Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak zdobyć followersów na Instagramie

Polecane posty

Gość gość
Na insta można dużo podziałać ostatnio jeśli chodzi o promocję, ma ta aplikacja potencjał. Jeśli chodzi o kupowanie polubień i followersów to jest to dobra opcja na dobry start, żeby dobrze zacząć a potem to już samo idzie i zasięgi rosną naturalnie. Kupowałem takie rzeczy przez serwis https://www.socialmediabost.pl/ . Nie oszukują, mają wartościowe legalne lajki za rozsądne pieniądze nie naciągają na koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Ja polecam stronę wypromujemy.com! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamix

Ja polecam https://szybkifejm.pl/kategoria-produktu/instagram/

Realizacja po kilku godzinach, dobry kontakt i świetna jakość followersów na Instagramie (z Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Omijajcie stronę TOPINSTA .  Miało być 3000 followersów nic nie otrzymałam, a taki pakiet to koszt 200zł. Followersów nie dodali, pieniędzy nie oddali,  Brak słów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A co myślicie o tym, ze zniknęły polubienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również odradzam TOPINSTA

Ludzie to nie jest wart tych pieniędzy. Co prawda dostajesz obserwujących Ale większość to takie spamowe ruskie profile. Okropnie to wygląda i serio lepiej poszukać innych metod.

Dodatkowo mimo licznych Emaili nie odpusja. Totalny brak reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2020 o 17:38, Martyna23 napisał:

Ja również odradzam TOPINSTA

Ludzie to nie jest wart tych pieniędzy. Co prawda dostajesz obserwujących Ale większość to takie spamowe ruskie profile. Okropnie to wygląda i serio lepiej poszukać innych metod.

Dodatkowo mimo licznych Emaili nie odpusja. Totalny brak reakcji.

minął ponad rok i muszę powiedzieć, że jeśli tak rzeczywiście było, to mnóstwo się zmieniło!! Opinie o TopInsta czytałem raczej dobre i jestem zaskoczony, po skorzystaniu samemu - że taki komentarz ktoś wystawił. Topinsta to najlepsza firma (wg mnie) która promuje profile. Świetny kontakt, świetna reklama, świetne efekty. Topinsta to najlepszy wybór. Polecam!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zalogowałam się tutaj aby ostrzec przed topinsta!! Jest to zwyczajne naciąganie ludzi na kasę. Wszelkie pozytywne komentarze na temat tej firmy to komentarze pracowników lub osób opłaconych aby to robili. Mój pakiet dotyczył nie tylko realnych obserwujących ale audytu konta, hashtagów pomocnych. Na ten moment mam absolutny SPAM fałszywych kont, którego nawet nie mogę zatrzymać bo nie odpowiadają na żadne korespondencje!!!! Kontakt 0

Oprócz SPAMU nic co deklarowane w pakiecie nie otrzymaliśmy.

Odradzam, nie daj się oszukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez korzystałam z takiej usługi, przecież wszystko jest dla ludzi, ja osobiście skorzystałam z darmowych lajków, jak można to czemu nie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×