Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cichy depilator

Polecane posty

Gość gość

Witam, Depilatora używam od roku. Korzystam z Philips HP 6420. Depilator jest ok, ale ma wadę - jest trochę głośny. Czytałem, że są depilatory z funkcją "Silence”, czyli że można je używać wieczorem i nie obudzić reszty domowników Moje pytanie brzmi czy znacie i polecanie jakiś depilator z funkcją Silence albo bezprzewodowy w cenie do 250zł. Mam na oku Philips BRE610, ale nie wiem jak się sprawdzi ta zakrzywiona głowica pod pachami. Nie zależy mi na dodatkowych nakładkach przeciw bólowi... Depilatora używam tylko do depilacji pach i miejsc intymnych. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie może być troche droższy. Znalazłem BRAUN 5531 co o nim myślicie? Można by go używać pod prysznicem aby nikt nie usłyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka_krolowa
Ja uzywam tego i jestem bardzo zadowolona. http://www.mediaexpert.pl/depilatory/depilator-philips-bre650-00,id-649234 Fakt faktem, ze gdybym nie wygrala w jakiejs ankiecie media expert 750 zl na zakupy to bym go nie kupila, bo to jednak troche kasy jest, ale.... naprawde warto. w sumie chytry dwa razy traci,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, moge kupić jakiś za 120 stwierdze że mi nie odpowiada i kupie kolejny za 200zł i będzie taki sobie a mogę od razu kupić coś porzadnego za 300zł i być zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są na tyle ciche że przy znamkniętych drzwiach inni domownicy nie będa tego słyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@blanka królowa, no to chyba trochę już go masz, bo teraz w tej promocji dają już 1000zł, a nie 750.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dają 750, własnie sprawdziłem na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie wybiore BRAUN Silk-epil 5-531, ma ktoś ten sprzet co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dzięki za info o tej promceC!!! Wygrałam ostatnio. Jesteście super, jakbym mogła, to bym was wycałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucola
ja mam silk epil, fakt że już jakiś czas temu kupiłam bo jakiś 5 lat temu w sferisie, ale jest głośny bardzoo.. tylko że ja go używam nie pod prysznicem i bez nakładek. Ale polecam go z innych względów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silk epil jest bardzo fajny i skuteczany, według mnie cichy nie jest ale to nie o t o chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na aktualne promocje w sklepach technologicznych typu MediaMarkt czy RTV EURO AGD, na pewno znajdziesz fajny depilator w dobrej cenie. Najlepiej wybrać się do sklepu gdzie mają kilka modeli wystawionych do prezentacji - możesz sama sprawdzić, jaki poziom głośności Ci odpowiada. Pozdrawiam, Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domenicca
nie bierz tych najtanszych, szarpnij sie raz a porzadnie ;) bo zly depilator robi wiecej szkody niz pozytku. ja bralam w media expert na raty, ale mam juz dobrych pare lat i wciaz bardzo sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Panasonic ES-ED92RP503 - jest naprawdę cichy i wygodny. Całkowicie spełnia moje potrzeby. :) jestem z niego naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilina
Ja mam Depilator Rowenta EP5720F0 spełnia swoją funkcję w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz? Jak te raty w ME wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam z Brauna silk epil jest bardzi fajny, przedewszystkim dokładny i nie boli jak te depilatory za 70 zł do cichych nie należy ale też nie jest jakiś mega głośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaMU
ja kupowalam ostatnio odkurzacz w media expert (elektrolux i9 pure, cudo, jestem fanka haha) i patrzylam tez na depilatory. najlepsze sa chyba te IPL.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porilka
polecam Depilator Braun Silk-epil 5580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Każdy depilator będzie słychać, ja mam zwykły Brauna jak dla mnie spełnia swoje zadanie wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panasonic ES-ED92 od Panasonica jests bardzo cichy (bez porównania z moim poprzednim depilatorem), no i poza tym świetnie spełnia swoje zadanie, więc może ten model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam depilator od panasonica, konkretnie S-ED53 i jest naprawdę cichutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×