Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piękna23

Ciągle o nim myślę ....

Polecane posty

Gość Piękna23

Więc mam 17 lat i rok temu byłam na weselu gdzie wpadł mi w oko 39 letni facet ( wiem że zaraz będzie hejt , ale to nie moja wina że jestem w głupim wieku i łatwo się jest zakochać ) . Tak się składa że ja chyba też mu wpadłam w oko , bo kiedy chodziłam albo tanczylam to nie spuszczał że mnie wzroku . Cały czas wlepial we mnie spojrzenie, wtedy było mi to tak obojętne . Jak mnie pierwszy raz zobaczył to źrenice mu się rozszerzyły, haha fajnie to wyglądało. Jak szedł do łazienki to widziałam że specjalnie napiął mięśnie na plecach żeby wydawał się silniejszy . Nawet pytał się mojej ciotki o mnie tańcząc z nią i patrząc się na mnie . On jest po rozwodzie , podobno. No ale to możliwe żeby taka nastolatka jak ja zawróciła w głowie czy tylko spodobało się mu to i owo . Raz nawet przy okazji pytał się o mnie moich rodziców, do której klasy chodzę , ile mam lat itp.. No to odpowiedzieli że taki profil ..... a on że dobry kierunek wybrałam . Jak mama mi powiedziała że też pytał się o mnie to byłam zdziwiona . No ale nic z tym nie zrobię . Wiem na pewno że podobam się mu , na imprezie cały czas patrzył na mnie ... I teraz to nwm co to wszystko znaczy/znaczyło . Czy taki facet się zakochał ? Jestem dziewczyną i czuje takie rzeczy , chyba nawet sama się zauroczyłam :( A może zależy tylko mu by popatrzyc na takie - bo młode to fajne . Ale gdzieś w głębi serca czuje że myśli o mnie . A ja chyba sama się zatracilam i nwm co dalej. W czerwcu kolejne wesele , na którym też będzie . Mam nadzieję że pomożecie , oczywiście nie jestem na tyle głupia by wiązać się ze starszym mężczyzną, ale to nie daje mi spokoju. Co o tym myślicie ? Czy 40 letni facet mógłby się zakochać ? Nie ma dnia kiedy o nim nie myślę , co robi czy może kogoś ma , bo tego nie wiem . Co robić? Liczę na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll albo bot, to już trzeci post spod tego pióra w ciągu niespełna kilku minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu aż brak mi słów na Twoją naiwność............... Po co Ci taki staruch? Znajdziesz sobie za niedługo kogoś w podobnym wieku a najlepiej max. do 5 lat starszego, wolnego. Po drugie faceci aż tak łatwo się nie zakochują. Jesteś jeszcze trochę za młoda na facetów, a tym bardziej (o zgrozo!)facetów w takim wieku, po rozwodach. Dorośnij, dojrzej a wtedy zmądrzejesz. Tak młodą i naiwną osobę jak Ty łatwo będzie skrzywdzić i pewnie tak się stanie a potem będziesz płakać na kafeterii i leczyć się z depresji, bo ktoś Ci skrzywdził, oszukał itp. itd. Ja będąc w Twoim wieku zajmowałam się głównie nauką, przygotowania do matury, wybór kierunku studiów. Nie powiem że nie było jakichś zauroczeń, ale na pewno nie w jakichś podstarzałych macho, którzy myślą tylko o bajerowaniu młodych panienek. Żal mi Cię jak sobie pomyślę jak Cię taki facet jeden czy drugi, potraktuje. Twoja naiwność nie zna granic, bo jesteś za młoda i nie znasz jeszcze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×