Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyliżę młodej jeśli jest chętna odezwij się

Polecane posty

Gość gość

Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palant idiota i zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę być dla ciebie skarbie wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna tu jestem
co znaczy wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chętna i jestem młoda mam 40lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zależy jak definiujesz "młodość". W skali wieku kosmosu Ziemia jest bardzo młoda, ma ledwie 4,5 miliarda lat co stanowi 32.5% wieku całego wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,34 zboczeńcem,palantem i co tam sobie zażyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyliżę i młodej 40-tce a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne by była chętna i spragniona na porządne lizanie p**deczki czekam na taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak bardzo młoda? Mam ukończone 15 lat, nadaję się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie pierdłam. kiedy i gdzie mozemy sie spotkac. mam czeste problemy z zoladkiem i pierdze niemal jak na zalowanie, musisz sie z tym liczyc podczas lizania. i ty dojedziesz, mi sie z domu nie chce wyjechac by patelnie raz na jakis czas wyczyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli 40stka odpowiada to ja jestem chętna. Jestem z Warszawy. Podaj @ napisze i umówimy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wczoraj ostro purkałam po sałatce colonela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gości
Niektóre wpisy są pisane przez facetów i to facetów pozbawionych kultury osobistej gdyż na forach publiczny nie piszę się wulgarnych i obscenicznych tekstów to potrafi tylko facet myślący dolną częścią ciała. Dla mnie kobieta a ściślej ciało kobiece to kwintesencja piękna w każdej postaci . Natura was obdarzyła bardzo hojnie by facet was pragnął i podziwiał każdy fragment waszego ciała , piękne piersi dające rozkosz oczom jak falują chodzisz naga po mieszkaniu , twoje łono przyciąga wzrok i pieści zmysły moje , mogę na nie patrzeć bez końca i być gotowy do spełnienia aktu zespolenia z tobą , wejść w twoje ciepłe i spragnione miłości mokre z pożądania łono i wprowadzić cię w świat rozkoszy by twoje ciało drżało a głos twój przypominał mi o pełnej rozkoszy jakie może dać kobiecie mężczyzna zespolony w jej uścisku pożądania. Kobieta oddająca mężczyźnie swoje ciało to widok bezcenny i bardzo podniecający . Tylko zły i chamski facet może to zniszczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejść w twoje ciepłe i spragnione miłości mokre z pożądania łono i wprowadzić cię w świat rozkoszy by twoje ciało drżało a głos twój przypominał mi o pełnej rozkoszy jakie może dać x moje łono jest tak zimne jak ja, nie pragniemy milosci - uwierz mi. zatem nie bedzie drżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Gość 14:38 tego nie pisała kobieta taki tekst tylko facet jest zdolny napisać ,podobno tez jestem facetem przynajmniej tak mówią mi kobiety które mnie znają co gorsza wszystkie mówią ze jestem brzydkim facetem ,natura nie dała mi urody niestety .Nigdy nie miałem powodzenia u dziewczyn gdyż każda chciała się pochwalić przystojnym facetem u boku .Niestety młode i piękne kobiety patrzą na facetów jaka maja aparycje ,co w głowie maja to mniejszy problem.Trzeba zrozumieć tez ten wybór nikt nie lubi patrzeć na brzydotę . Gdy nie było mi dane założyć rodziny ze względu na brak zainteresowania płci przeciwnej ,nie jestem już młokosom i pogodziłem się ze nie będę miał rodziny lecz moje życie erotyczne jest wspaniałe a zawdzięczam to kobietom . Te panie kture mnie poznały bliżej i zdecydowały się oddać swoje ciało w moje ręce wiedza ze będą szczęśliwe i spełnione . Mam na myśli życie erotyczne co każda podkreśla ze to bardzo ważna dziedzina ich życia choć nie dominująca . Panowie można być facetem maczo i nawet powinno się nim być lecz trzeba wyczuć w jakim momencie i sytuacji kobiety tego pragną a pragną to fakt . Wódka ,piwo ,ordynarne traktowanie kobiet to niestety nie sprzyja dobrej przyjaźni ,miłości z kobieta . Używajcie rozumu do kobiet i szukajcie partnerki takiej bymiala podobne zainteresowania i poglądy jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×