Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
danioxL

Mięśnie Kegla

Polecane posty

Witam, Mam pytanie a propo mięśni Kegla. Ćwiczę je już kilka miesięcy, około 3/4, szybkie zaciskanie, zaciskanie i przytrzymanie kilka sekund i zaciśnięcie jak najmocniej potrafię. W miarę upływu czasu zwiększałem liczbę serii, albo powtórzeń, różnie. Nie mogłem wykorzystać tego jeszcze w praktyce, gdyż na początku stycznia miałem wydłużanie wędzidełko, podobno miesiąc mam się wstrzymać od seksu, a przed zabiegiem tylko kilka razy go uprawiałem, ale zwykle dochodziłem szybko, przez właśnie zbyt krótkie wędzidełko i nadmierną stymulację seksualną z tego powodu. Jednak pomimo ćwiczeń dalej nie wiem, jak ich używać. Potrafię napiąć z całej siły i wytrzymać ok. 5 minut, gdzie na początku to było kilkanaście sekund, więc poprawa w zaciskaniu jest widoczna. Jednak w internecie jest wiele teorii, jedni mówią, żeby zaciskać przed samym dojściem, inni chwilę wcześniej, a jeszcze inni, że trzeba ten mięsień rozluźnić. W takim razie, gdzie leży prawda? Rozluźnianie jest trudniejsze, można je jakoś ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×