Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża ze zdrady?

Polecane posty

Gość gość

Proszę o szczerą odpowiedz bez obrażania to naprawdę bardzo ważne. 4 listopada zdradziłam męża :/ 22 listopada miałam miesiączkę. Okazało się ze jestem w ciąży termin mam na koniec sierpnia. Czy jest możliwość że to dziecko ze zdrady ? :( próbuje obliczyć i wychodzi mi że nie możliwe. Oczywiście z mężem spałam kilka razy od tamtej pory :/ niby to były dni płodne ale okres mnie zmylil ze jednak byl w listopadzie . proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było się nie k***ić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz to raczej nie możliwe. Miałaś usg ? Mówił lekarz który tydzień ciąży czy wyliczał po terminie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosiłam bez uszcxypliwych komentarzy! Tydzień 6 teraz kolejną wizytę mam 21.01 czyli będzie 8 tydzień . Z usg termin 29.08 z miesiączki 6 września ale ja nigdy nie miałam regularnej wiec chyba to nie jest zbyt wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez meza zdradzilas czwartego listopada a nastepnie miesiaczke dostalas po tej zdradzie 22 listopada i weszlas w nowy cykl w ktorym juz wspolzylas tylko z mezem to niby jakim cudem to jest ciaza ze zdrady skoro po zdradzie mialas okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym z usg wychodzi ze zaszlas w ciaze na pocz grudnia gdybys zaszla w ciaze podczas zdrady to dzis ta ciaza byla by wyzej a nie tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, oj tam, połowa Polaków jest z wpadki ,więc nie ma się co emocjonować. Jeżeli mąż jest na tyle dupowaty że można mu rogi robić to i lepiej że to będzie kogoś innego dziecko. ; D ja by się cieszyła, gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co masz gminna piz.ę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prosiłam bez uszcxypliwych komentarzy! x Prosić to ty sobie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zdradzie miałas okres wiec to dziecko meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze ci zeby jak najszybciej maz sie domyslil!! Kregoslup moralny zaden- ciekawe jakbys ty czula sie w odwrotnej sytuacjo.Kazdy zdradzacz powinien do konca zycia byc sam.Tacy nie zasluguja na milosc i czulosc.A podobne tobie pomijajac fakt ze sa zwyklymi szmat...musza byc tez takie zaklamane i cwane w zyciu codziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×