Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie na wakacje z dziećmi?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie się wybieracie lub gdzie lubicie jeździć? Polskie morze, Chorwacja a może dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldakk
ja bardzo lubię Chorwację, w tym roku znów jedziemy i nawet zarezerwowaliśmy sobie noclegi na bookaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinie
my rozważamy Hiszpanię albo Portugalię :) na razie rozglądamy się za lotami i apartamentami, ja już w sumie jeden fajny wypatrzyłam sobie na bookaparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujemy wyjazd do Chorwacji. Troszkę boję się drogi, czy dzieci wytrzymają. Noclegi w Chorwacji znalazłam na bardzo fajnym portalu http://otochorwacja.pl/ znajduje się tam duzo ciekawych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealnym miejscem na wakacje z dziećmi jest polskie morze, mamy takie swoje ukochane miejsce- a mianowicie osrodek Bajkowy Zakątek w Rusinowie. P9ękne miejsce , super przystosowane dla rodzin z dziećmi http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjanka444
Chorwacja jest bardzo fajna, my już drugi raz tam jedziemy :) Wcześniej rezerwujemy sobie tylko kwaterę na Bookaparcie, bo jedziemy tam autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie może być fajnie. Na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierrka
My w tym roku zdecydowaliśmy się na Hiszpanię, bo akurat były całkiem fajne ceny biletów lotniczych. Potem udało się nam też zarezerwować apartament na booakaparcie w niezłej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marixa
Chorwacja wydaje się naprawdę fajna, my w tym roku się na nią zdecydowaliśmy. Jakiś czas temu zarezerwowaliśmy sobie kwaterę na Bookaparcie i nie mogę się tego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xamica
My w sumie będziemy niedługo w Portugalii i już nie mogę się doczekać :) Grubo wcześniej zarezerwowaliśmy sobie kwaterkę na Bookaparcie, kupiliśmy loty. Myślę, że będzie nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzyk55

My w tym roku nigdzie nie lecieliśmy, ale na tydzień zawitaliśmy do Krakowa do hotelu Regent na Kazimierzu :) Pogoda nam dopisała, więc pozwiedzaliśmy, a że hotel był blisko rynku i łatwy ma dojazd na dworzec, to nie mieliśmy problemów z poruszaniem się po mieście i po okolicznych miejscowościach :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×