Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co dwulatek może wykonać względnie sam na dzień babci i dziadka?

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrazek z odciskami rączek. Poza tym raczej niewiele... za rok się bardziej wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi moja wnuczka od czasów przedszkola i pozniej pierwszych klas I-III rysowała laurki. Było mi zawsze przyjemnie że w tym Dniu ją dostawałam ale jednoczesnie bardzo przykro.Bo żadne z rodziców nawet nie zerknęło co z plecaka wyjmuje,a była to kartka jakby psu z gardła wyciągnięta,brudna. Może gdybym była babcią ze strony mamy:) byłoby inaczej. Nie wymawiam ale, byłam babcią na każde zawołanie,pomoc fizyczna i finansowa.Nigdy nie byłam traktowana z szacunkiem.Uważano że to mój obowiązek pomagać. Dokąd byłam potrzebna dostawałam laurkę,dziś nikt o mnie już nie pamięta i nie mamy ze sobą kontaktów,z wnuczką również.Nie kontaktuje i nie odbiera telefonów od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laurkę. niech rysuje jak chce, Ty podpiszesz, napiszesz datę i będzie pamiątka. Mój synek odbijał jeszcze rączki posmarowane farbą. Dziadkowie byli zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Babciu,oprócz serca bez obrazy ale trzeba mieć rozum.Nikt Pani nie poszanuje jeśli Pani nie będzie wymagać.Po takiej jednej laurce należało się obrazić.i zapytać ile chcą na kartkę by była kolorowa i czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj babciu. Dziecko sie postaralo a tu taki zarzut. Moja tesciowa obrazila sie jak moj 3l syn narysowal babcie. Przy wszystkich na glos rykla " czy uwazasz dziecko babcie za takiego wstretnego potwora?" teraz nie dostaje zadnej laurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by to byly corek dzieci to laurki na scianach by wisialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Szkoda że Panie myślcie głową,nie chodzi o to co było na laurce ale o to by ta laurka nie była śmieciem.Rodzice powinni już małe dziecko uczyć że darując coś komuś musi to mieć oprawę a już na pewno powinno być czyste,własnie wtedy oddajemy obdarowanemu szacunek o którym pisała powyżej Pani Babcia. Jeśli ma być to wyświechtane i brudne to może lepie jest ominąć ten dzień i nie robić z siebie rodzica który nie umie wychowywać. NIE JESTEM babcią więc możecie po mnie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chyba w WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że najlepsza jest zwykła prymulka na 5 zł z kwiaciarni niż nabazgrana laurka. Świat poszedł z postępem a wam szkoda na kwiatka i rączki farbką odbijacie na kartce.Faktycznie powód do radochy bo nie trzeba kasy wydać ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy sobie szczerze, dwulatek "względnie sam" to może dla babci co najwyżej ładna kupkę zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:33 i wystarczy. Ciach bajera koniec tematu bo zaraz gownoburza bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zrobi im czerwony sweterek na drutach ty zas kup im wibrator jak sie im swetr nie spodoba to niech sie pie-rdo.la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uznaję żadnych Świąt z okazji matki,ojca,babci,dziadka.To dni gdzie się składa często fałszywe życzenia. Czasem słyszę w pracy cyt" o ku... znowu dzien.... trzeba iśc do tej francy teściowej,jak ja tego nie cierpię". Nie składam życzeń i nie przyjmuję od nikogo:) pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:43 Takiej córci to pozzdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh. Dzien babki i dziadka niedlugo. Jak widac wszyscy happy. Babce laurka nie pasi bo wnusia w plecaku nosila i 2 godz ja pewnie robila , nastepnej rysunek nie podoba sie bo potwor narysowany. Jak dobrze ze nie obchodzimy takich swiat. Telefon z wszystkiego naj i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż mamy taką młodzież jakie jej wychowanie. Nic dodać ,nic ująć, a dyskusja nic nie wniesie bo nie każdy może mieć zdolność do wychowywania. Mamyt to co mamy.Dlatego pełne szkoły MATOŁÓW intelektualnych i roszczeniowych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babciu babciu, babciu stara tobie z d**y lec***ara ,a jak z d**y para pojdzie to ... Reszte uluz sama, naucz brzdaca i niech powie babce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 a po kiego ten telefon?myślisz że ktoś na taki czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PANI "MATKO" wierszyka może pani nauczy ale ortografii sama nie potrafi huhuhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co babci jakaś gówniana laurka...i tak ją wyrzuci jak wnuk pójdzie...odbite łapy bachora,no rzeczywiście super prezent :O...tak jak ktoś wyżej napisał wolicie dać dziadkom jakieś badziewne rysunki niż kupić kwiatka za 5 zł...już widzę jaki dwulatek zrobi super obraz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po hu..łapki odbijać,może doopę będzie wielki obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Níech da jej ogryzek albo w nia rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak laurki nie pasuja to powiedziec wprost ze nie chce takiego szmelcu i kupcie mi kwiatka . wnusia napewno poczuje sie szczesliwa z pochwaly od babci .zapewne przykrosci dziecku sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaida
Moje dzieci w tym wieku robiły laurki, ale takie proste - np. naklejały naklejki albo jakieś serduszka czy kwiatki wycięte z kolorowego papieru. Oczywiście przy mojej pomocy. Wykorzystywaliśmy też na różne sposoby odbite raczki czy stópki - np. na pierwszej stronie taka odbita łapka, a na drugiej coś narysowane czy naklejone, były też kwiatuszki z wyciętych rączek i stópek, ludziki z odcisków palców, itp. Na internecie można znaleźć sporo tego. Inny pomysł to upiec z dziećmi ciasteczka dla babci albo zrobić coś z masy solnej. Dla tych którzy tak bardzo przywiązuje wagę do tego, aby koniecznie wydać pieniądze (jak ktoś tam wyżej) polecam foto - gadżety, np. kalendarz czy kubek ze zdjęciami wnuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Níech da jej ogryzek albo w nia rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Era smartfonów,tabletów,laptopów, dzieci mają już w przedszkolach a mamusie zatrzymały się na etapie odbijania łapek na kartkach,rysowania laurek .Śmiech na sali.Wali wam na łby?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najwyzej apke moze wnusiu babce sciagnac a nie lapki i dupki odbijac. Farby byly modne dawno temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak se pani babcia wychowala,tak se ma i pewnie jesce raceta po jaka dyche wyciaga dziecina za ta brudna laurke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×