Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

serum przeciwzmarszczkowe w miarę naturalne po 30

Polecane posty

ja używam serum Cermides od Eveline, wcześniej też kupowałam u nich peptydowe i ceramidowe. mam najlepsze efekty wygładzenia i odżywienia po tych kosmetykach. Tylko koniecznie po serum nakładam krem, żeby mi serum nie wysuszyło skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Co do pielęgnacji takiej bardziej naturalnej, to czy ktoś z Was używał może tonik na bazie truskawek Truskawki w kosmetyce: naturalne sposoby na piękną skórę Truskawki w kosmetyce: naturalne sposoby na piękną skórę https://bielskpodlaski24.pl/truskawki-w-kosmetyce-naturalne-sposoby-na-piekna-skore ? jestem bardzo ciekawa Waszych efektów. Wiele lat do tyłu pamiętam jak robiłam sobie maseczkę z malin i miałam mega fajną gładką skórę.

Edytowano przez ondreaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, chciałam się z Wami podzielić moim odkryciem! Całkiem przypadkiem trafiłam na produkt, który naprawdę rozjaśnia przebarwienia i wygładza zmarszki , i to za jedyne 24,90 zł w Konopnej Farmacji!

 

Jak do tego doszło? Miałam mały wypadek – spora kropla tłuszczu prysnęła mi w twarz. Na jednym z forów ktoś polecał krem na oparzenia, aby uniknąć blizn, więc postanowiłam spróbować. Kupiłam i stosowałam ten krem, ale zauważyłam coś niesamowitego – tzw. plamy starcze również zaczęły znikać zmarszczki też!

Dlatego polecam Wam ten tani sposób na pozbycie się plam starczych – krem na blizny po oparzeniach Editt. Ma świetny skład, w tym wyciąg z cebuli, wyciąg z aceroli, aloes i masło shea. Możecie go bez problemu dostać w Konopnej Farmacji Poznań też online .

Doczytałam że cebula Stymuluje produkcję kolagenu dlatego Składniki obecne w cebuli zaczeły stymulować jego produkcję w mojej skórze na twarzy , co pomogło wygładzić zmarszczki

 

Spróbujcie same i przekonajcie się, jak skuteczny może być ten krem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×