Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Jestem przerażony, kiedy czytam niektóre tematy na kafe...

Polecane posty

Przeraża mnie, jak wiele osób tworzy projekcję swoich kompleksów i fantazji, fałszując tym samym swój obraz rzeczywistości, zaśmiecając swoją monadę... Według mnie, to niestety potencjalni sprawcy nieszczęść różnego rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nauczał nas Papież Polak "nie lekajcie się" więc pozbądz sie trwogi z duszy i serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:06 - Papiestwo/KRK to zapowiedziany w Piśmie Świętym Antychryst (Księga Daniela, rozdział 7). A kremówka z Wadowic nie tylko nie jest dla mnie żadnym autorytetem, ale i jest ANTYAUTORYTETEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wałęsa to Bolek, kremówkarz to Lolek. Współpracował dlatego umożliwili mu wyjazd do Watykanu. Na logikę, kogo wtedy PRL wypuszczał za granice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaaaaaa
Jakie tematy masz na mysli ? Podaj przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie gadanie..wyjezdzalo się za PRLu, tyle, ze za kazdym razem trzeba bylo wystąpic o swój paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie Kasia
Jasne, że się wyjeżdżało. Biuro podróży, nieboszczyk Orbis woziło turystów po całym świecie prawie. Kto miał kasę podróżował. Jedni woleli przepić, to teraz płaczą, że za komuny nikt nie podróżował, ale to bzdura. Górnicy byczyli się na Węgrzech na basenach termalnych, a teraz mogą sobie pomarzyć. Po krajach demokracji ludowej można było podróżować z pieczątką w dowodzie, do kapitalistów i byłej Jugosławii był już potrzebny paszport. Moja rodzina dość intensywnie podróżowała i wczasowała, są na to dowody w postaci zdjęć i pamiątek z różnych krajów i nikt mi nie wciśnie ciemnoty w tej kwestii ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A moja rodzina nie podróżowała, bo jeden z niej po wojnie został we Francji. Nawet pieczątki do demoludów nam dać nie chcieli. W d***e byłaś , g****o widziałaś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast-przecież ten temat był o tym o czym kobiety zawsze marzyły - równouprawnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast a Ty co projektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×