Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zakochany facet powie"za mało sie starałaś"?

Polecane posty

Gość gość

chyba zrywa ze mna facet wmawia mi ,ze słabo sie staralam aby ze mna był.. to był poczatek spotkan,ale bardzo duzo ich bylo Nie olewałam go, zawsze chcialam sie spotykac,byla jakas bliskość miedzy nami,ale ja nie wyznawalam mu uczuć szybko,tylko tak powoli,uważam,ze nic zlego nie zrobiłam. Nie przespalam sie z nim,ale do tego akurat facet nie może naciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O w życiu! Facet zakochany czy nie zakochany, jeśli ma choć odrobinę godności nigdy tak nie powie do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec mowie. Nie uważam ,że sie za mało starałam. Wiec czy nie jest to czerwona lampka...ze może to on jest oszust i wine zwala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochający tak nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha spoko, mi ostatnio powiedział facet, że jestem zbyt intensywna i za wcześnie na to :d po czym mnie zostawił. nie dogodzisz kuźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że zakochany tak nie powie, może szuka pretekstu, żeby się wymiksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany facet w życiu by tak nie powiedział. Ten Twój ma chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie i chce żeby tylko kobieta przy nim skakala, masakra...z tego co opisujesz zachowywalas się ok, nie narzucalas się. Raczej to tylko pretekst żeby zerwać. Na odchodne powiedzialabym mu na Twoim miejscu : ,,po tym co dzisiaj powiedziales to tylko sie ciesze, Ze zrywasz, juz wiem z kim mam do czynienia! Pa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalezy mu na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym odpisala: staralabym sie bardziej jakby ci nie smierdzialo z geby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×