Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość

ciąża po poronieniu jak to było u was? opowiedz swoja historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaszlam w nastepnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 2 poronienia i słowa lekarzy, które wyprowadzały mnie z równowagi "Tak się zdarza" !! Znalazlam dobra Pania ginekolog, ktora naprowadziła mnie na badania genetyczne - diagnoza trombofilia wrodzona. Pozytwy jest taki, ze proste leczenie i urodzilam synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza ciąża była wpadka, ale w bardzo stabilnym związku, trochę wyluzowalisny z antykoncepcja, mąż (wtedy chłopak) cieszył się bardzo, ja panikowalam, ale tez od początku chciałam tego dziecka, niestety około 10 tygodnia dostałam lekkiego bólu, potem krwawienia, i niestety... Dopiero po kilku latach, po ślubie, zaczęliśmy sie starać konkretniej, i niestety kolejna ciąża skończyła się w szóstym tygodniu, przyjęliśmy to jakby lzej, obydwoje jakoś nie wierzylismy że tym razem się uda. Chyba rok trwało, zanim udało się kolejny raz. Ciąża bez większych komplikacji, tzn wymioty i mega zmęczenie, rzuciłam marna pracę koło czwartego miesiąca, w obawie ze warunki mogą zaszkodzić (gorąco, stres, nieregularny tryb życia, mialam też depresję). Urodzilam kruszynke, 2,7 kg, w 38 tc, co było zaskoczeniem, bo obydwoje jestesmy duzi, a do tego mialam cukrzyce niby. Więc, jak widzisz, mnie się udało, Tobie też się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poronilam 3 razy a raz bylam w ciazy pozacicznej. 4 stracone ciaze. Bylam w takiej depresji ze myslalam ze umre. Naokolo rodzily sie dzieci a moje umieraly. Czwarta ciaze stracilam w 14 tygodniu i postanowilam sie juz nie starac. Ale Po 5 latach w wieku 37 lat zaszlam w ciaze i mam malutka coreczke. Najprawdopodobniej przyczyna poronien byl brak witaminy D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po poronieniu wciąż masz szansę na urodzenie zdrowego dziecka. Po pierwszym poronieniu to prawie 90%! Ważne jednak, abyś przygotowała się do kolejnej ciąży – zarówno fizycznie, jak i psychicznie poronilam.pl/ciaza/jak-przygotowac-sie-do-ciazy-po-poronieniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaszłam w następnym cyklu. Ciąża książkowa, zero uciążliwych objawów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×