Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 letnie dziecko pije mleko w nocy

Polecane posty

Gość gość
Mojego synka oduczyłam jedzenia w nocy właśnie tym rozcieńczaniem. Fakt, był młodszy bo miał 1, 5 roku, ale może i u Was się sprawdzi. Było tak - do roku pierś, potem na noc butla a w nocy pierś. W końcu odstawiłam go całkowicie od piersi no i właśnie na noc dostawał 240 ml plus 8 miarek a potem budził się raz lub dwa i dostawał w butelce 150 ml plus 3 miarki. Zauważyłam, że w nocy nie jest głodny tylko picie ssanie pomagało mu zasnąć. Nie wiem ile to trwało dokładnie, nie pamiętam, ale jak miał 2 lata to na pewno pił w nocy tylko wodę, w dodatku z kubeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani od opinii stomatologa - piłam mleko z butelki do 7 roku życia i pierwsze ząbki super, następne zgryz otwarty i cofnięte obydwa rzędy. W mojej rodzinie nikt nie miał takich wad zgryzu ale też nikt nie pił długo z butelki. Moje dzieci - jedno piło do 1,5 roku a drugie wcale, zęby równe. Przepraszam jedno dziecko u kuzynostwa ale to równolatek moich dziec****iło do 6 roku życia, zęby stałe każdy w inną stronę rośnie, szkoda mi tej dziewczynki, trochę jakbym siebie widziała :( Nie mam powodu żeby kogoś hejtować, czy zmyślać ale ile ja przeszłam ze swoimi, to moja trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz pil mleko z butelki gdy chodzil jeszcze do szkoly podstawowej. Wydalismy juz 7tys na prostowanie tych zebow. Tesciowa nie dbala o ich zeby ,wazne ze na szybko sniadanie bylo. Podobno nie dalo sie im zabrac butli. cale jego rodzenstwo wiecznie zeby lecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja starsza córka piła do 4 roku życia mleko w nocy. Odstawiła sama, nasze wczesniejsze próby niestety spelzly na niczym. W wieku 4, 5 lat zauważyliśmy, że zatrzymał się jej wzrost,urodziła się bardzo długa i jeszcze w przedszkolu należała do wyższych dzieci,a nagle przestała rosnąć. Po wizycie u endokrynologa okazało się, że mogło mieć na to wpływ picie mleka w nocy. hormon wzrostu wydziela się podczas snu, nie wydziela się zaś jeśli dziecko je na noc lub w nocy. Gdybym wiedziała to wcześniej to pewnie bardziej próbowaliśmy odczycie dziecko picia mleka w nocy. Teraz pilnuje my żeby z godzinę przed snem nie jadła zbyt wiele i zaczęła rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×