Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusiaporazdrugi

3 synkow!

Polecane posty

Gość Mamusiaporazdrugi

Jestem w ciazy blizniaczej a wczoraj bylam na usg i lekarz nie chcial dokladnie mowic plci (15 tydz) bo jeszcze wczesnie ale smial sie ze chyba bedzie dwoch chlopakow. Mamy juz jednego synka i chcielismy chociaz jedna core a tu o :-) oszeje z 3 chlopakami i mezem :-) ewentulanie moze sie jeszcze cos zmienic ale raczej watpie. Maz sie smieje ze nie skonczy probowac ale chyba zartuje ze juz czworke bede miala i moze byc znow chlopak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas czwarty tez chłopak , ja z 3 juz oszalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA mam 3 synków i dwie córki :-p chciane planowane naturalnie nie płeć , ona chyba raczej zawsze jest zaskoczeniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
8.35 o matko :-) ja uwazam ze trojeczka to juz duzo a tu pieteczka. Czyli jest nadzieja dla mojego meza :-) szkoda mi bo go bo ja to mola bym miec synkow ale on tak bardzo chce core ale nie wiem czy moj stan zdrowia mi pozwoli. To bedzie juz druga cesarka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 7 chłopców i 4 córki :) Zabawy co niemiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 3 chlopcow najpierw blizniaki i rok pozniej jeszcze jeden :) pierwsze 4 lata byly ciezkie ale teraz jest fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Moj synek ma 5 lat chodzi do szkoly wiec do 13 go nie ma gorzej ze ja go woze i odbieram ale moze mama posiedzi z nimi 15 minut jak maz bedzie w pracy :-) ale rodze na wakacje wiec moze sie jakos ogarne z tym wszystkim. Za 3 tyg lekarz powiedzial ze nam powie juz bardziej o plci ale smieje sie jak oglada ich :-) ale najwazniejsze aby zdrowe i najwyzej bedzie Piotrus i Pawelek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestem w 2 ciazy i wiecej nie planuje, wczoraj sie dowiedzielismy ze chyba drugi chlopak:) ja sie bardzo ciesze, chyba mialam nadzieje na chlopca. Troche szkoda ze sie nie dowiem jak to jest miec dziewczynke, ale patrzac na relacje miedzy kobietami w mojej rodzinie to lepiej dla dzieci zeby byli chlopcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas będzie pewnie druga dziewczynka, więcej dzieci nie planujemy i już widzę te komentarze, że niby jesteśmy zawiedzeni że nie chłopak itp itd a dla nas płeć naprawdę nie miała znaczenia. Moja córka jest jedyną małą dziewczynką w otoczeniu, nawet moje koleżanki mają tylko synów więc cieszę się ze względu na nią. Tylko denerwują mnie teksty, że ktoś by wolał syna jak ma córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam to forum i zastanawiam się skąd tu tyle suk zawistnych jak ktoś ma więcej dzieci to od razu nagonka Boże gdzie takie prostaczki są :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 7 dzieci, w tym 6 córek i jeden chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko taaa, nadzieja dla twojego męża, chyba w innej macicy, bo twoja za bardzo nadwyrężona będzie. Lepiej niech sobie tak nie żartuje, bo to od niego tak naprawdę zależy płeć. A jeśli on ma tylko męskie plemniki? A jeśli twoje bliźnięta to jednojajowe, to będzie znaczyło, że kolejna twoja ciąża z nim też może być bliźniacza. U mnie były w domu 4 dziewczyny, a dopiero 5 chłopak, u koleżanki 3 dziewczyny, 4 chłopak. U sąsiadki 4 chłopców, 5 dziewczynka, 6 chłopak. Mężuś niech lepiej nie żartuje, lepiej nie mieć upragnionej płci dziecka, a dzieci żeby zdrowe, a matka żywa i też nie kaleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sorry, ale się rodzą u was same "małpy", to już niczyja wina. Z resztą wystarczą dwie takie małpy i cała rodzina skłócona. Jak to jest mieć dziewczynkę? Normalnie. Też musisz ubrać, wykarmić, posłać do szkoły, podenerwować się, że gdzieś łazi i nie odbiera telefonu, bo tak jej się chce. Te słynne relacje pomiędzy mamą, a córką, to taki stereotyp, podobne może mieć syn z mamą i wcale nie musi być maminsynkiem jednocześnie. gość dziś Mnie denerwuje ciut inna rzecz. Mam dwie córki i zawsze pada pytanie ze strony jakiejś mamy, która ma parkę - A synusia nie chciałaś? A