Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne objawy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość gość
@gość Szyjkę macicy badam sama. Śluz jest widoczny jedynie po włożeniu palców wgłąb pochwy- zostaje na nich, nie wypływa na zewnątrz. Tylko czy to możliwe że w ciągu dwóch dni (tj. ubiegły czwartek i piątek) poczułam takie same bóle? Czy mogła być to podwójna owulacja (o ile istnieje ogólnie coś takiego)? W tym cyklu nie zaobserwowałam u siebie śluzu, który uważa się za typowo płodny. W niedzielę śluz był jeszcze kremowy i wypływał, a teraz nie wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po odstawieniu czulam ze jajniki "pracują". Śluzu nie miałam żadnego, jedynie trochę i to raczej był ten owulacyjny. okres pojawił sie w tym samym dniu w którym miałam ostatnia przerwę między opakowaniami. Żadnych innych objaw nie miałam Jak dla mnie szanse na ciążę znikome skoro nie doszedł w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@[gość 19:00] dziękuję serdecznie za odpowiedź. Ja również odczuwam pobolewanie jajników. Tylko że brałam tabletki jedynie 4 miesiące (odstawiłam ze względu na genetyczną skłonność do żylaków). Jednak bardzo niepokoi mnie reszta objawów. Czy ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odstawieniu tabletek anty moga być takie objawy, szyjka wysoko otwarta, śluz też może taki występować , organizm musi dojść do normy po ogromnej dawce hormonów, ale ciąży też nie można wykluczyć jeżeli współżyłaś. Musisz zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Tylko czy jest możliwosc ciąży, jeśli partner nie doszedł we mnie (prezerwatywa została założona dość długo przed wytryskiem, no ale chwila,tzn gdzieś 2,3 minuty były bez prezerwatywy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w trakcie kąpieli zbadalam szyjke o jej ujście jest skierowane ku kręgosłupowi... Czy ktoś wie co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up. Czy ktoś jeszcze się wypowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up... Dzisiaj 30 dzień cyklu, okresu brak... Czuję dziwne łaskotanie w podbrzuszu, brzucha wciągnąć nie mogę... Szyjka macicy dziwnie rozpulchniona.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam test.... Niestety jestem w ciąży.... Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się dziewczyno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać Cię w poszukiwaniu rozwiązań. Jeśli się z nami skontaktujesz, uzyskasz wsparcie emocjonalne. Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×