Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przypał

Czy jeśli ją pocałuje to w końcu coś do mnie poczuje

Polecane posty

Gość Przypał

Mam problem mianowicie spotykaliśmy się z dziewczyną od ponad miesiąca po czym powiedziała mi że czuje się niezręcznie i to że wszyscy dookoła nas biorą za parę ją odrzuciło i się zraziła przez to wytknąłem jej że niepotrzebnie ją poznałem i płakała dwa razy przez to mocno następnie zagadała czy możemy się spotkać odmówiłem za pierwszym razem później jej zapytałem o drugą szansę powiedziała że może tego nie znieść ale powiedziała że to przemyśli i da mi znać do umówionego spotkania. Myślicie że jak ją pocałuje to może to coś wtedy zmienić na koniec takiego spotkania ? dodam że mówiła że jej na mnie nie zależy tak jak powinno ale poniekąd jej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w co ją pocałujesz, im bardziej intymny pocałunek tym silniejsze doznania, powinieneś o tym wiedzieć bo ona ci nigdy nie powie w co chce żebyś ją pocałował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie przez pocałunek cos poczuje, na to sklada sie raczej całokształt. nawet po seksie nie raz ludzie nic do siebie nie czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to seksie, to z przodu czy z tyłu mam pocałować, bo już naprawdę nie wiem? Jak będzie dobrze? ...żeby coś do mnie poczuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×