synusia nie chcesz? No to jeszcze synuś. Noż k... mać, sorry, mam dwójkę, więcej mieć i tak nie będę, bo nie mogę, a nawet i nie chcę, nie mam problemu z płcią swoich dzieci, mąż tez nie ma ciśnienia na syna, to po co te durne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Gosc 10.00 Maz tylko zartuje a wie ze dla nas zdrowie dzieci i moje jest najwazniejsze. Jeszcze mies temu lekarz inny nam mowil ze jedno nie zyje wiec teraz bogu dziekujemy ze sa dwa zdrowe i nie wazna jest plec :-) moja macica juz jest nadwyrezona ogolnie planowalismy tylko dwoje dzieci ale 3 mamy w gratisie a ciaza jest dwujajowa. Ale ryzyko i tak jest wieksze, pierwszej cc nie panowalam synek by sie udusil teraz nie mam wyjscia tez cc i wiecej dzieci chyba nie zniese :-) Ogolnie w naszych rodzinach sa na zmiane chlopak dziewczyna jakos po rowno wiec spodziewalam sie i u nas :-) a tu takie zaskoczenie. Ale cieszymy sie ze sa zdrowe i mam nadzieje zw wszystko sie szczwsliwie skonczy. No ja juz widze te komentarze mojej rodziny oooo znowu chlopaki, ojek szkoda ze nie corka o matko tylu chlopakow :-/ przeciez przy takiej ciazy najwazniejsze zeby bylo ok z dziecmi i ze mna. Mi plec obojetnie a maz chyba chcial warkoczyki poplesc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie można miec 3 cesarki. Tylko miedzy 2 a 3 powinno byc chociaż 3-4 lata przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10.09 ja też już czuję te "dobre rady", żeby robić trzeciego syna no bo jak to? Z jednej strony rozumiem, że to tylko takie gadanie ale z drugiej to po co? Mój mąż po prostu wychodzi z siebie jak ktoś śmie mówić o wyższości chłopców nad dziewczynkami :) Chyba logiczne, że nikt by nie zamienił płci posiadanego już dziecka na inną (raczej nikt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ja mam pięcioro i nie odczuwam żadnej wyższości nad żadnym moim dzieckiem , kocham tak samo każde indywidualnie dogadujemy się i kłócimy bo one są już dość duże :-D i naprawdę uważam to za problem z du.... czy są dwie córki czy dwóch synów czy syn i córka , zdrowa psychicznie kobieta kocha swoje dzieci nie zależnie od płci :-o Ale już brat męża ma dwóch synów teraz okazało się że jego bratowa prawdopodobnie nie może mieć więcej dzieci i często nam się obrywa , że mamy i córki i synów i zdrowe i Ja tyle narodziłam , nawet teściowa mi ujada o to bez przerwy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Nie no spokojnie nawet jak sie zdecydujemy na nast to i tak po blizniakach bedzie ze 3 - 4 lata przerwy :-) rodzinka zamiast wspierac to niestety ale jest wscibska i tylko ta plec plec plec :-) sama chcialam parke ale jak nie to ok tak jak mowicie bede je kochac niezaleznie od plci. Ale wczoraj np mialam wizyte i po przejsciach ze moglam miec jedno dziecko nie spodziewalam sie ze rodzina bedzie pytac jak tam? Ja mowie wszystko zdrowe a jakiej plci??? Ja mowie ze nie wiadomo do konca jeszcze ( nie mowilam o podejrzeniach) ooo zeby dziewczynka byla ooo jak bedzie dwoch chlopakow :-/ ze lepiej zeby byla dziewczynka. Jak to lepiej? Ja chce zdrowe to nie koncert zyczen. Smiac mi sie tylko chce ze bede byc moze jedyna babeczka w domu :-) nie spodziewalam sie ze spotkam tu tyle mam co ma wiecej niz 2 - 3 dzieci raczej dzis to rzadkosc i uwazane za patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam taka zaleznosc,ze kobieta jak jest w drugiej czy kolejnej ciazy to planuje corke,a jak okazuje sie ze syn to od razu gada jak to wspaniale miec kolejnego syna itp..:O ja nigdy nie chcialam miec syna,mam corke i wiecej nie probuje ,bo to szanse 50/50,jak patrze na rowydrzonych chlopakow na placu zabaw czy wokol mnie to dziekuje Bogu za wspaniala corke,a 3 synow,lo matko,psychika to by mi siadla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.17 tak samo matka mająca córkę zawsze powie, że nigdy nie chciała chłopaka tylko córkę...:|. żałosny ten twój wpisz, wiesz...i żeby nie było też mam córkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję :) Moja babcia w piątej (ostatniej) ciąży bardzo liczyła na dziewczynkę - był piąty chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zalosny?taka