Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka 3100

Lubicie ogladac kobiete bawiaca sie z wibratorem czy paluszkami?

Polecane posty

Gość gość
Na pewno jakaś skłonność, ja też tylko fantazjuję, ale gdyby kobieta miała też ochotę, rozebrała się przede mną i dotknęła moich piersi, wątpię żebym powiedziała nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pewna,choc lubie o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubisz o tym myśleć, to naga kobieta wyzwoliłaby pewnie w tobie pożądanie, ja jestem prawie pewna, że dotyk kobiety sprawiłby u mnie takie podniecenie, że nogi same by się rochyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chyba masz racje,byloby super dotykac sie,tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślę, dlatego mimo, że mam faceta i nigdy nie widziałam na żywo innej cipki, to gdybym poznała kobietę która odważyłaby się zachęcić mnie do pieszczot, poddałabym się i zrobiła to na co mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nikt nie wie o twoich nazwijmy marzeniach to raczej masz małe szanse na spełnienie ich. Ciekawa jestem jak do tego podchodzi mąż. Czy kontakt intymny z kobietą uznałby za zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona robi to często bez znaczenia czy jestem w domu czy nie. Jest to u nas normalne chociaż nie ukrywam że lubię popatrzyć. Żona moja potrzebuje często się zaspokajać. Stosunki mamy normalnie prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pozazdroscic takiej zony. Nigdy nie widzialem swojej jak sie masturbuje. Twierdzi ze tego nie robila i nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ładne cipki podniecają także kobiety, nawet jeśli się do tego nie przyznają. Sex z kobietą to jest pewnie zdrada, jeszcze tego nie zrobiłam, ale jeżeli spotkałabym kobietę, która zainteresowałaby mnie sobą, kochałabym się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja robi to przy każdym stosunku ze mną to nie sądzę aby nie masturbowała się sama. Między nami jest idealnie to nie widzę żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam okazji widzieć to, ale pracuję w zespole wielu kobiet i nieraz masturbowała się któraś w sąsiedniej kabinie wc. Podniecało mnie to strasznie i też musiałam to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dogadzam sobie, kiedy mam na to ochotę i chciałabym aby inna kobieta patrzyła wtedy na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zrobiła bys to w obecności faceta? nie wstydzisz się wtedy? Ja nie mogę się przełamać a czuję, że to bardzo by mnie podnieciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robię jak jestem z moim w łóżku przed samym stosunkiem. Nie myślę wtedy o żadnym wstydzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często idę w markecie zrobić sobie dobrze w WC. Nieraz czekam aż za ścianką usiądzie inna kobieta. Podnieca mnie to i nie krępuję się z masturbacją. Często z boku kobieta zrobi już siku ale jak zorientuje się co robię siedzi dalej, a to mnie jeszcze bardziej podnieca. Robię sobie przyjemność do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowne wariatki. Jestescie moimi fantazjami a przez was czuje ciasniej w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta i paluszki na szparce to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiu50
Lubię sam masturbować kobietę. Zabawkami lub paluszkami / utami. A najlepiej jak do buzi biorę zabawkę i ją masturbuję tą zabawką oraz dodatkowo paluszkami wokół. Spróbujie, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robie i w domu i w pracy w wc ale najlepiej w domu przed mężem rozchylam nogi biorę wibrator a potem dido jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie robią tego w obecnośći facera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie to ty chyba nie masz kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ale nie robi tego, wstydzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie robi to sama jak cie nie ma albo przy innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię oba widoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nic piękniejszego ponad to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze kobiety sie masturbuja. Jedne same inne z widownią. Ja uwielbiam bawic sie sama soba jak moj partner na mnie patrzy czy to palcem czy dodatkowym gadzetem. Osatnio dostala w prezencie malego wariata z pilotem. Na poczatku sama sobie dogadzam widzę jak to dziala na mojego partnera a później zaczyna zabawe razem ze mna pomaga mi bawi sie pilotem albo jedna reka zaspokaja sam siebie a druga piesci np moje piersi albo ląduje z głową po miedzy moimi udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz o tym pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój facet przyznał mi się, że zawsze chciał mnie w takiej sytuacji zobaczyć a że jestem otwarta na takie propozycje to kupiłam sobie http://freetaboos.pl/czarny-wibrator-minority -p-1955.html i spełniłam jego fantazje. Swoją drogą całkiem ciekawe doświadczenia usmiech.gif Piękna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam patrzeć jak kobieta robi sobie dobrze nawet mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×