Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie Kuszy

Polecane posty

Gość gość

Żona Twoja mi nie wadzi bo mam ochotę wsadzić palec Wandzi:) Wont mój skarb jedyny, slajdy, zdjęcia srom zaniedbany, zarośnięty,kilka ujęć, wyj****y,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuszeńka jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosze, coraz więcej wariatów na Ero. :O 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie wsadziłbym Kuszeńce języczek w pupkę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp też jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oferuję się napisać Ero-biografię Kuszy, za darmo 🖐️ale dziś jest Dzień obniżania Kosztówwięc zacznę tępym ołówkiem, bez prądu4I potrzebuję do tego też wszystkie Twoje privy ze wzmiankowanąoraz nieochlapane jotpegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp ma dwie cudowne, smaczne dziureczki. Detektyw wykrył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak. Seks z detektywem był niesamowitym przeżyciem. Bawiliśmy się w "zalej mi trzy dziurki". 😴 Cześć In. ;) Ero-biografia Kuszy, co łaska plus priv. Pomyślimy. :classic_cool: 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początek to Walentynki sprzed 8 lat ;)oraz Morskie Okowówczas tomiłość i przyjaźń świat cały okryłabyły całusy w dłoń, ustaoraz w szyjębyła to okazja wręcz doskonała aby jej duszyczka nieśmiałażycie Ero rozpoczynałai tak się stało4I bądź łaskawapodobno masz tylko dwie dziureczki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako mutant mam trzy. Potrafię zrobić słodką dziurkę z ust. ;) Wąskich. 😴 Może umówię się na modelowanie ust kwasem hialuronowym. 8 lat temu było więc romantycznie In. Jestem fanką romantycznych historii, ale nieprzerysowanych. Ach...baby, baby. My to tylko o miłości. 😴 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw miał 3 na ero: Kuszę, Want i Imperium, każdej dziurki lizał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było przerysowaneponieważ romantyzm był przeplatanyz wypiekami policzkóworaz kroplistym potemwe wszystkich dziurkach "bogowie" naszego internetu nie mają o tym pojęcia i zakładają różne maski i czapkia wystarczy jeden pocałunek, aby uchylić dziurki KuszyTwoje to nie wiem 4I, bo tu różnie gadają, a i Ty sama unikasz trzeciej opcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnica trzech dziurek u detektywa wyjaśniona. ;) Są trzy opcje In. Kłamstwo, Półprawda i Prawda. "Bogowie internetu" gardzą prawdą, bo prawda jest zbyt niewygodna. W tym Raju. 😴 Gdzieś tam po drodze zgubiły się wiersze, "rozważna i romantyczna", "Alicja" w krainie czarów i po drugiej stronie lustra. W sen zapadły motyle, kwiaty zwiędły. Zostały bogom same maski i czapki. I szydera. 😴 ;) 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 4I szydery nie widzętylko niemoc przeplataną manią prześladowcząi mam dla Ciebie czwartą opcję;przyjaźń na słowaoraz na oscypki przy muzyceno chyba że szybko poddajesz się miłościi sile kojącej wina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń na słowa. I na góralską miłość. ;) :D Ale wiesz, że my chyba ten tego? Tak czytałam. 😴 Nie wypieraj się mnie tylko. :( Miłości poddaję się w tydzień, ale kocham krótko. Żeby niemoc i mania była. I szał ciał. Oraz liter. ;) 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw jest mocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie wypieram ten tego 4Ia przeciwniepopieram i to wszystkie 4 dziurkinie zmieniaj się i ubrań nie zmieniajale tu nie o Tobie miało być, a o wkładaniu Kuszywięc czekam Twej łaski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, z Kuszą miło wspominam wspólną masturbację i porównywanie długości i grubości znanych ku=tasów stąd. Okazało się, że kilku podało inne długości. :P Od tej pory nigdy nie ufam jeśli nie zobaczę. Miałyśmy w planie spotkanie- nawet kupiłam dildo. Napisałabym która ma wieksze cycusie i która ma bułkę, a która motyla, ale to niekulturalne. Obie lubimy też analnie, ale ona także tak gwałci. :( Panowie... 😴...uwaga...😴 na to... Niestety, w przypływie niekontrolowanego wkur=wu ( i to nie na Kuszę), usunęłam dawno temu maila i Kusza mi przepadła. :O Parę razy chciałam do niej napisać, ale zapamiętałam tylko, że jej adres ma coś wspólnego z ciemnością. Został mi tylko jotpeg. Niestety używany i ochlupany. Kilka razy. :P ( ach te kobiece wytryski) Tak brzmi krótka historia pewnej znajomości. Ale chciałabym mimo wszystko serdecznie ją pozdrowić. :) 4I P.S. bo chyba nie chodziło Ci o taką broń, In? Ups. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oł je madafaka. :classic_cool: 4I :D 🖐️ P.S. In uciekam. Aż dziw, że nie przyszła królewna trollewna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ,zrob kolejny posiew moze kuracje penicyliną trzeba bedzie powtorzyć.To dla Twojego dobra.Iladian też polecają reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×