Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 cc i kolejna ciaza a zwolnieniem

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 10 tyg ciazy. Ostatnie cc bylo w 2016 w styczniu. Jak to jest ze zwolnieniem lekarskim przy 3 ciazy, jak byly wczesniej 2cc? Mnie od 3 tyg bardzo boli żołądek,wymiotuje na widok surowego miesa, odczuwam blizny i nie moge usiedziec normalnie w pracy.. od 3 tyg jem tylko nabial (jogurty, mleko, wszystko delikatne bez miesa). A mimo to lekarska w pt powiedziala ze nie da mi zwolnienia. Jakie macie doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chociaż na dwa tygodnie albo od rodzinnego na tydzień chociaż tylko ona na Ciążę nie da zwolnienia ew. Na przemęczenie czy coś takiego ;-) żeby chociaż Ci te początkowe dolegliwości trochę ustąpiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzisz prywatnie czy na nfz do lekarza? Bo jeśli prywatnie to nie robią problemu ze zwolnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie jesteś pierwsza ciężarną, której lekarz nie chce wystawiać zwolnienia. Powoli kończy się u nas Eldorado zwolnieniowe i zaczyna dziać to co w krajach europy zachodniej czyli ciaza fizjologiczna to nie choroba a fizjologia i nie ma zwolnienia na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog to już od 6 tyg daje zwolnienie jak chcesz. Pewnie nie chce dać dlatego, że zapewne myśli, że do końca ciąży będziesz już na zwolnieniu. Może powiedz, że chcesz tylko na dojście do siebie a potem chcesz nadal pracować. Albo zmień lekarza bo z takimi dolegliwościami to i tak żaden z ciebie pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość687654578
Kiedys słyszałam, ze same 2 cesarskie ciecia jest wskazaniem do odpoczynku. Widocznie sie cos zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie lekarz poprzedni sam sie spytal czy chce. Obecny rowniez mi wystawil ale w sumie u mmie sa wskazania do l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia czy prywatnie czy na nfz. Np przy drugiej ciąży chodziłam na nfz i lekarz na każdej wizycie pytał się czy chcę zwolnienie. Wzięłam po 25 tyg a proponował mi już w 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×