Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dwudziestka

Prawie 20letnia dziewica, wstyd czy powód do dumy?

Polecane posty

Gość Dwudziestka

Cześć! Mam rocznikowo 20 lat i jestem jeszcze dziewicą. Jesli o to chodzi z wyboru, juz z innymi chłopakami (nie liczac obecnego) s nie czułam tego czegoś zwłaszcza w tej kwestii. Moj obecny chlopak nie wie, ewentualnie moze sie domyslac ze jestem dziewicą. Glupio mi i boje do tego przyznac bo boje sie jego reakcji, jest o 7 lat ode mnie starszy i na pewno juz nie jedna "obracal" mowiac kolokwialnie, w dzisiejszych czasach dziewczyny traca dziewictwo juz w gimnazjum stad moj temat i lekkie zmartwienie, co robic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie,wypnij się, przecież to taki wstyd to dziewictwo:):):) Bożżżesz ty mój,że też są takie idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że te z gimnazjum to mają powód do dumy że bierze je kto zechce? przecież to dno moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj bzdur koleżanko to powód do dumy i to bardzo a pisze to facet 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz już to zrobić najlepiej z bananem ! inaczej możesz zarosnąć pajęczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 20 lat można czuć się dumną z tego, masz jeszcze czas. Dopiero po 25 roku życia to się staje krępujące i mówię na własnym przykładzie, bo za chwilkę tyle skończę i wciąż nie zaznałam tej formy bliskości z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie NORMALNE, a przede wszystkim niechamskie odpowiedzi. Zwlaszcza gosciowi i :) milo widziec, ze istnieją jeszcze ludzie, ktorzy umieja odpowiedzieć normalnie, bez zadnych zloscliwosci w przeciwieństwie do niektórych tu powyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwudziestka
Dziękuję za wszystkie NORMALNE, a przede wszystkim niechamskie odpowiedzi. Zwlaszcza gosciowi i :) milo widziec, ze istnieją jeszcze ludzie, ktorzy umieja odpowiedzieć normalnie, bez zadnych zloscliwosci w przeciwieństwie do niektórych tu powyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadko która dziewczyna ma dziewictwo w tym wieku tylko abys trafila na pożądanego faceta życzę Ci tego pisze ja gosc 21-05 powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani jedno ani drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak być niewolnicą innych matołów i społeczności skretyniałych pacanów bez własnego zdania bez własnych poglądów,byle tak jak wszyscy ciemna masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ani jedno ani drugie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj gość z 21:18. Nie ma za co dziękować :) Pamiętaj jednak żebyś zbyt długo z tym nie czekała, bo potem robi się problem. Jednak masz jeszcze spokojnie te 2-3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani powod do wstydu ani dumy o to chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co wy to duma nie wstyd, ja bym chetnie 20 letnia dziewice za zone wziął - ale nie wiem czy ktoś sie zamieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwudziestka
Gosc jak najbardziej mam swoje zdanie i wiem co ja o tym uwazam ale po prostu jestem CIEKAWA co tez uwazaja na ten temat inni, nie sadze by bylo to cos zlego bo nie znaczy to ze ich opinia stanie sie moja bo nie mam swojej ..i to porównanie do ciemnej masy jest tu kompletnie nietrafione.. pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewictwo to powód do dumy to duża zaleta że kobieta się szanuje w tym wieku nie idzie za modą gdzie sekszą w każdym w którym są w związku tylko czekają żeby to zrobić z tym jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwudziestka
Gosc dziękuję, milo to slyszec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj właśnie najlepiej żeby długo czekała bo może się przejechać i najlepiej to zrobić z prawiczkiem czystym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwudziestka
Gosc tez tak uważam, osobiście moze ani nie jest mi wstd ani nie jestem dumna ale na pewno nie żałuję czekam na tego jedynego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie powód do wstydu tylko powód do dumy moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze się bronisz ale nie sciemniaj ze jesteś pewna swoich racji ,bo w pierwszej wypowiedzi trzęsiesz tylkiem co to będzie jak się dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma powodu do wstydu na 100%. Przyjdzie czas - Ty o tym zdecydujesz kiedy - to zrobisz następny krok i po temacie. Później będziesz zdobywać doświadczenie i pojawią się nowe pytania, wątpliwości :) Norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×