Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiem co mój mąż naprawdę o mnie myśli

Polecane posty

Gość gość
Otrułabym dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Generalnie bardzo miło mnie opisał" No rzeczywiście, jak już ktoś tu zauważył, że dobra z ciebie służąca i doopodajka, i za to cię "kofa", ale urody ci brakuje :D Ja bym pogoniła dziada, ale ty jak widzę jesteś z takich "referencji" zadowolona :D Jakby o mnie facet powiedział "piękna, seksowna tylko złośnica", ale i tak ją kocham, to byłby komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati85
Autorko nie wierz do końca koleżance. Nie uwierzysz co kobiety potrafią wymyśleć. Porozmawiaj z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no mąż się jej na pewno przyzna, że powiedział, że szpetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati85
Ja myślę,że koleżanka może mieszać. Wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzysz tej znajomej? Tak w 100 procentach? Ja bym ufała mężowi, i tylko jemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jeśli chodzi o urodę to mi jej brakuje x Po tych słowach, załamałabym się. Wiem, że każdemu podoba się co innego, jednym mogę się podobać, innym nie. Wiem jak wyglądam, lustra w domu mam, ale co jak co, dla własnego partnera, chcę być tą najpiękniejszą, chcę żeby mnie taką widział, chce się tak przy nim czuć. A po tych słowach, nie wiem, czy chciałabym żeby mnie w ogóle dotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź przylepna i namiętna dla męża, i nie słuchaj znajomych, koleżanek. Chyba, że przez swoje kompleksy, wydumane braki (ktòź ich nie ma!), chcesz rozwalić dobre małżeństwo. Swoją drogą, pogadaj z mężem, by nie plotkował jak baba, przy piwie z kolegami o swojej żonie. To takie...poniżej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, że żona ma być kucharką, sprzątaczką i matką. Mam znajomego, który zerwał z piękna, niezależną dziewczyną bo wiedział, że nie będzie typową gosposią. To nie był typ kobiety, który zrobi wszystko za męża i pozwoli zamknąć się w domu. Wybrał usłużną, ale brzydką dziewczynę. Nie zapomniał o byłej i wychodzi na to, że tęskni. Też potrafi chlapnąć coś po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.29 chyba trochę nie na temat. Uroda jest kwestią gustu, nie jestem super urodna, ale dla męza jestem piekna. Albo jest w zwiazku uczucie albo go nie ma. A starzejemy się wszyscy. Kobieta pięknieje , gdy jest kochana, i nie ma żadnych rozterek na temat swojej kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 tak tylko, że faceci lubią kłamać. Tamten też mówi żonie, że jest piękna, ale przy kolegach robi się bardziej wylewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×