Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pegunia

Adwokat w Katowicach?

Polecane posty

Czy możecie polecić sprawdzonego i skutecznego prawnika w Katowicach. Mam sprawę w Sądzie Pracy i głownie o adwokata z tą specjalizacją mi zależy. Koleżanka poleca mi kontakt z http://kancelaria-rabenda.pl czy ktoś z pomocy Pani Adwokat korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego adwokata nie korzystałem, ale w ubiegłym tygodniu zakończyła się moja sprawa w sądzie tez dotyczaca prawa pracy. Wygrałem ją. Prowadził mnie pan adwokat Bartłomiej Wojas z Legaleo w Gliwicach. Sam jestem z oświęcimia, ale zdecydowalem sie na ta kancelaria glownie z powodu polecenia. No i cen tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokat z Katowic specjalizujący się w prawie pracy... może www.piotrbanczyk.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z powodzenia korzystałam z usług kancelarii Meritum w Katowicach przy ulicy Kilińskiego 5/3. Udzielają porad prawnych i reprezentują w sprawach, jeśli trzeba. Szczerze polecam za profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z usług kancelarii www.kancelariameritum.pl która sumiennie i uczciwie podeszła do tematu pomocy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaNa

Bezkonkurencyjna jest Kancelaria Adwokacka Dariusza Kotłowskiego.Pomogli mi odzyskać odszkodowanie ze strony mojego byłego pracodawcy. Bardzo konkretna i kompetentna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos91111

ja też znam adwokata www.piotrbanczyk.pl i sobie bardzo, bardzo chwalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adwokat z dąbrowy górniczej ilona cebo-Kubiczek jest kompetentna, wygląda nieco dziwnie z wyglądu, ale zna się na prawie pracy i rozwodowym właściwie, robiła w urzędzie miejskim w sosnowcu / pozdr. rutka

ps. zapomniałam adresu - 

Adwokat Dąbrowa Górnicza - Ilona Cebo-Kubiczek, kancelaria

ul. Graniczna 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 602 751 634

www.adwokatcebo-kubiczek.pl

https://www.adwokatcebo-kubiczek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn mocno zawiódł się na Mateuszu Mickiewiczu co prawda Warszawa ale brakło zaangażowania i wsparcie podczas prowadzenia sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×