Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

wszyscy mi znowu breedza o pracy a ja mysle ze lepiej siedziec w domu

Polecane posty

Gość gość
schizofrenicy nie powinni się dalej rozmnażać ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzkosc zmierza ku zagladzie i widac to golym okiem :). To dzieki wam - podatnikom, kazdym takim samym, ginie 40.000 zwierzat co sekunde, okolo 26 mld rocznie. Wole zdychac jak te zwierzeta w rzezni niz stanac ramie w ramie z takim pospolstwem jak wy. Jak wam odetna mieso z supermarketow, to zaczniecie sie nawzajem wyjadac, a ja bede sobie wtedy patrzyl jak ludzkosc sie nawzajem wyniszcza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że u niego w domu coś zaczyna pękać i za chwile, poleci z cieplego mieszkanka na bruk. Wtedy pozna prawdziwy smak życia kloszarda, którym z pewnością zostanie, mając dalej takie podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry towar bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evit zaczyna bredzić, to są klasycznie objawy zhizofrenii weź leki bo zaraz z nożem zaczniesz latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy debile wiedzac ze Filip do konca zdrowy nie jest, pastwicie sie nad slabszym zwlaszcza koterba🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś Chorzy ludzie nie pracuja. dostanie on wieksza rente w UK niz polaczek z*********jac po 24h /24. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos kto ma za soba leczenie psychiatryczne nie ma sily myslec o zyciu pracy i pieniadzach, gdy codziennie doswiadcza tego kogos bol istnienia. Gadacie o godnosci, to nie ja nadstawiam sie szefowi zeby miec co do gara wlozyc. Nie macie zadnej dumy, a wy sami w sobie jestescie tepa szara masa, patologia bez jakiejkolwiek kultury, wiedzy i obycia. Ale czego sie spodziewac po motlochu, ktorego szczytem mozliwosci i ambicji jest ganiac jak smiec, codziennie po 8 godzin. Niczego soba nie reprezentujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieciem to ty jesteś hitler by poddał takiego eutanazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Filipku, różnica między mną a tobą, jest taka, że ty przeżyważ ból istnienia i dosłownie wegetujesz i z pewnością nie potrafiłbyś sobie sam podetrzeć tyłka, bez pomocy twojej mamusi, ja w odróżnieniu od ciebie od 23 roku życia mieszkam sam i potrafie zarobić, na codzień nie złe pieniądze. Co 3-4 lata zmieniam samochód na nowy, mam zawsze nowe ciuchy, mam własne mieszkanie, dobrze i zdrowo się odżywiam i stać mnie na to wszystko. Po prostu żyje i z życia korzystam. Widzisz teraz jakąś różnicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ci na ktorych robisz maja 50 razy wiecej od ciebie. Katowice oszczedz sobie tej samoprodukcji, twoje nedzne grosze i ubrania razem z autami nie robia na mnie wrazenia. Sam jestes taka ofiara losu idioto, tylko nie umiesz sobie tego uswiadomic. Zeby mi zaimponowac trzeba cos wiecej niz auto za dwa miliony, a takich jak ty co mieszkaja sami i zmieniaja auta jest na tej planecie na peczki. Kazdy ta sama gadka. Wlasnie przez takie bydlo jak ty ogarnia mnie bol istnienia idioto, ze ktos taki jak ty nazywany jest czlowiekiem a realia sa takie ze jestes zwyklym nedznym patalachem, ktorego nikt nie obchodzi. Gardze wami a i nie poddam sie systemowi nara smiecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×