rzeczywistosc,jedni chca miec dziewczynke inni chlopaka i nie ma w tym nic dziwnego,zwlaszcza jak ktos pragnie tylko jedynaka,ja wokol mam same koleanki z chlopakami i..masakra:O bez komentarza,ja bym dawno zwariowala...takie jest moje zdanie i nie musis sie z nim zgadzac,dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, na Twoim miejscu nie przejmowałabym sie płcia dzieci, tylko tym ze spodziewasz sie blizniat ;) Ja mam dwuletnie bliznieta i to jest hardcore, codzienne igrzyska i zmaganie. Jest bardzo ciezko byc rodzicem blizniat, zwlaszcza jak na co dzien nie ma za bardzo nikogo do pomocy, bo np. maz duzo pracuje, a rodzina daleko. Pierwsze 3 miesiace to w ogole ledwo pamietam, wyjete z zyciorysu, a odkad zaczeły chodzic, to z kolei armageddon w domu i prawdziwe wyzwanie wyjsc z nimi nawet na głupi spacer. A juz w ogole nie wyobrazam sobie miec jeszcze trzecie dziecko do tego... Nie pisze tego zlosliwie, albo zeby Cie zmartwic, ale sprowadzic na ziemie i pokazac sytuacje z własciwej perspektywy; przy wieloraczkach grunt to zeby donosic ciaze, zeby były zdrowe, zeby nie było komplikacji, a potem zeby zaplanowac pomoc na co dzien, a płec dzieci to akurat mały pikus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Hehe plec nie swiadczy o tym czy dziecko jest grzeczne czy nie, tylko od wychowania. Poprostu sa matki ktore kochaja swoje dzieci niezaleznie od plci i chowaja ja na dobrych ludzi a nie na dobra dziewczynke czy dobrego chlopca. Zobaczymy jak los sie potoczy :-) pewnie zostaniemy na 3 dzieci narazie musimy sie skupic na zdrowiu tych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Gosc 12.35 wiemy o tym i domyslam sie ze bedzie ciezko dlatego tak jak mowisz musimy sie teraz skupic na naszych niuniach :-) tego sie boje zeby nie urodzic wczesniej a pozniej to trudno jestem osoba ktora nie umie usiedziec na du.. ktora musi miec zajecie do upadlego dla ktorej non stop musi sie cos dziac. Teraz na l4 dostaje szalu a musze wedl zalecen lekarza bardzo sie oszczedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, a gdybyś miała chłopaka to byś tu pisała jakie do dziewczynki są be, nie do wytrzymania i jaka to masakra mieć dziewczynkę, a chłopcy jacy fajni...:P. Ciekawe co byś zrobiła gdybyś miała chłopaka...oddałabyś go czy co...? Również dziękuje za uwagę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam koleżankę która też ma pierwszego synka a później bliźniaki - dwóch chłopców. Fajna ekipa teraz z nich ( 8 i 5 lat ).ja mam najstarszego syna, potem córka i najmłodszy syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość milena
Autorko, gdy nasz synek miał 1.5 roczku zdecydowaliśmy się na drugie dziecko .W 9 tygodniu ciąży dowiedziałam się że będą to bliźniaki. Urodziłam dwóch zdrowych chłopców w 37 tygodniu ciąży.Ale nadal marzyliśmy o córeczce ,więc gdy bliźniaki mieli 5 lat a starszy synek 7, zdecydowaliśmy się na czwarte dziecko. Wertowałami internet szukając sposobów na dziewczynkę,wystarczyło współżyć w 9 dniu cyklu, plemniki powinny przetrwać do owulacji i udało się!!!! W 39 tygodniu ciąży urodziłam zdrową córkę :) obecnie ma 2,5 latka ,powodzenia Autorko, wszystko przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Dziwne są niektóre wypowiedzi.Dla nas było najważniejsze zdrowie dzieci, a nie płeć.Mamy dwie córeczki i więcej nie zamierzam rodzić tylko po to żeby mieć syna.Zresztą mąż od początku chciał córki i mamy kochane śliczne laleczki.Co Bóg dał, to ksiądz ochrzcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Jedynaczka ja nie powiedzialam ze bede rodzic az bedzie corka :-) ciesze sie z moich chlopaczkow juz nawet imiona maja :-D a widzisz moj tez chcial coreczke ale cieszy sie rowniez z chlopcow i ze sa zdrowi :-) poprostu nie spodziewalam sie nigdy ze bede miec az 3 synow bo planowalismy ogolnie dwoje dzieci :-) a po za tym co w tym dziwnego ze mam majaca samych synow chciala by miec swoja mala ksiezniczke albo na odwrot :-) wiadomo ze czlowiek cieszy sie ze sa zdrowe ale to jest takie gdybanie a nie ze ja sie tu zloszcze. Luzna dyskusja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×