Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto studiować pedagogikę?

Polecane posty

Gość gość

WItam. W tym roku zaczełam studia ekonomiczne. Po upływie semestru stwierdzam że ekonomia chyba nie jest dla mnie. Zawsze chciałam studiować pedagogikę ( na ekonomie poszłam ze względu pogłosu o szybszym znalezieniu pracy po tym kierunku). Myślicie że po pedagogice będzie trudno ze znalezieniem pracy i nie bać się studiować tego kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz dobre plecy to nawet politologię i socjologię możesz skończyć a pracę znajdziesz. A jeśli nie masz znajomości to ciężko to widzę... swoją drogą nie widzisz co się dzieje w Polsce, nie czytasz wiadomości w ogóle? Po pedagogice tłumy bezrobotnych absolwentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy z dziecmi tylko jak odczuwasz powołanie i czas z dziecmi sprawia ci przyjemność. Pieniędzy dużych po tym raczej nie będzie. Jest to psychicznie ciezka praca, dlatego jezeli czujesz sie na silach to praca zawsze się znajdzie. Nie znam żadnego bezrobotnego po moich studiach. Musisz byc tez przygotowana ze ludzie będą patrzeć na ciebie z politowaniem i Malo prawdopodobne by ktos ci powiedzial dobra robota. Jedynie fajne jest jak widzisz jak dzieki tobie dzieciaki fajnie sie rozwijają. I oczywiście sama pedogogika nic nie daje. Musisz miex tez przynajmniej kurs przedmiotu lun studia specjalne typu wychowanie przedszkolne tylko surdu pedagogika czy psychologia teprapia itp. Musisz miec jeszcze usposobienie nadające sie na nauczyciela. Tak sobie mysle ze to zawód dla masochistów :) w sumie. Ciągle studia kursy za to ze Malo zarabiasz, ludzie myślą ze nic nie robisz i jeszcze roszczeniowi rodzice którzy uważają ze wiedzą wszystko lepiej :) normalna to nie mogę byc skoro od 10 lat w to brnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że pedagogika do dobry wybór jak mamy do tego odpowiednie predyspozycje i chcemy pracować razem z dziećmi. Nie każdy się do tego nadaje. Ja na przykład mam kilka koleżanek, które studiują Transport intermodalny http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/inzynierskie/transport/transport-intermodalny . Są to typowo ścisłe umysły. Na pewno by nie poszły do pracy w przedszkolu. Kwestia gustu i chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×