Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta czy trening, co ważniejsze?

Polecane posty

Gość Roman77
Obie te rzeczy są ważne! Jeśli macie mało czasu, to przecież zawsze możecie skorzystać z cateringu, dzięki czemu będziecie jeść zdrowo, nie poświęcając na to czasu. Osobiście polecam Wam sprawdzić http://krajowy.biz/firma,food2doorpl bo wiem, że mają świetne jedzenie. Sami sprawdźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Dama
Calominal i IQacai kompletnie nie działają. Calominalu zużyłam już 2 opakowania - pierwszy suplement który brałam na prawde regularnie - a efektów brak. Nawet jak zaczęłam biegać, to schudłam nieco ponad 1 kg w miesiąc. Tragiedia i strata kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jedno i drugie, do tego warto też zadbać o odpowiednią suplementację, sam stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sławek
Jedno i drugie, ważne że z umiarem i rozsądkiem. Ja dodatkowo stosowałem jeszcze Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominik
Trening i dieta to jedno, ale ważna też jest i to bardzo odpowiedne wspomaganie, sam się o tym przekonałem jak zastosowałem Largo mass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia, skoro piszesz, że pierwszym suplementem jaki bierzesz jest Calominal i zużyłaś go jak napisałaś 2 opakowania i według ciebie nie działa, to czegoś nie rozumiem... same tabletki i nawet bieganie nic nie dadzą, jak nie masz ujemnego bilansu kalorycznego. Podstawa to dieta, taka aby kalorie liczone dziennie były in minus, do tego dopiero suplementacja i ćwiczenia... i gdzie do tego jeszcze IQacai? Bo piszesz niby o jednym i drugim, a za chwile piszesz że brąłaś jeden z nich. O co kaman? Sama piszesz, ze dopiero Calominal bierzesz tak jak powinnaś? Więc nawet jak brałaś inne środki, to jasno sama napisałaś, ze nie brałaś ich tak jak powinnaś, więc jakich efektów się spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję stosowałć Largomass i jestem zadowolony z efektów jakie uzyskałem. Więc jeżeli zależy ci na sylwetce i to jest powodem ćwiczęń, to moim zdaniem warto spróbować ten środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imodzx
Oczywista rzecza jest to, ze sa tak samo wazne... przeicez nie zrzucisz kilogramow samym treningiem jak bedziesz jesc ile wlezie, i w druga strone... jak nic nie bedziesz jesc bez treningu to zrzucisz ale krotkotrwale .. takze ja robie crossficik/ silownie kilka razy w tygodniu + catering z mrrollo pl na redukcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacperoinogo
Juz Ci tyle osob pisalo... zamknij juz ten temat... Wiadomo ze to i to tak samo wazne. Duzo osob podalo, ze mrrollo najlepsza firma, jaki trening robic itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karol
Ja mimo wszystko uważam, ze trening i to na siłowni. Ba na drugim miejscu bym wymienił odpowiednią suplementację, co do której sam przyznam się do lekceważenia, do czasu jak zacząłem stosowac Largomass. Na trzecim miejscu dopiero dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arkadiusz
Jedno i drugie jest bardzo ważne. Sam aby poprawic odpowiednio budoœ mieśni i je wzmocnić, to oprócz treningu stosowałem odpowiednią dietę oraz wspomagałem ten proces Largomass. Moim zdaniem każdy z czynników był równie ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedno i drugie jest bardzo ważne!!Pamiętaj o tym!!Polecam Ci catering dietetyczny z mrrollo pl. Mają rewelacyjne jedzonko i kilka programów dietetycznych , które dopasowują do potrzeb swoich klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jurek
Zdecydowanie trening, przy okazji tak jak ktoś już napisał warto zastanowić się nad dodaniem Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta w połączeniu z treningiem ! Codziennie korzystam z dietetycznej oferty cateringowej od http://dziendobry.catering i co drugi dzień chodzę na siłownię. Efekt jest superowy, dumna ze swojego wyglądu spacerowałam po plaży w Sopocie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
A co to k****a za pyt... Jest tutaj tak wiele postow na Ten temat, a Ty zachowujesz sie jakbys z choinki spadla i dopiero co poznawala swiat. Masz internet, poczytaj, ciezko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkakakaa
Odpowiednia dieta połączona z treningiem oczywiście, inaczej nie ma szans na sukces. U mnie wygląda to tak, że na co dzień mam posiłki gotowe - zamawiam catering wygodadieta.pl a do tego co drugi dzień siłownia i codziennie rower przynajmniej pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Witold
Ja zdecydowąłem się na profesjonalną siłownię, do tego Largomass i zobaczymy jakie będą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastosowałem trening, do tego Largomass i mam sylwetkę o jaką mi chodziło... Moim zdaniem odpowiednie dopasowanie treningu do możliwości organizmu to połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta 70% ćwiczenia 30% W dwa miesiące schudłam 6kg ale za to straciłam łącznie 23cm. Jestem mega zadowolona. Nie miałam nadwagi ale brzuszek po ciąży był. Moja dieta to zero słodyczy, gazowanych napoi i fast food ów. Ćwiczenia w domu z YouTube i orbitrek. Efekt ekstra. Nawet przed ciąża nie miałam takiego brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×