Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliaa34

Moj chłopak mnie nie docenia

Polecane posty

Moj chłopak chyba mnie nie docenia. Mam 18 lat,on 21...jestesmu ze soba prawie 2 lata z przerwami. Zerwalam z nim bo się wlansie nie. staral,traktował pobieżnie,sama musiałam sie prosic o sex oralny bo taki uprawiamy do tej pory...jestem do tej pory dziewicą. Wróciłam do niego niedawno,niby sue zmienil, może poprawil. Ale ja widzę że tak sobie jest mna zainteresowany. Niby mówił że jemu tak na mnie na maxa zalezy ,że jest przy mnie najszczwsliwszy że kocha. Kiedy on ma zly humor,nie porozmawia ze mna na ten temat,nie zwierzy się. Jest taki zamknięty w sobie. Ja nie xhcw żeby aiw przy mnie męczył... Aama uwielbiam robić mu loda, twierdzi że jest cudownie, teraz po tym jak wróciliśmy do siebie jakoś pokazuje. Ale minetki czasem są spoko a vzasem na op*****l... Kocham go...Nibu go kocham ale czasami nie mam siły i chce mi aie ryczec.. mam czekać na kolejny "lepszy dzień" prZez całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nataliaa34 dziś - jeśli to nie provo- powiem tak: dziecko, żal mi Ciebie. Weź się do nauki lepiej a nie "puszczaj" z takim samym "dzieciakiem" jak Ty. Żałosne młode pokolenie. Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×