Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy zepsułam telewizor ??

Polecane posty

Gość gość

jw. Świeci się światełko kontrolka - niebieskie i jest ciemny obraz ( nie jest wyłączony, bo byłoby czerwona lampka- kontrolka). Telewizor nie reaguje na przycisk na żaden guzik z pilota ani na przyciski z telew. Co się stało ? ? Jak naprawić ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popsuł się, trzeba zawieźć do serwisu. A jaki kineskopowy czy lcd ? i podaj markę, coś się znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały plazma LG. Co się mogło stać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze kilka minut temu jeszcze grał. Wydaje mi się, że był już wyłączony, a ja chciałam go włączyć znów (ale nie patrzyłam na pilota tylko w laptopa) i zamiast, np. nacisnąć na pilota na dowolny nr kanału (np. 1,2,3....), to jak wyłączony TV, wyłączyłąm jeszcze raz. I co teraz ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo p****li i sie kolory z ekranu wypalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wtedy z czerwonego światełka (kontroliki wyłączonego) zrobiło się niebieskie światełko. I zero reakcji na pilota czy na przyciski bezpośrednio z tyłu telew. Co to moze być ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym go mial w domu to bym przemierzyła i zobaczył co jest grane. Mógł paść transformator, albo przetwornica itd, itp... minimum 200 nie twoje. Musisz zwaieźć do serwisu jak pisalem. Poszukaj gdzie u ciebie w miescie robią plazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest niebieskie zamiast czerwonego to telewizor wszedł w tryb serwisowy. Tzn jest chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe, abym złym przyciuskiem z pilota zepsuła telewizor. Ja mam pecha do elektroniki. Jak mam go wyłączyć, bo ten ekran nie jest całkiem wyłączony (tzn, jest ciemny, ale widzę , że nie jest wyłączony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no krva telewizor się popsuł nie rozumiesz tego ?? nie włączysz go już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
bateria do wymiany w pilocie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dioda jak jest niebieska, albo mruga to znaczy że jest awaria i bateria goowno ma do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bateria na pewno ok., bo na telewizorze też sa przyciski i na nie tez telewizor nie reaguje. Niedawno zrobiłam coś podobnego z wieżą i już chciałam isć do serwisu, ale mój brat wcisnął jeden guzik i już było naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjmij z gniazdka i włóż ponownie kabel jak nie zatrybi to znaczy, że na 100% jest awaria. Z resztą jak naciskasz na tv i nie dziala to i tak jest. Szykuj kase na naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z prądu wyłącze telewizor , bo po co mam spać przy polu magnetycznym. Nie mam pojęcia jak to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W równym czasie (23:52) mieliśmy te samą myśl! I to dobra - już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
jak będziesz wyrzucać do utylizacji to podaj do siebie namiary , przyjadę i sprzęt zabiorę i naprawię , czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, ze jak mam włączony TV to mam zawsze zielone (rażące( światełko, a teraz dziłą - i jest niebieskie. Dziwne. Głowę bym dała, ze zawsze było zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłaś na pilocie źródło, pewnie masz podpięty dekoder przez hdmi, naciśnij przycisk ze strzałką i prostokątem czy tam input nie wiem jak jest na lg, zmień na hdmi1 czy tam 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie te baby są tępe masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka kabli na przedłużaczu - wieża, TV, ruter, laptop, ale nie będę grzebać, bo jeszcze znów zepsuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co tępę. Przydałby mi się jaki kumaty chłop z elektroniki jak np. ten 23:52 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:58 no - mam taki przycisk "input" (strzłka z prostokątem), ale lepiej nie będę naciskać. A czy to coś szkodzi, że wcześniej miałam zielonkawo - żółtawe (rażące światełko), a teraz mam niebieskie ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:58 nie wiem co to hdmi1 czy 2. I nie mam osobnego dekodera, bo mam od razu fabrycznie w telewizorze (na 1 pilot) ;) Dzięki i dobrych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciag wtyczke z gniazdka i wsadz spowrotem,jak niezadziala wypiertol go na smietnik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×