem w zwiazku z facetem w ktorym jestem szalenczo zakochana,wierna,lojalna,poiekuncza i takie tam. Uwielbiam z nim seks,bo jest mega pomyslowy,szalenczy,napalony,zgrabny przystojny,ma z******ty tylek,wysoki,robimy rozne fantazje i anal oral tez. Tyle ze jakis czas temu...kiedys bylo rano w pokudnie wieczor w nocy jak sie przebudzil. Pracuje od wielu lat ciezko fizycznie ale to silny mezczyzna. Od jakiegos czasu,nie chce sie kochac,unosi sie na mnie krzyczy jak ja zaczynam sie do niego dobierac,zrobila bym mu wszystko co by chcial nawet raz spuscil mi sie do buzi czego nie lubie ale jakos dalam rade. Jego tlumaczenie to ze zmeczony jest i stres ma. Kiedys tez mial stres i byl zmeczony i nie bylo problemu. Dodam jeszcze ze podejrzewam ze kiedys mnie zdradzil ale nie rozdrapywalam bo ja chce abysmy razem byli. Ostatnio tez byl taki incydent ze przypadkiem przeczytalam sms od niego do bylej kobiety ze jal sie spotkaja to sie beda rżnąć. Po aferze jaka zrobilam zaparl sie ze to byl jeden glupi sms i uwierzylam zwlaszcza ze pokazal mi smsy jakie do niej napisal zeby sie odczepila. Dalam spokoj bo go kocham przebaczylam. Dodam ze od dawna przysylaja mu sms od jakies agencji portalu, zdjecia z propozycjami seksu ze jego numer zarejestrowany,to jest od bardzo dawna wiec nie robilam z tego nic.zdjecia i smsy mowil ze kiedys przysylali i nie umie zlikwidowac ale ostatnio zobaczylam ze in odpisuje na nie i dostaje zdjecia filmy z propozycjami i namiarami. Rozssyla tez swoim kumplom,ale ja niby nie wiem o niczym. Powiedzcie czy to zwykle fantazje i nic wiecej,? Dodam ze jest opiekunczy troskliwy dba o mnie. Powinnam sie obawiac? Dodam ze klamie pod innymi wzgledami bo ma sklonnisci do nalogow wiec choc mowi ze jest szczery ja wiem ze klamie. Ja zwariuje jestem z nim bo wyciagnelam go z tylu opersji poswiecilam dla niego wszystko. Jestem lojalna,oddana. Jestem po jednym zwiazku bolesnie zostalam oszukana boje sie ze znow tak bedzie,a moze mam obsesje,prosze podrzudzcie swoje uwagi jesli ktos tu zaglada.nawet uwagi te okropne. Ja jestem atrakcyjna seksowna ladna wiem ze wielu mezczyzn by mna nie pogardzilo uwielbiam seks w kazdej postaci,czesto chodze po domu gola w cienkiej koszulce,ciagle mokra i gotowa,nawet specjalnie robie rozne czynnosci np schylanie aby moj facet sie bardziej podniecil,a on klepnie mnie po tylku pojdzie po jedzenie i siada przed telewizorem,czy ze mna jest cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner Cię zdradził, a Ty udajesz, że nic się nie stało? Dostaje smsy z portali erotycznych, pisze z byłą, że będzie ją rżnąć? Matko, każdy facet chciałby taką głupią babę jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takiej tępej bym nie chciał, bo nie szanuję kobiet które same się nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci współczuję, że trafiłas na takiego faceta. Wiem , że rady by go zostawić nic nie dadzą bo ty sama wolisz wypierać pewne fakty, że cię zdradza itp. Jeśli loguje się na jakis portalach erotycznych to szuka kochanki. Sms-y z była to też jakaś porażka nie wyobrażam sobie żeby mój facet tak pisal do ex i żeby mój były tak pisal do mnie. Niestety ale jest coś na rzeczy. A co do waszego seksu wydaje mi się że on sypią z innymi i na ciebie nie ma już ochoty. Może to taki typ , że już mu sie znudzilas w łóżku ale jako kucharka i sprzątaczka nie więc z tobą jest. Inaczej tego nie widzę chodź myślę , że ty wiesz lepiej jak jest tylko dopusc fakty do swojej swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Bardzo dziekuje,niektore wypowiedzi to zimny prysznic. Jestem naiwna. Nie dopuszczam takich rzeczy bo poprzedni zwiazek mialam na znecaniu sie i wyrzuceniu,zakonczyl sie rozwodem. Ten to przypadek ktorego nie planowalam ale stalo sie. Zakochalam sie i pomagalam w bardzo trudnych sytuacjach wiec od tego sie zaczelo. Rozmawialam stanowczo ale final byl odwrotny. Ja poprostu bede robic tak zeby bylo mi wygodnie i dbac o siebie,choc jestem osoba niezalezna,to przynajmniej wykorzystam go aby lepiej mi sie zylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaellloooo@o2.pl - napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo tylko ze z zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzklasa
może jakieś stroje erotyczne, nowe zabawki zmienia to, próbowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzklasa
osobaaa.mm@Gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×