Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biegoonka

Zdrada

Polecane posty

Gość Biegoonka

Witam mam 18 lat i byłem w związku z dziewczyną 2 lata. Wyjechałem do Anglii na 1,5 miesiąca i podczas mojego wyjazdu dziewczyna całowała się i spała w jednym łóżku z jej kolegą. Dowiedziałem się tego jak zerwała ze mną z byle powodu i nie chciała wrócić, to (była zalogowana na fb) czytałem jej wiadomości i się dowiedziałem o tym co się stało. Teraz jej strasznie smutno i żałuje tego co zrobiła. Tłumaczy się tym ze zostawiłem ją samą i alkohol. Teraz mam pytanie jak bardzo mam do niej nie wracać xd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracaj. Jestem kobietą, mam 23 lata, wiele razy zdarzyło mi się coś wypić na imprezach, mój chłopak jest na odległość i to nie przez miesiąc, ale już prawie 2 lata i jakoś nie zdarzyło mi się go z nikim zdradzić- choć były propozycje i to nie tylko po alkoholu. Po prostu znam siebie, swoją moralność, wiem, że kocham prawdziwie i nie chcę go zdradzać, nie chcę go krzywdzić i ranić zdradą. Poza tym nie umiałabym, bo nie mam ochoty nawet umawiać się z innymi. I nawet po alkoholi, kiedy dość dużo wypiję, nigdy nie zapominam o tym, że mam chłopaka i że go kocham. W dodatku wciąż panuję nad swoim zachowaniem i myślę. Alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Także zastanów się, jaka jest twoja była, skoro jej wystarczyło 1,5 MIESIĄCA Twojej nieobecności, trochę alkoholu i już całowała się z innym i spała z nim w łóżku (ciekawe, czy tylko tyle... ). Wg mnie każdy z nas ma inną moralność i nic tego nie zmieni, nie jest to wina alkoholu. Alkohol po prostu pomaga pokazać innym nasze prawdziwe oblicze, bo wtedy trudniej się korygować i maskować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×