Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody_emigrant

Pytanie do osób mieszkających w Wielkiej Brytanii

Polecane posty

Gość Młody_emigrant

Jak to jest z tym brexitem, czy jest on czy dopiero będzie bo różne źródła informacji podają odmienne informacje. Z tego co niedawno bodajże 2 dni temu w wiadomościach podawali informacje ze od marca 2019 UK nie będzie już w Unii. Czyli do tego czasu brexit, tak? No dobrze ale przecież jeszcze nic nie jest pewne na 100%. Pytanie do Polaków mieszkających na Wyspach, czy naprawdę teraz w UK imigranci są zle traktowani, z tego co wiem to nadal do UK wyjeżdżają Polacy, a TV wypowiadala się kobieta polka że Polacy boją się co teraz z nimi będzie i będą musieli wracać do Polski. Czy te media tak tylko straszą, czy jak. Proszę o wypowiedzi osób mieszkających na Wyspach jakie są wasze odczucia, zdania, opinie na ten temat. I pytanie chce sam na wiosnę wyjechać do Anglii, do pracy, i co 2019 będę musiał wracać , bo nie przebywam w Anglii co najmniej 5lat. Tak trombia media i pisza w gazetach. Jednak osobiście uważam że media przesadzaja, chociażby artykuł co się stanie z dziećmi Polaków w UK, odp mediów zajmie się nimi Polski sąd. Żenada. Proszę o weryfikację i realna ocenę sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez cala procedura ur******ajaca Brexit jeszcze sie nie zaczela. Ma to nastapic do konca marca, weic pewnie w ciagu 2 lat od tej daty UK wyjdzie z Unii. Owszem, zawsze sa jakies incydenty spowodowane nienawiscia do cudzoziemcow, i wiadomo, ze media robia z igly widly, bo taka jest ich rola. Osobiscie nie spotkalam sie ze zlym traktowaniem czy dyskryminacja w ciagu 10 lat pobytu. Jaki bedzie status obywateli Unii po Brexicie to przeciez nie wiadomo, bo nie zostalo to ustalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imigranci są bardzo dobrze traktowani jeżeli na to zasługują tzn pracują i nie biorą zasiłków. Przyjeżdżaj bo pracy nie brakuje i żyje się dużo łatwiej niż w PL. Nikt nikogo nie wyrzuca, nie słuchaj bajek i plotek. Nawet gdyby parlament zatwierdził brexit to Polacy będą mogli dalej pracować i żyć godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydło z PRL
Polacy w Uk są traktowani jak robactwo i gorzej niż uchodźcy z bangladeszu, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zasługuje na dobre traktowanie ten nie ma żadnych problemów. Rok pracy w GB to pięć lat pracy w PL. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są w GB bardzo szanowani, bo są pracowici, szybko uczą się angielskiego i nie stwarzają problemów. To najlepiej asymilujący się grupa społeczna w kraju. Nie do porównania z muzułmanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są moje odczucia? Żadne. Nic nie czuję i jestem martwa w środku. A tak serio to mogłabym mieć brytyjski paszport już od 10ciu lat ale nie chce mi się w to bawić. Cały ten Srexit mam głęboko i mam plany wypadu za ocean w najbliższym czasie. Osobiście nie doświadczyłam niczego nieprzyjemnego ale jak mam codziennie w gazetach i w TV widzieć straszna mordę Tereski May i jej gadanie o "hard Brexit" to dziękuję. Jej by się przydało coś innego co jest "hard" i może by się wariatka trochę uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa pracowici:D je!bane podpite janusze i tlenione mariolki w uk to obraz polskiego emigranta w uk. Majowa powiedziala w tvn24 ze bedzie zasada wzajemnosci czyli zotanie tam tyle polaczkow ile jest angoli w pl czyli garstka:D reszta wraca do plu i zaden paszport nie pomoze ha ha! Juz nie mozemy sie doczekac jak zobaczymy tych przegrywow na lotnisku jak ich rzad przywiezie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja, pracowici to sa polacy w pl a w uk tylko melanz i fajrant cwelom w glowach. I wyludzaja benefity od councilu na bachory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądaj TVN a zajdziesz daleko :D Zostaną głównie specjaliści (więc ja się nie boję). Już widzę jak wyrzucani są ci którzy tutaj kupili (lub spłacają) domy, kredyty studenckie itp. Nie strasz ludzi bo masz bardzo bardzo małe pojęcie lub robisz sobie jaja po prostu. A Tereska codziennie mówi co innego i jeszcze sobie zaprzecza. Chora psychicznie baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×