Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłości jest fajniejsza niż sex

Polecane posty

Gość gość

Ale taka prawdziwa, namietna, romantyczna. Zgadzacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co może być fajnego, w seksie bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbys miała wybierać sex albo miłość? Ja wybieram miłość, bo aktualnie sie w kimś podkochuuje z kim nie mogę być i wiem jak to boli, a sex to tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbys miała wybierać sex albo miłość? x Seks z miłości :) miłość bez seksu czy seks bez miłości to jak ziemia bez księżyca lub księżyc bez ziemi ;) Sek bez miłości jest pusty ale i miłość bez seksu jest niekompletna. Nic bym nie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Miłość, bliskość, widzimy ideał w kimś nieidealnym, pragniemy by druga osoba była szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to najlepszy narkotyk. Przyjemnie uzależnia :) A jeszcze w połączeniu z seksem... po prostu odlot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam taką miłość jak za dawnych czasów- z szacunkiem, spojrzeniami w oczy, gdzie wielkim szczęściem dla mężczyzny jest już choćby dotknięcie ręki ukochanej, lubię takie drobne gesty miłości, uśmiechy itd. W tym jest cały czar i tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 Dlaczego z dawnych czasów? Ja taka samą przeżyłem w tych czasach. Kto wam głupot naopowiadal że tak było tylko kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślą że tak było w dawnych czasach bo się naoglądały filmów :D Miłość jest udowodniona naukowo i istnieje cały czas. Tylko że teraz dużo ludzi za szybko idzie ze sobą do łóżka. Nie postarają się, nie poznają zbyt dobrze i już seks. Wtedy seks ich często połączy a milosci nie ma bo do siebie nie pasuja lub w ogole nic ich nie połączy i po seksie sie rozejdą w swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie w moim przypadku zaczęło się od spojrzeń, rozmów, dotyku a sex było tylko zwieńczeniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×