Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co w Polsce jest tansze niz za granica

Polecane posty

Gość gość
Dodam jeszcze : mam nadzieję że pierwszy będzie skuteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj cwelu bo karma powraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie sprawy po pierwsze niektore produkty w porownaniu z krajami Zachodu moze i sa tansze , ale jednak relacja najnizszej krajowej do cen to jest katastrofalna po drugie cytuje tu tego p****a ktory od roku lub dluzej wkolo pisze to samo "Impreza Andrzejkowa u mnie w mieście, z czterema daniami i 7 przystawkami, oraz noclegiem kosztuje 20 funtów, a ile u was w Jukeju kosztuje sam nocleg w hotelu, dopomyje? Ja za czynsz z rachunkami płace 120 funtów, a ile wy płacicie za rachunki dopomyje? Ja w mojej kochanej PL, za aparat ortodontyczny płace 800 funtów, a ile wy dopomyje płacicie w uka? W mojej kochanej PL, piękny, nowiutki dom z działka porośnięta tujami, kosztuje 60 tys funtów, a ile kosztuje domopodobna, zagrzybiona rudera z dykty w Jukeju? Śmiecie emigracyjne z albumem starych zdjeć, z tanich wycieczek do Egiptu, odpowiedzcie na tak proste pytania. Jesteście nikim, zwykle zmywaki i dopomyje. " ja niczego nie przeliczalabym w Polsce na funty po co??? aparat ortodontyczny mi nie jest potrzebny bo mam proste zeby, we Francji place ubezpieczenie i moge przebierac w lekarzach i dentystach, mieszkajac w Poslce nawet nie wiesz co to znaczy porzadna medycyna! pochwal sie ile zarabiasz, bo ile mozesz miec zasilku to kazdy wie, bo sie od X lat nic nie zmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza andrzejkowa dla pedalow hehe tancuja trzymajac sie za ospermione lapy i wala w osrane doopy po potancowce BUAHAHA :D a pozniej grill, ognisko i kulig, rozrywki nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czynsz z rachunkami placisz 120 funtow ? :) Acha czyli jakies 600 zł. A ile na te 600 zl pracujesz ? Jakies 7 i pół dnia ? :) Ja nie płace czynszu, płace kredyt ( mam trackera jesli wiesz co to ) + media jakies 465 euro w miesiacu. A wiesz ile na to pracuje ? Nawet nie 5 dni :P Za dom , nie za mieszkanie w bloku. Tak, tak Pl jest taniuutka :D Ale ty wiesz lepiej , bo sobie przeliczysz na funciaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domopodobna rudere w uka nazywasz domem?:D hahaha! A na 600zl pracuje kilka dni w pl, programisci ruby on rails sa dobrze oplacani cwelu. Zaraz pewnie pochwalisz sie rybami i owocami ktore nie ma w pl? :D gnij na wygnaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee ja te 600zl zarabiam w jeden dzień (lub 1.5h jak robię nadgodziny). Kto w ogóle chce w PL pracować za takie grosze. Masz mentalność Ukraińca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak chyba 600 pensów cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie aż tak bardzo niewiarygodne jest zarabiać 100-120f na dzień? To trochę smutne. I tak, za nadgodziny dodaję stawkę specjalną która wynosi 100f (no ok, nie do końca 600zl ale blisko). Nie każdy rypie za minimalną. Nie wyobrażam sobie robić kilka dni na to 600zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, dziecino kochana £100 za dzien jest dosc normalna stawka jesli masz jakies w miare specjalistyczne kwalifikacje. Ja jestem nauczycielem angielskiwgo, na letnich kursach przygotowujacych do studiow stawki godzinowe wynosza £35-45. To oblicz sobie zarobki przy 4 h pracy dziennie, bo tyle wkasnie jest. No dobrze niech ci bedzie, ze mi zle, bo musze przyjsc pol godziny wczesniej i zrobic ksero i napic sie kawy, a za to mi nie placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie wylizalas jaja ciapatemu w uk swinio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość cię zjada że niektórzy musza pracować pół dnia żeby mieć to 100f a ty rypiesz tydzień jak nie dłużej (ile w ogóle masz pracę). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia zawsze mi mowiła: wnusiu nie liczy sie ile kto zarabia ale ile wydaje:) a w pl wszystko jest tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrala z PL
W PL nawet za publiczne kible babcia klozetowa liczy kase, śmiech na cały świat. Tak "tanio" w PL niby, tylko co takie tanie? Może żarcie bo by wszyscy pozdychali z głodu. Mój znajomy w PLN za 2 miesiące prądu płaci ponad 300zł, ciut ponad 300KW, to drożej o jakieś 30% nawet po przeliczeniu na inną walute. W PL tania tylko głupota i pełno jej wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Domopodobna rudere w uka nazywasz domem?smiech.gif hahaha! A na 600zl pracuje kilka dni w pl, programisci ruby on rails sa dobrze oplacani cwelu. Zaraz pewnie pochwalisz sie rybami i owocami ktore nie ma w pl? smiech.gif gnij na wygnaniu xx Taakk operator obrabiarki jest super oplacany :) Wlasnie widac jakimusi byc inteligentny bo dostac te prace :p Ja pisze o euro , a ten mi z UK wyskakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda was boli, dlatego to piszecie. Smieciu ja wszedłem w gniazdo emigracyjnych poyebow. Wejdź na jakieś forum i napisze, ze Polacy to biedaki, a ty jestes panem zycia, bonów Jukeju pracujesz, to cie zauebia śmiechem smieciu. Przecież ja wiem jak wy tam żyjecie. Kazdy madry wyjeżdża do UKa, łapie trochę bubu i spierprza stamtad jak ja. Tylko żałosne niemoty siedzą tam po dziesięć lat i wynajmują pokoje od pakola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac nigdy nie przezyles tego ze musiales UK opuscic, bo nadal plujesz jadem na forum 24/7. Tak oczywiscie, wszystkim jest tam zle a w Polszy jest cudownie. Lepiej ci jak przyjmiesz taka wizje swiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroscisz ze sie ludziom udalo za granica co? Ze mieszkaja tam i zyja jak ludzie, bo ty tylko odkladac chciales i zyles jak kloszard. Jestes i byles nikim; Kto sie p***a urodzil to kanarkiem nie zdechnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy emigranckie polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr w naszej PL. Zniszczyliście każdy system od krola Artura, kolonie zamorskie, przez dyktaturę Churchilla do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma kraju z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UK chociaż żyjecie dzięki ich benefitom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Niewolnictwo pańszczyźniane dla angielskich kapo-pracodawcow. Co za ku/rwa wredne me/n/dy londynskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No..tak.. Bo UK = Londyn. Widać kto nie uczył się geografii. Widać kto jest prawdziwym wstydem dla naszego państwa. Kundel z gory który szczeka najgłośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Smieciu ja wszedłem w gniazdo emigracyjnych poyebow." dokladnie cwelu bo ty cwelu tez jestes emigracyjnym poje/bem mieszkajacym z kilkoma kumplami cwelami na pokoiku zeby tylko zaoszczedzic troche "bubu" ale sa tacy cwelu co nie wegetuja tak jak ty liczac kazdego pensa cwelu :D gnij w plu, nie chcemy tu takich cweli jak ty a dzieki brexitowi wiekszosc cweli dolaczy do ciebie cwelu w plu :D ołłłł jeeeeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×