Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Negatywne testy i okres

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy mogę wykluczyć ciąże na podstawie 5 negatywnych testów i dwóch okresów od danego stosunku? 2 testy ciążowe wykonałam po około 30 dniach od stosunku oraz 3 testy po około 45 dniach od stosunku. Wszystkie wyszły negatywne. Aktualnie mam drugi okres od tego stosunku i w krwi znajdują się skrzepy. Jest już ponad 2 miesiące (około 70 dni) od danego stosunku. Może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają plamienia? Jakiego koloru jest krew i czy są w niej skrzepy? Czy plamienia po takim czasie mogły by się pojawić skoro jest już 2 miesiące od tego zdarzenia ito jest już drugi okres? Przed aktualnym okresem bolały mnie sutki i brzuch przez 2 dni. Przed okresem szyjkę macicy miałam niska, twarda i zamknięta a teraz podczas okresu jest niska, twarda i otwarta. Jak wyglada szyjka macicy podczas ciąży? Czy mogę tutaj wykluczyć ciąże? Bo przecież 5 negatywnych testów i 2 okresy. Proszę, wypowiedzcie się na ten temat co o tym sądzicie :)

Gość gość
Ja sądzę że i tak nam nie uwierzysz niezależnie co ci napiszemy i wciąż będziesz uważać że to ciaża. Dlatego nie będę cie przekonywać. Idź zrób beta hcg z krwi albo zapisz się do gina na usg.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować