Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka butelkę wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Witam was. Synek ma 4 tygodnie i problemy brzuszkówe. Bardzo się napina i jeczy a po tym odchodzą gazy. Może znacie jakieś skuteczne środki żeby mu pomóc? Karmie go mlekiem Comfort. Dzisiaj jadę po nowe butelki i tu moje pytanie do was jakie wybrać? Jest taki wybór że głowa mała a ja się nie znam wcale . Czy antukolkowe? Jakiej firmy ? Pomóżcie proszę. I od razu uprzedzam pytanie nie nie karmie piersią. I nie chce się nikomu z tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelki masz fajne z NUKa aventa lovi tomie tipe. Wybierz taka z szerokim otworem łatwiej utrzymać czystość. Weź jakąś antykolkowa chociaż teraz wszystkie takie są. Najważniejsze aby w czasie jedzenia nie było powietrza w smoczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wybierz takie aby bez problemu dokupić smoczki do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te butelki dr. Brown ? Mają dobre opinie widzę. Ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna mamaa
Dr Brown ja polecam :) mamy za soba juz kilka tych butelek i non stop tylko wymieniamy na nowe z tego samego rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna mamaa
Najpierw jak synek byl całkiem malutki mielismy takie szerokie butelki z dr brown a teraz jak jest starszy to mamy tez z dr brown tylko ze takie węższe:) ale ja polecam ta firme z wlasnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek tolerowal tylko i wyłącznie aventu nigdy żadnych problemów nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana moj synek ma 4 miesiace i od chwili kiedy skonczyl miesiac lekarka przepisala bobotik forte , nie wchlania sie i jest bardzo skuteczny stosujemy do tej pory czyli az 3 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×