Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o starych kawalerach?

Polecane posty

Gość gość
A co mamy myśleć? Jakieś podpowiedzi? Każdy jest inny i ma swoją historię życia. Jedni są sami z wyboru, inni bo nie znaleźli kobiety z którą chcieli by założyć rodzinę, a jeszcze inni sami zapracowali na samotność. Ich życie, ich sprawa i nad czym tu myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam paru jeden ma 38 lat - jest po nieudanym zwiazku , potem juz nikogo nie poznal , jest bardzo dziecinny i za bardzo ''koscielny'' slucha za bardzo mamusi pewnie tez dlatego jest dalej sam drugi ma 33 lata tez zyje w swoim swiecie oglada bajki i anime nastepny lat 45, 42 nie wiem czemu , znam ich z osiedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co o starych pannach. Długo przebierali, bawili się i zostali sami albo mają jakiś defekt i kobiety od nich uciekają albo mamisynki. Są też normalni ale takich jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno maja cos nie tak z glowa skoro nie chca zaznac szczescia absolutnego przy najwspanialszych kobietach na swiecie jakimi sa POlki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.17 "trzeba wypróbować ale na dłuższą metę wskazane są podobieństwa tak sądze, zycie na ciągłych kompromisach jest męczące" xx To prawada! Moj maz, to moje przeciwienstwo i co tu duzo mowic... Po prostu nudze sie z nim jak jasna cholera, bo jemu nic nie chce sie robic. Tylko praca i tv. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Tobie potrzeba porządnego kominiarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w rodzinie dwóch starych kawalerów (42, 58) dlaczego? akurat ich matkom żadna kobieta nie odpowiadała. Bo ta ma dziecko, bo ta wyzywajaca, bo za Stara, za mloda. A oni jak takie ć i p y nie postawili się. Mamisynki. Są teraz sami zgorzkniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre. Jestem starym kawalerem ale nikogo bym nie słuchał gdybym kogoś poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to oni by nie zrobili gdyby, gdyby, gdyby...polityka obiecanek. C**y wołowe i tyle. To samo stare panny, wiatr w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc starych kawalerow marzy o rodzinie i partnerskim zwiazku, nie maja problemow alkoholowych itp. Ale to jest nudne wiec nieatrakcyjne dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I większość tych nudnych panów chciałoby super laskę;) a na takie same nudne wartościowe kobiety mają wyj****e;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy żyje tak jak mu wygodnie - czy gdzieś istnieje jakiś odgórny nakaz żelazny że wszyscy muszą mieć dzieci i zyć w małżeństwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie:) każdy ma prawo żyć jak chcę i z kim chce. Ktoś nie chce panny z dzieckiem a ktoś inny starego kawalera a jeszcze inni nie chcą rozwódek i rozwodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny temat :D szkoda ze tak malo wpisow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary kawaler to zawsze facet ktory nie nadaje sie do zwiazku albo przez cechy charakteru i usposobienie ktore odrzuca kobiety albo on sam odrzucal kobiety przez wiele lat bo nie potrafi budowac relacji. Nie ma innych starych kawalerow tylko te 2 przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawaler,32 lata.Praca fizyczna,średnia zar.2000 netto,choć jestem po studiach nie przeszkadza mi to.Kobiety i dzieci brak,nie palnuje na razie rodziny,prawko i auto jest. Takie mi życie odpowiada i na azie za cholerę nie zamienię go na jazgoczące dziecko i marudną żonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okey to opiszę pewnego '' starego kawalera '' czyli mojego znajomego z bloku :P Ma 40-41 lat, mieszka z rodzicami, wzrost jakieś 168-170 cm, z wyglądu zaniedbany, niemodne ubrania rodem z prl-u, praca za około 1000-1200 zł. Kobiety (wolne) wiedzą, że jest singlem, jednak żadna go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dlatego, że jest niski, nie widziałam wysokiego kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym była facetem to tez starym kawalerem bo kocham zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chce być starym kawalerem tak mu odpowiada też znam paru z wyboru Lasek nie brakowało im a jednak zostali starymi kawalerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest to kwestia egoizmu, lenistwa zwal jak zwał, jednak wiem że ci których ja znam nie chcą zmienić swoich przyzwyczajeń :D jest im z nimi po prostu wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem starym kawalerem i gdzieś tak od 32. roku życia coraz bardziej mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem starym kawalerem i wcale mi to się nie podoba, ale u mnie musi tak już zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc starym kawalerem niz starym zonkosiem ze stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się mieszka na zadupiu to często tak zostaje i jestem tego przykładem. Sutne to ale mam jeszcze nadzieje że coś się zmieni w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby nie na gorsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mamy myśleć? Nie znalazł swojej drugiej połowy to jest starym kawalerem. A może tak lubi i nie chce się wiązac bo lubi samotność. Co to kogo obchodzi- jego życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza myśl jaka mi przyszła po przeczytaniu tematu, to taka, że jest zatwardziały w swoich przekonaniach i miałabym obawy na związek z takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×