Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam problem z facetami

Polecane posty

Gość gość

Moze ogolnie z ludzmi. Mam tyle lat ze, powinnam byc w najbardziej rozrywkowym wieku, ciagle w zwiazku z kims. Tymczasem ja... nie rozumiem samej siebie. Mam wiele propozycje spotkan, poznaje ciagle mezczyzn ale nie czuje zadnej chemii (mimo ze oni przystojni dla wielu kobiet), odrzuca mnie ich dotyk, zapach, mdli mnie nawet jak dzisiaj ! Kobiety nie pociagaja mnie w ogole, co to jest? Jak ja mam sie zakochac w kimkolwiek, nie umiem? Aktorzy tez mi nigdy nie podobali sie, nie czulam pozadania, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam nie zwymiotowac po buziaku... serio pisze, musialam uciec do szatni i opic sie woda. To moje typowe reakcje na mezczyzn :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze praca w hotelu i ci obrzydliwi goscie hotelowi, tluklabym ich za same oblesne spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś p******a feministka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, może jesteś jeszcze za młoda na bliskość z mężczyzną? :) Przyjdzie czas i poczujesz pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze, predzej kogos usmierce jak do mnie podejdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam juz 24 lata, nigdy nie czulam chemii do ludzi, takze obcych partnerow i nie wiem czy nagle sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - myślę, że to z wiekiem się zmieni. Bliskość mężczyzny i kobiety jeśli darzą się uczuciem jest pięknym przeżyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak miałam aż poznałam ... te jedyna kobietę :) problemy z bliskością zaufaniem przeszły jak ręka odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×