Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźń damsko męska. Możliwa?

Polecane posty

Gość gość

Czy istnieje przyjaźń między dziewczyną a chłopakiem? Od niedawna przyjaciel inaczej się zachowuje- często mnie chwali, komplementuje, pyta czy i jak można wyjść z friendzone albo czy mu się podobam - nie robił tego wcześniej. Jak myślicie do czego on zmierza? Co on robi? Macie podobne doświadczenia? Wypowiedzcie się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Chyba że to gej lub ktoś nieatrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czasu. do czasu póki oboje albo któreś się nie zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Chyba, że udają i kłamią otoczenie i grają tzw. życzliwość. Taka przyjaźń ma miejsce najczęściej, gdy ktoś się komuś podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cyklu 'własne doświadczenia' - każdy mój znajomy, z którym relacja stawała się bardziej przyjacielska wcześniej czy później próbował zmieniać charakter relacji. Nie mam męskich przyjaciół. Jest to dla mnie możliwe tylko wtedy jeśli obydwoje nie są dla siebie atrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwa i koniec a czasem taka niewinna przyjaźń ,dzieki której ludzie się na spokojnie coraz bardziej poznają i coraz bardziej sobie zaczynają podobać może prowadzić do miłości. Znam parę, która się przyjaźniła i niby była aseksualna dla siebie, on ją kiedyś przypadkiem pocałował na pocieszenie i wybuchła niespodziewana iskra i są PARA i szczęśliwi. Jeśli kolega prawi Ci komplementy albo chce Ci sprawić przyjemność albo coś go BIERZE>>>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a katechetka i ksiądz mogą się przyjaźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście pocałował po kilku latach,gdy ta żaliła się na jakiś temat i beczała>>>:D Oczywiście po drodze, oni zaliczyli jakieś swoje romanse>>>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest inna grupa ludzi, oni bardziej nad sobą pracują i mogą się przyjaźnić, bo z pewnością zachowują pewien systans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katechetka i ksiądz powinni się modlić i udzielać społecznie a nie z nudów przebywac ze sobą, Zły nie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:42 rozumiem, że masz dowody i dlatego te bzdety wypisujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 z pewnością z nudów ze sobą nie przebywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest, kobiety nawet nie wiedzą co to jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie jest mozliwa. :( mam fajnego kolege, z ktorym lubie sobie czasami porozmawiac, ale wydaje mi sie, ze on marnuje swoj czas ze mna tylko dlatego, ze bardzo mu sie podobam. A ja znowu codziennie sie mastrubuje myslac o nim. :P i pewnie predzej czy pozniej wyladujemy w lozku. Dodam jeszcze, ze nie wiem co do niego czuje, chyba po prostu go lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko z brzydką babą możliwa i z facetem z niskim libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zawsze jedno oszukuje. Siebie lub "przyjaciela" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, tez uwazam, ze nie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak pokazuj, ze niewiele roznimy sie od zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieje! A szkoda... :( tylu fajnych kolegow stracilam, bo oni chcieli czegos wiecej. Moja jedna kolezanka lesbijka, tez sie raz na mnie rzucila i chciala mnie calowac. Ta przyjzn tez sie skonczyla. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieje a szczególnie w sytuacji, gdy on jest przystojny a ona ładniutka. Jeśli komunikują otoczenie, że się tylko przyjaźnią, po prostu kłamią i nic więcej. Znam pewną sytuację: oh, jaka była "przyjaźń" damsko-męska a gdy on ją odstawił, jakoś przyjaźni nie było już widać, wręcz unikali się...Tyle w temacie i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to, ze atrakcyjna dziewczyna ma przeje/ba/ne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie istnieje, gdy oboje się sobie podobają. A nawet i podobac się nie muszą, bo z czasem można zakochać się w osobowości. Ja mam 1 przyjaciela płci męskiej. Z innymi się nie koleguje, bo nie czuję takiej potrzeby. Dlaczego tak jest? Bo przyjaciela tak naprawdę kocham, myślę, że ja też nie jestem mu obojętna, ale póki co nie możemy być razem, więc oboje zachowujemy pozory przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno jeden znajomy proponował mi przyjaźń ale wiedziałam że to w naszym przypadku niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja uwazam , ze taka przyjazn istnieje i takie przyjaznie moga byc bardzo dlugotrwale. Ale - wlasnie - zawsze obowiazuje ta klauzula , ze nie wolno w to wlaczac erotyki. Jesli jedna ze stron zaczyna sie "podobac" drugiej to jest to koniec przyjazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to pozadanie, pozadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwa. Mam przyjaciółki i żadnych problemów z tym związanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pakuje sie w cos takiego pod przykrywka pseudo przyjazni zacierajac juz rece na ich penis.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×