Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajmi

Wspólne trójkąty

Polecane posty

Gość Tajmi

Witam, Chciałabym podzielić się z Wami moim życiem wiem, że nie wszyscy będą patrzeć na to co tu napisze przychylnym okiem... Jestem z woj. Lubuskiego chciałabym dowiedzieć sie czy Wy także preferujecie trojkaty tak jak ja jesli tak to podzielcie sie swoimi wrazeniami doświadczeniami radami Ja jesten po 3 trojkatach z moim narzeczonym uwielbiamy zabawy we troje ja on i jeszcze jeden chlopak. UWIELBIAM to ciesze sie, ze moj facet tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z zona tez uwielbiamy trójkąty mielismy chyb 5 z******ty widok jak koles pieprzy moja zone najlepiej na pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubie widziec jak przypadkowy mezczyzna posuwa moja zone w o***t a potem spuszcza jej sie na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię trójkąty ale bardziej lubię romby i równoległoboki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najlepiej jest jak ja wali w tylek a potem ona musi mu o******** tzm chce a nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklista33321
Śmierdzi mi to prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ci śmierdzi prowo co to jest w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz jestem juz pewny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajmi
Moj jest obserwatorem jara mnie jak patrzy na mnie podczas seksu jego wzrok mnie podnieca wtedy najbardziej moge go zawolać w kazdej chwili mozemy pobawic sie wspolnie we troje. Teraz planujemy trojkat od poczatku do konca ja uprawiajaca seks z innym a on bedzie przy tym ahh nie moge sie doczekac <3 Potem chcielibyśmy trojkąta, w ktorym zamierzamy przetestować na dwa baty (w dwie dziurki). Co o tym sadzicie? Ktos juz to robił, jakie są doznania? Ja jeszcze nie próbowałam. Mam taka fantazję z tą pozycją wyobrażam sobie, ze jest cudownie pomimi bolu ale moje kochanie potrafi zrobic tak, ze nie boli wcale mimo, ze jego sprzet jest wielki to potrafi byc delikatny. Podobny jak robi sie to z kimś kogo sie kocha to nie boli. Ja to popieram. Najlepszy seks jest z chlopakami BI <333 Stwierdzam po wlasnych doswiadczeniach oni są z***biści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×