Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

zayebiscie jest byc perkusista

Polecane posty

Szkoda ze do nie wszystkich dociera kim ja naprawde jestemxD *.* wlasnie se slucham perfect circle gravity i rozpieerdol xd. Wlasciwie to umiem cos czego inni nie umieja, nie musze pracowac xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki
nieobrażaj perkusistów patałąchu, bo z perkusją to ty masz tyle wspólnego co politycy z mówieniem prawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta on se gra na flecie podłączonym pod wzmacniacz 6000 watt co nie wiedziales o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a zapomnialem, on ma wzmacniacz do perkusji 6000 wat z centrum sterowania w domu :D:D:D j****y żalosny mitoman !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic mitomanienia s****wojadzie, ja sie wlasciwie to po pierwsze gralem wczesniej na perkusji niz wiedzialem co to walic konia a dwa szybciej sie nauczylem grac na perce niz ty pisac dlatego wlasnie jestes takim imbecylem ahah XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefan blachorz
"ja sie" wlasciwie to po pierwsze graleś na berłach podłączonych pod 220 i dlatego masz teraz taki skrzywiony dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki
dziecko, ja grałem w kapeli punkowej na perkusji, już w 94 roku, jak ty jeszcze na goowno papu mówiłeś, więc stul tego buraczanego ryja malolacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztefan blachorz dziś k***a leże :D:D:D:D jemu wujek milioner psikusa zrobił, jak mu pierwsze cymbały na dzieciątko kupił to je po prąd podłączył hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto nie gral u mnie wujek tez gral w kapeli punkowej a tera zapieerdala i jest smieciem jak ty a ja to juz mam we krwi idioto to tak jak miec profesora we krwi w wieku 22 lat ty zalosny patafianie niemyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki
ja piertole beka na maksa :D:D:D przepraszam panie psorze habilitowany :D wirtuozie gry na cymbałach podlączonych pod 220v :) mozę to dlatego zostal ci ten kaczy dziubek od dziecka :D:D:D:D BUAHAHAhahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuna skończyla się w 91' podlotku, widać, że goowno wiesz i w doopie byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kaczy dziubek x :D Prawda jest taka ze gra w jakies pedalskie plejstejszyn w jakichs kalesunach gania po domu i koszuli i w tych brylach po centrum dowodzenia blehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki
wiem, że z myśleniem nie jesteś za pan brat, więc cię na prowadze rudzielcu :) w 94' miałem 14 lat dotarło teraz do twojego pustego lba teraz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rocznik 81
Doctor Evil dziś Czyli urodziles sie podczas komuny komunistyczny smierdzacy smieciu. x a ty krwa za to goguś pjerdddolony od tyłu, twoje roczniki sa wlasnie popiehdolone najbardziej :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dóópce swojego psa chyba se grasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Spieerdalaj imbecylu, nie kazdy sie urkdzil beztalenciem jak ty x a ty bezmózgiem z wodogłowiem i kaczym dzióbkiem bleheh Tez gram chvju ale nie potzrebuje poklasku jak ty szmato małoletnia, i wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah jak miłośnik, ty grasz jak erosoman na erosomanskim sprzecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×