Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosckikiki

co o tym myślicie ????

Polecane posty

Gość gosckikiki

Mam kolegę z którym pracowałam parę lat. Zdarzyło nam się pare razy po pijaku całować się . On na trzeźwo zachowywał się jak bym go nie interesowała a po paru piwach romeo. Często chodził w pracy podszczypywał mnie czasem coś po flirtował a jak okazywałam mu że mi się też podoba wycofywał się. Gdy poznałam swojego obecnego partnera wykrzyczał mi że mogła się tak szybko nie wiązać z innym. Co się okazało mój facet jest jego dobrym kolegom. Często jeździmy razem w góry. A kolega tutaj też się dziwnie zachowuje, chodzi za mną, podszczypuje mnie. Czasami staje blisko mnie tak jak by chciał mnie pocałować, ociera się o mnie. Nie wiem co mam o tym myślec. On też ma dziewczynę. I ta trwa to już 4 lata. Mógł by mi jakiś facet wytłumaczyć o co tu chodzi? On mnie lubi i dlatego się tak zachowuje czy co? Chodź mam wielu kolegów żaden się tak nigdy nie zachowywał Próbowałam parę razy z nim porozmawiać czy coś jest między nami jeszcze jak byłam wolna ale zawsze jakoś mnie zbywał, że się nic nie dowiedziałam. Parę miesięcy temu powiedział mi że się wstydzi rozmawiać z kobietami o uczuciach. Hmm gość ma 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palant i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×