Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje sie smierci...a wy?

Polecane posty

Gość gość

moze nie samej smierci, chociaz tez ale bardziej przeraza mnie to, ze moje ciało zgnije, rozpadnie sie i predzej czy pozniej to nawet proch nie zostanie. ZNIKNE. Z pamieci ludzi tez znikne predzej czy pozniej...a ze jestem szarakiem to moze rodzina bedzie pamietac i znajomi... o takim Elvisie Presley mowia tyle lat po smierci a o mnie moze ze 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć jest bolesna i dlatego jej się boimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nachlam , to nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strach tego robactwa , które pożera ciało... lepiej się poddać kremacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego mam się bać, jak umrę to będę miał to już głęboko w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywały przypadki, że ludzie budzili się w trumnie, więc jednak lepsza ta kremacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosci zostaną. Kosci nie ulegaja rozkladowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po iluś tam latach nawet nasze groby zlikwidują i już nic po nas nie zostanie, nawet pamięć. Kremacja?- spłonąć żywcem też nie ciekawa perspektywa. A jeśli po śmierci nasza świadomość istnieje nadal to ciekawe jak to wszystko będzie bo kiedyś będzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesli wierzysz to na pewno wiesz ze wskrzeszeni zostaniemy z trumien z prochu raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biblii nic nie ma o istnieniu swiadomosci po smierci,przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z trumien? nawet ci ktorzy umarli p.n.e? :) wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale w sumie po co ci wieczna pamięć? Co to życie jest warte? Mamy tyle, ile damy z siebie, a po śmierci moze ktos nas z tego wszystkiego rozliczy. Kto to wie. Ale co taki Elvis ma z tego, że go wspominaja po tylu latach. Nic. Bo co po takiej sławie, najważniejsza jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie tylko bolesnej smierci a co bedzie z moim cialem mam gdzies,zycia po smierci nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka milionów lat po śmierci będziesz bardzo przydatny, wydobędą cię w postaci ropy i przerobią na benzynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że nie ma?? Byłaś tam? . nie masz pojęcia co się działo u mnie w domu po śmierci bliskiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka milionów lat po śmierci będziesz bardzo przydatny, wydobędą cię w postaci ropy i przerobią na benzynkę x Dokładnie i będzie kosztował 60 dolców za baryłkę, niewiele ale zawsze coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się boję bo nie wiem co będzie po śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co sie dzialo to moglo byc wynikiem stresu, jestesmy energia i w silnym stresie sila woli swiadomie albo nie mozna robic rozne rzeczy a ludzie sobie wmawiaja ze to zmarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to w ojcu chrzestnym bylo "czlowiek może nie bać sie smierci, ale wzdragać przed formą w jakiej przychodzi" :) po, już nie ma znaczenia:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się tym nie przejmuje czy bedą o mnie mowic po śmierci bo mnie już nie bedzie wiec nawet nie będę o tym wiedziała :P A samej smierci sie boje w tym sensie, ze nie wiem co mnie po niej czeka, czy po prostu mnie nie będzie już, czy istnieje jakieś zycie po śmierci, to taka jedna niewiadoma... gdyby nic nie było po śmierci to troche przerażające. Gdyby było to też nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i też boję się że śmierć będzie bolesna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to co sie dzialo to moglo byc wynikiem stresu, jestesmy energia X Sama sobie odpowiedzałaś :-) jesteśmy energią!! Która opuszcza ludzką powłokę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostucha każdego dopadnie. Podobno teraz mają kosy nowej generacji, wymóg unijny i mniej boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś osobą wierzącą nie powinnaś niczego się bać. Śmierć to nie koniec życia,a jego początek. W tamtym swiecie juz nigdy nie zaznasz cierpienia,zawsze będziesz szczęścia.To życie na ziemi jest tylko chwilą dla wielu pozbawionych smaku szczęścia. Pomyśl skoro tak bardzo nie chcesz odchodzić z tego ziemskiego śwIATA który jest tak bardzo zepsuty ,to jak dobrze będzie ci tam. Współczuję osobom niewierzącym poniewaz sądzą że ich życie kończy się na ziemi i nie dostrzegrają sensu ludzkiego istnienia. Życzę ci abyś ty go dostrzegła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babafemi
Wierzacym jest na pewno latwiej sie z tym pogodzic. Czasem im az zazdroszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boję się śmierci, ale boję się cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×