Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonkaki

50kg za dużo

Polecane posty

Gość gość
Drogie te proteiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela176
Oj ja dziś poszalalam, aż mi wstyd....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam przy tabletkach Slimunox do końca odchudzania i dobiłam do 10kg spadku wagi. Nic innego tak na mnie nie działało ale pewnie to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie zaczęłam dietę i stosuję suplement nowość z FM WORD - SLIM EXTREME. Zaczęłam od wagi 99,2 kg - na swoim blogu zamieszczę zdjęcia z efektów po miesiącu, dwóch, trzech i czterech - na razie na tyle miesięcy mam kupioną swoją dietę. Stosuję go dopiero 3 dzień ale już lepiej się czuję i zupełnie nie mam ochoty na słodycze i podjadanie. Tabletki zażywane 3 razy dziennie z 2 szklankami wody przed posiłkiem (na 30 minut) powodują, że wypełniony żołądek przesyła wcześniej wiadomość do mózgu, że już dość jedzenia. Nie mogę uprawiać żadnego wysiłkowego sportu, miałam zawał serca w 2005 roku. Rzuciłam wtedy palenie, siedzący tryb życia zrobił swoje. SLIM EXTREME wspomaga odchudzanie, zmniejszenie łaknienia zawiera glukomannan o wysokiej skuteczności redukcji masy ciała schudnij i zachowaj piękną skórę Dla osób potrzebujących wsparcia w racjonalnym odchudzaniu, pragnących uzyskać wymarzoną sylwetkę bez ciągłego uczucia głodu. Jeśli chcesz zamówić – wypełnij formularz lub zadzwoń. W wiadomości zwrotnej prześlę dane do przelewu. Zamów na stronie http://annabadowska.pl/suplementy-nutricode-juz-w-sprzedazy/ Przesyłka kurierska gratis - prosto od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! Witam i pozdrawiam! Brawo! Melka! Wczoraj byla niedziela, raz w tygodniu szalej! Dzis do dziela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętówka555
Iwonka - a jakie to shaki co pijesz? z proszkiem bialkowym? Dolaczam :-) Potrzebuje zrzucic 20kg niestety. Ładnie mi idzie, od pazdziernika zgubilam juz 10. Wazylam 95 teraz 85. Mam dos ostra diete, ale daje rade. Zasady: 1. rano kawke na rozruch 2. w pracy jem pierwsze sniadanie, owsianka, kanapka lub owoc z maslanka i orzechami. 3. lunch tez w pracy: koniecznie bialko i warzywa, /to bialko dajemi energie na reszte dnia i tlumi apetyt na slodkie/ 4. kolacja w domu najpozniej do 19, to czyni najwieksze cuda w moim spadku, naprawde! tu juz jem owoc i za pol h bialko, najczesciej twarog z papryka i pomidorami, cebulka lub pol makreli czy udko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętówka555
Moje menu z dzis: 1. kawka z mlekiem i cukrem. 2. placuszki owsiane z dzemem i rodzynkami 3. piers z indyka, kapusta kiszona, marchewka 4. pol kostki twarogu z papryka i cebulka wyszlo nie wiecej niz 870kcal a jestem obzarta, ze hej. To sie nazywa odchudzanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zdrowo parę kilo tą dietkę : http://dieta-lux.pl/39512 Schudłam 11 kilo w miesiącu !!! Jest po prostu superoowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliamniam
Od samego ględzenia waga nie spadnie. Sama miałam problem z nadwagą, zaczełam ćwiczyć, kupiłam rowerek treningowy, do tego dieta, Slimunox i udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela176
Hej, u mnie nie jest zle;) ćwiczę i dietkuje choć zdarzają mi się grzeszki:) dziś na wadze 93,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia199367
Ja chce ważyć 60kg mam 167cm i wyglądałam tak dwa lata temu, odkąd przytyłam po lekach sterydowych teraz waże prawie 100kg, wyglądałam wtedy idealnie, miałam okrągłą i jędrna pupe, ładny biust i seksowne delikatne boczki, nie rozumiem kobiet które mają niedowagę lub chcą mieć na siłe, nie mieć tyłka ani biustu, dla mnie to chore, takie laski wyglądają wtedy jak transwestyci z niedowagą, mają figure faceta i zero kształtów kobiecych, nie znam faceta któremu by podobał sie taki dziwoląg, taki wygląd to straszna wiocha, jak ktos sie czuje dobrze w takim szkielecie jak np 50 kg czy 45 przy wzroście ponad 165cm to musi być chory psychicznie, nie raz zastanawiam się czy przede mną stoi facet który zmienił płeć czy kobieta, mój facet brzydził by sie mnie dotknąć jakbym miała taką niedowagę bo nie przypominałabym mu seksownej kobiety a ponętne krągłości to synonim kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żebyś nie wiedziała co o tobie sądzą ludzie twojego pokroju jak na ciebie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się odchudzasz świetna decyzją będzie dołączenie naturalnego preparatu piperine burner, odkąd dołączyłam do swojej kuracji to znaczenie szybciej tracę na wadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po odchudzaniu autorka topiku? Chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na swój film Dziennik wagi - odchudzam się ze SLIM EXTREME https://www.youtube.com/watch?v=QqdsVB5wH0Q Żadna z Was nie pokazała żadnych dowodów. Ja je pokazuję, Zapraszam na film a pod filmem jest kontakt do mnie. Możecie zadzwonić, nie gryzę, doradzę aby kupić suplement jeszcze o 100 zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już koniec odchudzania? Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie zakończyłam odchudzania, co wiecej, zapiasalam sie na kursy dietetycznie, moze jak mi sie uda, to bede przykladem dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta: proteiny z błonnikiem warzywa z proteinami proteiny z błonnikiem prosto! Prawie jak Dukan, ale bez obawy o zaparcia i zatwardzenia od miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slomiany zapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taki poradnik dietetyczno-treningowy http://dieta-lux.pl/39688 Szukałam i próbowałam wielu sposobów ale bez efektów. A dzięki tej diecie spadłam już 9 kilogramów w 2 miesiące. Trzeba wysłać smsa coś koło 6 zł ale informacje jakie się otrzyma warte są każdych pieniędzy i tego nie znajdziecie na pewno przez zwykłę wyszukiwanie w googlach. Pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×